Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Hűtőgép probléma

Témaindító: ZLED, idő: Feb 4, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   204 / 204
(#) imi031 válasza ezermester1 hozzászólására (») Feb 3, 2017 /

Hello!Esetleg egy uj kompresszorral megoldható lenne egyszerübben a csere?Ha ez járhatóbb út milyen kompresszort ajánlanál a régi hibás r12kompresszor helyett?
(#) ezermester1 válasza imi031 hozzászólására (») Feb 3, 2017 /

Helló! Hasonló teljesítményűt, R 134a hűtőközeggel.
(#) imi031 válasza ezermester1 hozzászólására (») Feb 3, 2017 /

Köszönöm a véleményeidet és a sok türelmedet hogy foglalkozol a problémámmal és az elképzeléseimmel.Egy dologra nem reagáltál nevezetesen a nyomáspróba CO2-vel.Nagy baromság?
(#) kaqkk válasza imi031 hozzászólására (») Feb 4, 2017 /

A probléma az egész dologban az hogy a 134 hez teljesen más kapillárcső méreteket kell használni mint a régi R12 es R 22 es hűtőkhöz , a leg egyszerűbb és legolcsóbb megoldás ha nem nyúlsz hozzá hanem hívsz szerelőt és megbeszéled vele mit lehet tenni és az mennyibe fog fájni .
(#) Pali79 hozzászólása Feb 4, 2017 /

Sziasztok! Van egy akvárium hűtőm ami nem hűt csak a kompresszora zörög ha be kapcsolom. Van rajta valami szelep szerűség, megmértem kb 2 bar nyomás van benne. Lehet csak fel kellene tölteni?
(#) vlevente hozzászólása Feb 13, 2017 /

Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy:
AEG hűtő, látszatra rendesen működik. Alul fagyasztó, felül hűtő. Felül 5 fokot mutat, de 20 fok van benne. A fagyasztó rendesen működik, tényleg.

Mit gondoltok?
(#) Pali79 válasza vlevente hozzászólására (») Feb 13, 2017 /

Az a vicc, hogy az ajtón nem az aktuális hőmérsékletet mutatja, hanem a beállítottat. Hívj hozzá szerelőt...
(#) vlevente válasza Pali79 hozzászólására (») Feb 13, 2017 /

Hívtam. Megnézte, hogy nincs-e fagyás t(nofrost). Találtunk, így leolvasztottuk.
Azt hittük megoldódott, de most ez van.

A kompresszor jó (hiszen a fagyasztó működik)

Fagyás már nincs.
Hívjak egy másikat?
(#) Pali79 válasza vlevente hozzászólására (») Kedd, 6:10 /

Esetleg ugyanazt, gondolom fizettél neki. Ha nem oldotta meg a problémát akkor szerintem jogos a reklamáció.
(#) halacska26 hozzászólása Kedd, 16:40 /

Sziasztok!Szeretném hozzáértő segítségét kérni van egy whirpool no frostos hűtőszekrényem ami használtan kaptam,működött egy darabig azután azt vettem észre hogy nem működik a ventillátor,nem hűtött a szerelő 2 szer is kicserélte egyszer működött a csere után 1 hétig a második után 3 napig kb!Mi lehet még a baja esetleg?Persze garanciába vissza hívtam hogy nézze át megint de nem sikerült ideérnie a szerelőnek!Köszönöm
(#) colos1983 hozzászólása Sze, 14:09 /

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni.Van egy Samsung no frost hűtőgépünk kb 10 éves ,alul fagyasztós.
pár napja magától sűrűn kikapcsol,majd bekapcsol és kikapcsol .Valamikor megy egy napot is,és utána csinálja ezt,valamikor fél nap után csinálja ezt.Szerelők nem vállaljál hogy megnézik,mivel ez bonyolult,márkaszerviz meg nagyon messze van.Ha megy akkor hűt rendesen,a ventilátor is működik.

Ma megnéztem a kompresszoron lévő 2 valamit,talán relé mindegyik.Az egyik a klixon .Az lenne a kérdésem hogy ha megrázom a klixont akkor zörög benne valami.Esetleg lehet e ez a hiba forrása?Lehet szétesett benne valami.Égési nyomok nincsenek rajta.
Sajnos nem értek a hűtőkhöz,de ez úgy szemet szúrt nekem.
A hozzászólás módosítva: Sze, 14:11
Következő: »»   204 / 204
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Feb, 20. Hé
14:09:55
Jelenleg 482 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu