Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kandósok

Témaindító: mspike, idő: Jan 17, 2006
Lapozás: OK   50 / 50
(#) zenetom hozzászólása Ápr 21, 2017 /

Már bő 3 éve húzom levelezőn, de még a tárgyak fele is csak szűken van meg, nem nagyon akar ez nekem menni.
(#) pucuka válasza zenetom hozzászólására (») Ápr 21, 2017 / 1

Erősen erőltesd. Abba ne hagyd. Hidd el, az életben nagyon fontos a papír. Persze a megszerzett ismeretek sem lesznek károdra.
(#) slap hozzászólása Ápr 26, 2017 /

Sziasztok. Külföldi MSC fele kacsingatok a kandós BSC után. A kérdésem az lenne, hogy van köztetek olyan, aki esetleg jelenleg tanul külföldön a kandó után, vagy van bármilyen javaslata/ötlete, hogy melyik egyetemet válasszam. Személyes tapasztalatoknak nagyon örülnék
(#) elektronika95 hozzászólása Máj 6, 2017 /

Sziasztok!

Megvan esetleg valakinek elektronikus formátumban ez a jegyzet?

Molnár F.-Zsom Gy.: Elektronikus áramkörök példatár
I. és II. kötet.

Nagyon fontos lenne!
(#) elektronika95 hozzászólása Jún 13, 2017 /

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni az 5-6-7. feldatban?
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=11819047613_1421912364538.jpg
Előre is köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Jún 13, 2017
(#) Dani20 hozzászólása Jún 24, 2017 /

Sziasztok!

Remélem van még minimális aktivitást itt 1 év múlva kandós leszek én is.
Jövőre végzek a bme vbk-n, matekot, fizikát, gazdasági tárgyakat, programozást valószínű el tudom fogadtatni.

Így viszont csak a villanytan és digitális technika marad az elejére.
A digitális technika 1-2-t meg tudom csinálni a hátralévő 1 évben BME-n, itt nincs gond.
Viszont villanytant teljesen másképp tanítják, nincs olyan tárgy, ami megfelelne neki.

Szóval az a baj, hogy 1 év múlva felvesznek aztán 1 évig csak villanytan 1-2-ért fogok fizetni, mert előfeltételek miatt nem tudok más tárgyakat felvenni... Mit javasoltok? Felvehetek nálatok tárgyat mint BME-s hallgató? Vagy valami más kerülőút? Megköszönnék minden segítséget.
(#) Placi84 válasza Dani20 hozzászólására (») Jún 26, 2017 /

A tanulmányi osztályt érdemes ez ügyeben keresned. Készségesek, ott minden kérdésre meg fogod kapni a választ.
(#) bbb válasza Dani20 hozzászólására (») Jún 26, 2017 /

Nézd át a tantervet és keress olyan tárgyakat, amiket fel tudsz venni a befogadott tárgyakkal, mint előfeltételekkel. A TO sokat tud segíteni ebben.

BME hallgatóként is fel tudsz venni tárgyakat (áthallgatás vagy mi a neve ennek a dolognak), ezt a TO meg tudja mondani, hogyan kell.
(#) pppsss hozzászólása Hé, 19:03 /

Sziasztok! Valakinek van véletlenül egy elfekvő "Dr.Novothny.Ferenc-Villamos.energetika.I." jegyzete példatárral együtt szívesen megvásárolnám !
(#) vzoole válasza pppsss hozzászólására (») Hé, 22:45 /

Kandotk-n fent van, a semminél jobb.
Következő: »»   50 / 50
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Júl, 23. Vas
8:31:20
Jelenleg 204 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu