Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Láncfűrész elektromos olajozó
 
Témaindító: kiviszem, idő: Júl 11, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 3
(#) djzorro válasza poros hozzászólására (») Feb 18, 2012 /
 
benzines láncfűrészhez dugattyú kitámasztót holl tudnám beszerezni? hogy le tudjam venni a kuplungot
(#) djzorro válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 18, 2012 /
 
Kösz a segítséget de ez a link nekem is megvan. De hol tudom megvenni ezt?hBővebben: Link Vagy hogy tudnám e nélkül leszedni a kuplungot? Dugattyú kitámasztóról itt egy videó hogy kell használni.Bővebben: Link Itt még szerszámok is vannak hozzáBővebben: Link
(#) kadarist válasza djzorro hozzászólására (») Feb 18, 2012 /
 
Megkaptad a forgalmazó nevét: Az előbbi link kurtábban
(#) dobo válasza djzorro hozzászólására (») Feb 18, 2012 /
 
Mit szeretnél mit akarsz szétszedni mert ha a motort is szétszeded akkor akát egy faruddal is benyulhatsz a gyertyanyíláson.
ha nem szeded szét akkor valami műanyag rud is megfelel a lényeg hogy ne karcolja meg a hengert vagy a dugatyúba ne méjedjen bele .
Kemény fémek nem jók!
Még gumi is jó csak az rugózni fog és nehezebb lessz levenni a kuplungot.
(#) lalibatyo válasza djzorro hozzászólására (») Feb 18, 2012 /
 
Üdv
Kiveszed a gyertyát majd dugsz be lágy hajlékony kötelet a gyertyanyíláson keresztül ami szépen körbetekeredik ( ha nem tekeredne úgy is jó) a dugattyú felett a hengerben. Ha végeztél kihúzod a kötelet és visszarakod a gyertyát.
(#) dobo válasza lalibatyo hozzászólására (») Feb 18, 2012 /
 
Igazad van ez a módszer is jó eggyik haver is így csinálja.
(#) poros válasza dobo hozzászólására (») Feb 18, 2012 /
 
Ha nincs bolt a közeledbe, de van egy rossz gyújtó gyertyád akkor. A porcelán kifaragása után annak helyére behegesztesz egy csavart. A lényeg az hogy a gyújtó gyertyánál legalább 10mm el hosszabb legyen. Ezt behajtva a gyertya helyére máris van egy dugattyú támaszod. Arra mindenképpen figyelj ,hogy a menet végig fogjon mert kitépheti a menetet ha nincs végig beletekerve a gyújtó gyertya helyére. Vannak úgynevezett hosszú menetes gyertyák az is alkalmas lehet ha a menet stimmel. Ekkor a negatív pólust kell leköszörülni annyit leütni a porcelánból,hogy ne azon támaszkodjon a dugattyú. A széléről a sarkokat mindkét esetben gömbölyítsd le.
(#) poros válasza djzorro hozzászólására (») Feb 18, 2012 /
 
Az előző hozzászólás Neked szól csak rossz válasz gombot nyomtam meg!
(#) torok72 hozzászólása Jan 21, 2014 /
 
Sziasztok ha nem jó helyre írok elnézést kérek de egy kis segítség kellene van egy Mccolloch 835s-AV láncfűrészem és az vele a gond amíg rajta van a szivató addig jár a motor de mihelyst vissza tolom alap állásba azonnal leáll ha valaki tud segítsen előre is meg köszönném
(#) kaqkk válasza torok72 hozzászólására (») Jan 21, 2014 /
 
Légszűrője karburátorátora tiszta?
(#) torok72 válasza kaqkk hozzászólására (») Jan 21, 2014 /
 
Az egész karburátort kitakarítottam és a levegőszűrőt is és ugyanezt csinálja
(#) zolika60 válasza torok72 hozzászólására (») Jan 22, 2014 /
 
Nem szív valahol fals levegőt? Szívócső tömítés, karburátor talp, vákuumcső stb..
(#) gubranjani hozzászólása Jan 24, 2014 /
 
Sziasztok!
1.) Szeretném kikérni a véleményeteket a KraftWaagen KW6500 -as gépről. sajnos a neten nem találtam semmi leírást róla.
2.)mc culloch340 gépem gázadásnál lefullad, mivel tudom a porlasztót kitakarítani?WD40 + sűrített levegő elég neki?
3.) Milyen sorrendben kel a T L H csavarokat beszabályozni, hogy megfelelő legyen az alapjárat, a fogyasztás és az erő?
(#) nandi56 hozzászólása Nov 16, 2015 /
 
Udv. Van egy régi Japán láncfurészem , akadozik a gyújtása. Sajnos már nem kapható hozzá trafó hsználtan sem. Tudnátok ajánlani egy szakit , aki megjavítaná , tekercselné ?
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem