Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-fólia rendelés
 
Témaindító: gulasoft, idő: Feb 16, 2010
Lapozás: OK   35 / 39
(#) Zsolt50 válasza gulasoft hozzászólására (») Júl 10, 2014 /
 
Szia! Amennyiben marad akkor pár méterre vevő lennék. Utalás azonnal, max. másnap.
(#) gulasoft válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Júl 10, 2014 /
 
benne van
(#) gulasoft hozzászólása Júl 11, 2014 /
 
jucsaba
ocso
kirally
Még egy fillért nem sikerült utalniuk egy hónap alatt, úgyhogy ha hétfőig nem utalják, akkor semmisnek tekintem a rendelésüket, látszik van helyettük aki azonnal vinné.
(#) gulasoft hozzászólása Júl 13, 2014 /
 
Ocso elméletileg utalt.
Mindenki aki postán kérte, küldje el a címét (az is aki már nekem elküldte privátba) egy helyen legyen. Lányom ma befejezte a fólia darabolást, holnap már csomagolás és postázás lesz.
Moderátorok ne töröljétek ezt, csak arra van a cím, hogy összeszedjük a rendeléseket:
foliarendeles2014@gmail.com
(#) eyess válasza gulasoft hozzászólására (») Júl 13, 2014 /
 
Ok én már elküldtem.
(#) pjg válasza eyess hozzászólására (») Júl 13, 2014 /
 
Én is.
(#) jucsaba válasza gulasoft hozzászólására (») Júl 13, 2014 /
 
holnap utalok , az asszony számlájáról.
(#) gulasoft hozzászólása Júl 14, 2014 /
 
Kirally a mai napig nem rendezte a számlát, volt rá egy hónapja, tehát az előzőekben leírtak szerint Ő nem kapja meg a fóliát. Az ő részét tudjuk elosztani azok között akik lemaradtak, ez 10 méter.
Colosseum még nem utalt 1070 forintot, ezt sürgősen pótolja!

Ma este már indulnak a hengerek, a személyesen jövő emberkék meg írjanak az email címemre telefonszámot, hogy meg tudjuk beszélni a találkát.
(#) usane válasza gulasoft hozzászólására (») Júl 14, 2014 /
 
Én elvinném akár mind a 10 métert, de nem leszek önző, hagyok másnak is. Kaptok 10-10 centit
Csak vicceltem, ám tényleg elvinném mind a 10-et.
A hozzászólás módosítva: Júl 14, 2014
(#) kuwwa válasza gulasoft hozzászólására (») Júl 14, 2014 /
 
Üdv!
Elnézést, kicsit megfeledkeztem a dologról. Volt mivel foglalkoznom..
Én is postán szeretném megkapni a 10 méteremet. (Az eredeti 5 méter, plusz még 5 méter, amit Iceman-tól vettem át.) A 10 méter fólia árát elutaltam még akkor. Kérdezném, hogy akkor még mennyit utaljak a csomagolás, vágás, posta, stb miatt neked? A címem pedig küldöm privátban, amit utaltam a pénzt.
(#) gulasoft válasza kuwwa hozzászólására (») Júl 14, 2014 /
 
Megírom privátba, mert jól megkeverted a kakit. Ezért volt a táblázat, ennél jobban alátok tenni már nem lehet. Ott az email cím amit direkt erre csináltam csak, oda írkáljatok ne ide a fórumra, és ne ebbe a levelezőbe, mert ezt ritkábban olvasom.
(#) gulasoft válasza gulasoft hozzászólására (») Júl 14, 2014 /
 
10-en küldtetk postacímet, de mivel meg itt a karás, ezért csak holnap lesz postára adva, mert még csomagoljuk őket.
(#) gulasoft hozzászólása Júl 15, 2014 /
 
Akkor simib és usane jelentkezett a 10 méter kirally maradékra, hogy oldjuk meg? (Csak a két érdekelt írjon, mert 25 felé nem fogjuk elvágni a 10 métert)
(#) Zsolt50 válasza Zsolt50 hozzászólására (») Júl 15, 2014 /
 
Rossz link
Előzetes igényfelmérésként: Dry rendelés II
(#) elektromos válasza gulasoft hozzászólására (») Júl 15, 2014 /
 
Szia!
Érdeklödnék, hogy az enyémet ma fel adtad?
(#) gulasoft hozzászólása Júl 15, 2014 /
 
Frissítve a lista, mindenki megnézheti, ne kérdezzétek meg egyesével, akinek nincs címe az még küldjön a foliarendeles2014@gmail.com-ra.
A táblázat itt:
Táblázat linkje
A hozzászólás módosítva: Júl 16, 2014
(#) eyess válasza gulasoft hozzászólására (») Júl 17, 2014 /
 
Köszönöm én már megkaptam a fóliát hiánytalanul .
Még egyszer köszi , és külön köszönet a nyári munkát végző vágó , és csomagoló segédednek is.
(#) pjg hozzászólása Júl 18, 2014 /
 
A posta megérkezett. Minden rendben. Köszönöm szépen.
(#) mate_x hozzászólása Júl 18, 2014 /
 
Én is megkaptam, köszönöm
(#) pluto hozzászólása Júl 18, 2014 /
 
A reggeli postával megjött. Köszönöm!
(#) neoone hozzászólása Júl 18, 2014 /
 
Megérkezett, köszönöm!
(#) Szárnyas hozzászólása Júl 18, 2014 /
 
Meghozta a posta ma nekem is. Hálás köszönet!
(#) gulasoft hozzászólása Júl 19, 2014 /
 
A többiekét hétfőn adom fel, és akkor rendelem a vaterafutárt is kaqkknak.
(#) gulasoft hozzászólása Júl 24, 2014 /
 
Kipróbáltam a fóliát 4 darab Alkotós nyákon, hát szemben a lassan 2 éves fóliával, ezen egyetlen egy pici ponton sem jött fel a levilágított fólia, úgyhogy lehet hogy ilyen akciókat minimum évente kéne rendezni.
Egyébként feliratnak is jó, csak előhívás után 80-100 fokon tegyétek be sütőbe cirka fél órára, és utána valami átlátszó lakkal még melegében fújjátok le, így a lakk marha gyorsan rászárad, és megvédi a feliratot a kopástól. Igazából fehér nyákon látszik brutálisan.
(#) every válasza gulasoft hozzászólására (») Júl 24, 2014 /
 
Én is erre gondoltam már rég amikor a te általad évekkel ezelőtt vett fóliát használom. Mert hiába tárolom jól akkor is pár év alatt tönkre megy.
(#) szebee hozzászólása Aug 29, 2014 /
 
Tudja valaki hogy mi oldja a fóliát? Úgy értem mivel tudom eltávolítani a panelről.
(#) szebee válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Aug 29, 2014 /
 
Köszönöm!
(#) lucky válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Aug 29, 2014 /
 
5% feletti mosószódával is lejön
(#) gulasoft válasza szebee hozzászólására (») Aug 29, 2014 /
 
Ezek szerint megjött rendben a fólia. Ott volt kavar, hogy nem volt 5m-es vágva.
(#) szebee válasza gulasoft hozzászólására (») Aug 29, 2014 /
 
Igen, tegnap érkezett és teszteltem is. Hibátlan!!! Köszönöm! Csak maratás után nem tudom leszedni, se nitró, se sósav, se fékolaj, se rozsdamaró, se benzin.
Következő: »»   35 / 39
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem