Fórum témák
- • Elfogadnám, ha ingyen elvihető
- • Klíma szervizelés, javítás
- • 135.6 kHz-es HGA22 vevő
- • Autóelektronika
- • Analóg oszcilloszkóp javítása
- • Erősítő építése elejétől a végéig
- • Fejhallgató erősítő
- • Inverteres hegesztőtrafó
- • Vásárlás, hol kapható?
- • 3D nyomtatás
- • Hifi erősítők tervezése
- • Villanypásztor
- • Üzemanyagszint mérő
- • Felajánlás, azaz ingyen elvihető
- • Ki mit gyűjt, retro cuccok
- • Gázkazán vezérlő hibák
- • LCD TV probléma
- • Alternativ HE találkozó(k)
- • Ózon képző 12V AC-ről
- • Hangváltók (készítése)
- • Hangsugárzó építés, javítás - miértek, hogyanok
- • Villanyszerelés
- • Kombikazán működési hiba
- • Akkumulátor töltő
- • Meteorológiai műholdvevő (137Mhz)
- • Kapcsolóüzemű tápegység
- • DC-DC konverter
- • Hibrid erősítő
- • Klíma beszerelése, fűtés-hűtés házilag
- • DSC riasztó
- • Laptop tápegység
- • Mosógép vezérlők és általános problémáik
- • Reprádió
- • Elektroncső
- • Robotfűnyíró vagy fűnyíró robot
- • Mosogatógép hiba
- • AI szerver házilag - olcsón?
- • Frekvenciamérő
- • Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
- • Napelemes rendszerek töltésszabályozása
- • TV hiba, mi a megoldás?
- • DC motor/lámpa PWM szabályzása
- • Rádiófrekvenciás kutyakerítés
- • Autórádió (fejegység) problémák, kérdések, válaszok
- • Napelem alkalmazása a lakás energia ellátásában
- • Számítógép hiba, de mi a probléma?
- • DCF77 óra
- • Arduino
- • Kábelbehúzási probléma
- • Erősítő mindig és mindig
- • Transzformátor készítés, méretezés
- • Nyák nyomtató kérdések
- • Vicces - mókás történetek
- • Atlas TC-2610CU VIDEOTON TV
- • Villanymotor bekötése
» Több friss téma
|
Békés szeretettel teli Boldog Karácsonyt kívánok minden fórumtársamnak és családjának!
Itt is kívánok mindenkinek Békés Kellemes Ünnepeket Mindenkinek
Kissé elkésve, de Én is Boldog karácsonyt, és eredményekben gazdag új évet kívánok mindenkinek.
Csak most jutottam gépközelbe, mert nyolcadikán egy "kis" szív-koszorúér műtétem volt, most eltávon vagyok két napra a rehabról, ma kell visszamennem.
Boldog Karácsonyt és Jobbulást Kívánok!
Kellemes és Boldog Karácsonyt Krivánok Mindenkinek!!!
BUÉK!
Boldogabb új esztendőt kívánok mindenkinek!
| (#) |
mps hozzászólása |
Dec 31, 2014 |
 |
/ |
 |
|
Boldog, eredményes új esztendőt kívánok mindenkinek!
Nagyon boldog és sikeres újévet kívánok mindenkinek!
Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek! A hozzászólás módosítva: Dec 31, 2014
Boldog Újévet Mindenkinek!
Sikerekben gazdag Boldog Új Évet Kívánok minden kedves hobbistának !
B.U.É.K.
Sikerekben gazdag és elektronikával teli boldog új évet mindenkinek!
SIKEREKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!
Nincs mit hozzátenni,teljesen igazatok van!!!
| (#) |
sany hozzászólása |
Dec 31, 2014 |
 |
/ |
 |
|
Boldog, áramkör építésben, szerelgetésben, tervezésben gazdag új évet kívánok!
Idei utolsó bejelenkezésem.
Szeretném megköszönni a staff kitartó és áldozatos munkáját,kitartást kivánok az ijfu hobbistáknak forraszanyag szagban gazdag évet a mestereknek.
Áldjon meg minden családot a Nagy Forrpáka(Big Soldering Iron)!
Boldog Új Évet Mindenkinek!
Boldog Új Évet Minden Kedves Fórumtársnak!
| (#) |
q765 hozzászólása |
Dec 31, 2014 |
 |
/ |
 |
|
Na ma már azthiszem nem vasalok. Ígyhát boldog újévet nektek, aztán minimum egy HP-t dobjatok be!
Na nem nyomtatót, meg nem is hidrogén/oxidot! 
BUÉK! A hozzászólás módosítva: Dec 31, 2014
| (#) |
Xman hozzászólása |
Dec 31, 2014 |
 |
/ |
 |
|
B.U.É.K!
|
|