Fórum témák
» Több friss téma |
STB80NE03L-06 Pontosan ez az ami kellene
![]()
Sziasztok! Ilyen csatlakozót hol tudnék beszerezni, lehetőleg Bp.-en? Még jobb lenne, ha nem F aljzat, hanem koax anya lenne.
IEC 192-2 szabványú antenna csatlakozót keress. Én nem találtam, meglehet a panelhez gyártották.
A hozzászólás módosítva: Máj 25, 2016
Sziasztok!
Veszprémben, vagy Székesfehérváron keresek elektronikai boltot. Tudtok segíteni? ![]()
Veszprémben találtam egyet, holnap felhívom, hátha van Weller PTxxx pákahegye
![]() ![]()
Sziasztok!
5x5-ös hosszított (15mm-es) szárú nyomógombra keresek sapkát lehetőleg még plusz 15 mm-t emeljen a gombon mert a műszerdoboznak magasnak kell lennie az alkatrészek miatt, a gomb meg a panelon van és drótozni nem akarok. A lomexben sem találtam se a hestorén de lehet, hogy csak én keresek rosszul. Előre is köszi a segítséget.
Sziasztok! segítséget kérek -hol tudnék vásárolni A3-as 1.5 mm két oldalas nyák lemezt
Üdv!
RN4020 típusú Bluetooth modult szeretnék venni. Valami olyan megoldás kéne, ahonnan szállítással együtt megúszom kb. 5000Ft-ból. Google nekem sajnos nem segített. Valaki tud ajánlani egy helyet?
Nem, már én is vettem tőlük ezt-azt magánszemélyként.
Sziasztok!
Ipari érzékelőkhöz tartozó csatlakozóra lenne szükségem. A kép bal oldalán lévő rádugós anya aljzat érdekelne. Jobbra pedig a könnyebb azonosítás végett, amiket csatlakoztatnék hozzá. Egy ellenőrző tesztpadot szeretnék építeni, de nem szeretném minden egyes alkalommal ki-be tekerni a menetes anyát. Festo érzékelő teszteren (Festo SM Test 1) láttam ezt az egyszerű dugaszolós anya aljzatot. Sajnos beszerzési forrást nem. Érdekelne 3 pólusú (képen) és 4 pólusú aljzat is. Tudnátok ebben segíteni? Szívesen rendelnék ebay-ről, vagy után gyártottat. Köszönöm!
Ilyen nagyobb helyeken keresgélj, én most a "HIRSCHMANN" -ra kerestem rá:
Bővebben: Link
Ha van ilyen csatlakozód, nem egyszűbb leszedni róla az anyát? Gondolom itt nem a hosszan tartó stabil kapcsolat a lényeg.
Egy ipari gépen akár több tucatnyi "anya" is lehet...
Ráadásul kapható is a keresett alkatrész... A hozzászólás módosítva: Máj 29, 2016
Ez olyan mint a 3 pólusú mikrofoncsatlakozó, gondolom rengeteg boltban beszerezhető.
Nekem a csatolt képemen szereplő bal oldali kellene. Ami a conrad-nal van, annak pont az ellendarabja. Amelyik foglalatban a hüvelyek vannak, azt hívják anya csatlakozónak? Lehet itt volt a félreértés, mert rosszul tudom.
Igen, olyasmi, mint a mikrofon csatlakozó. Csak kicsit más mérettel: Bővebben: Link Ennek az ellendarabja lenne a tökéletes: Bővebben: Link A hozzászólás módosítva: Máj 29, 2016
Persze, de az anya lenne a tesztelő, az apákat kell tesztelni. albinolynx a csatlakozó másik felét keresi.
A hozzászólás módosítva: Máj 29, 2016
Sziasztok!
Tudom, hogy elég kicsi az esélye annak, hogy kapható, de hátha: digitális nyomásmérőhöz LCD kijelzőt keresek, kapott egy ütést, és cserére érett lett. Típusa: Parker ServiceJunior Kijelző képe: LCD kijelző A törött képe csatolva. (Jól sejtem, hogy nem feltétlenül tömegcikk egy ilyen LCD, hanem inkább egyfajta "termékvédelem", nehogy sok legyen a csereszabatos darab?)
Valaki tudna segíteni abban hogy jó minőségű 8µF-os P2-es motor kondenzátort hol tudnék venni? Mindenhol csak ezeket az ócska minőségűeket találni.
Sziasztok! Daewoo xx (sajnos a típusa lekopott) Porszívóba kellene szénkefe de sehol nem találok. Esetleg ha valakinek lenne illetve tudja hol lehet kapni kérem jelezze.
Méret alapján hiába mert egybe van a házzal. Hasonlókat találtam de ilyet nem...
Olyan nincs,hogy egyben van a házzal! Le kell forrasztani,vagy levágni és az újat visszaforrasztani!
Akkor neten nézz szét
![]()
Persze,aranyárban! Éppen ezért szoktam méretet venni,és mezétlábassat rendelni,tized annyiért! Pár ezret már cseréltem 50 éves szakmai múlttal.
|
Bejelentkezés
Hirdetés |