Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   115 / 647
(#) antikzsolt válasza Gabó hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Milyen stílusú könyvek?Krimi, scfi stb... ?
Válaszodig foglalnám.
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2017
(#) Gabó válasza antikzsolt hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Írtam privátba
(#) Bakman hozzászólása Feb 25, 2017 /
 
Nagyot!

Egy eBay-es eladó összekeverte a csomagokat, olyan dolgot küldött amit nem rendeltem meg, nekem nincs rá szükségem, így ingyen vihető. Elvileg küldi a megrendelt alkatrészeket de ez most mellékes.

EM84-re hajazó varázsszem (öt db.) és egy DC 12 V-tal működő meghajtó. A csöveken valamilyen lerakódás van, rozsdamaróval nedvesített ronggyal könnyen eltávolítható, az egyiket megtisztogattam. Kipróbáltam az összes csövet, működnek, ugyanakkor megjegyezném, hogy az elektronika és a csövek minősége az óborzasztó és a határeset között van valahol...

Vihető továbbá öt db. gyári panel. Igazi 78LSxxx temető, pár Z80-as processzorral, EPROM-mal, TO-3 -as tokozású alkatrésszel. Felhívnám az alkatrészbányászok figyelmét, hogy az IC-k kétoldalas, furatgalvános panelben vannak, az IC-k lábai pedig a forrasztási oldalon hajtogatva vannak gyárilag, tehát a kitermelés nem egyszerű feladat.

Játékszabályok: Csak személyesen vehető át a csomag, előre egyeztetett időpontban Dusnokon, esetleg útban Ausztria felé át is adom személyesen hétfőnként hajnalban az 51 - M8 - M6 - M0 - M1 útvonalon valamelyik lehajtónál. 6:10 magasságában már Győrnél vagyunk). Posta, futár nincs. A panelek és a csövek csak egyben vihetőek.

Jelentkezni a dolgokért csak ebben a témában!
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2017
(#) Remci válasza Bakman hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Szia!
Ha nem sűrgős tőle megszabadulni, akkor az öcsém szokott Dusnokon járni, el tudná hozni.
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Ön nyert, a többit privátban.
(#) antikzsolt válasza Gabó hozzászólására (») Feb 25, 2017 /
 
Átgondoltam. Köszönöm de mégsem kell.
(#) baloghvl válasza baloghvl hozzászólására (») Feb 27, 2017 /
 
A héten még vihető a készülék. Aztán bontom és e-hulladék lesz. Ezenkívül hozzá jött még egy kisebb tv is. Ez is szintén vihető.
(#) gyula166 hozzászólása Feb 27, 2017 /
 
Üdv! Halott pc alaplap érdekel valakit? s462, 478, 370 foglalat, szóval régiek, feleslegesen nem fényképezgetem. Vas megye, körmend, posta nincs! (cserébe ólomakkut elfogadnék ha van, totál rosszat is)
(#) mhvaek válasza baloghvl hozzászólására (») Feb 27, 2017 /
 
szia, holnap járok Vácon a kórházban, odáig el tudnád hozni?
(#) attika válasza baloghvl hozzászólására (») Feb 27, 2017 /
 
Szia, ha senki nem jelentkezik a TV-ért vagy nem tudod elvinni a másik fórumtársnak a kórházig akkor én a héten valamikor elhoznám.
(#) baloghvl válasza attika hozzászólására (») Feb 27, 2017 /
 
Szia, ha mhavek esetleg nem tudna holnap eljönni érte akkor a tied. Ha elviszi akkor is van még egy, igaz ez kicsit kisebb és demagnetizálni kellene. Érdekel?
(#) attika válasza baloghvl hozzászólására (») Feb 27, 2017 /
 
Az nem érdekelne köszönöm. Ez se nekem kéne hanem olyannak aki tudja is használni. Szétbarmolni meg nem szeretném.
(#) Tomee hozzászólása Márc 1, 2017 /
 
A 2039151 hozzászolásomban hirdetett 17" CRT monitor egy Cappy-ért cserébe elvihető!
A hozzászólás módosítva: Márc 1, 2017
(#) Szasza9668 válasza Tomee hozzászólására (») Márc 2, 2017 /
 
Szia!

Akkor ezek szerint a nyomi elment!

Mikor és hova menjek érte?

Üdv!
(#) doodikaa hozzászólása Márc 4, 2017 /
 
Budapest XIII kerület, Angyalföldről elvihetőek az alábbiak:

- ATX tápok, régiek, többségük (lehet, hogy mind) biztos hibás valamennyire, van amibe már bele is van piszkálva inkább bontásra, esetleg elektronikai projektekhez jók lehetnek kis javításokkal. kb 15-20 darab.

- Fujitsu 17"-os monitor. Arra emlékszem, hogy ronda a képe(talán sárgás de nem biztos) működik, szerviz monitornak jó lehet vagy bontásra.

- HP multifunkciós, tintasugaras nyomtató, nem sokat tudok róla, amikor hozzám került még bekapcsolt és próbált működni, de azt hiszem a papírt nem sikerült felvennie, ha olyan viszi el, aki meg akarja menteni, akkor megpróbálom előásni a tápját is mert valahol meg kéne lennie de nem biztos, hogy megtalálom.

- Neoware vékonykliens 2db. Én az egyiket linux szervernek használtam. Eredetileg egy mini IDE csatlakozós memória van bennük, amin valami ezeréves mobil windows van, én a képen látható kábelt csináltam hozzá és így egy sima IDE hdd-t kötöttem rá külső táplálással. A PI-vel szemben annyi előnye van, hogy bármilyen linuxot lehet rá telepíteni, nem kell előre gyártott image-t keresgélni. Persze a vas jóval gyengébb, grafikus felület nem nagyon jöhet szóba. Nekem ubuntu server futott rajta 7/24-ben tökéletesen szolgált.

El kell jönni értük, elvihetőek egyben vagy a felsorolt 4 tételben, a tápokat nem fogom egyesével osztogatni azokat egyben el kell vinni. Esetleg benzinköltségért pesten eldobom kocsival egyben az egészet.
A hozzászólás módosítva: Márc 4, 2017
(#) attika válasza doodikaa hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Szia, a tápok érdekelnek.
A többit privátban.
Köszi.
(#) afp válasza doodikaa hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Szia!

A nyomtató és a monitor érdekelne.
Privát ment.

Üdv:
Péter
(#) bbb válasza doodikaa hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Szia!

Én elvinném a vékonyklienskéket. A részleteket majd privátban.
(#) AzIgaziCsaby hozzászólása Márc 4, 2017 /
 
Rájöttem, hogy nem férek el a műhelyemben., ezért összeállítottam néhány pakkot.
Számítástechnikai csomag:
- Kábelek: 5 és 10 méteres VGA kábel, LAN, soros port, stb, egy szatyornyi.
- Kártyák: egy kartondoboznyi VGA, lan, hangkártya vegyesen.
- Drive-ok: kisebb jó és nagyobb hibás HDD-k, DVD irók egy dobozzal.
- Egyéb: routerek, tápok, hangfalak, IP telefonok.

Az eszközök működőképesek, néhány HDD-től és VGA-tól eltekintve.
Szeretném, ha egyben vinné el valaki és legfeljebb ő osztja tovább.
A holmi Érden van, postázni nem akarom.
(#) catpisti válasza AzIgaziCsaby hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Szia engem érdekelnének.
(#) AzIgaziCsaby hozzászólása Márc 4, 2017 /
 
Riasztós pakk:
- 16 csatornás switch
- villámcsapott videórögzítő, működik, de "áthallás" van a csatornák között
- rengeteg bontott érzékelő, kezelő
- Tűzjelző rendszerekhez foglalatok, izolátorok

Feltételek, mint fent.
(#) AzIgaziCsaby hozzászólása Márc 4, 2017 /
 
Erősáramú pakk:
- Mágneskapcsolók, relék
- nyomógombok, visszajelzők
- Halogénizzók, és trafóik
- Gyenge aksis porszívó, stb.

Az eszközök bontottak, de jók.

Feltételek mint fent.
(#) AzIgaziCsaby válasza catpisti hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Mikor jössz érte?
(#) jucsaba válasza bundibacsi hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
A felajánlott porszívó meg van még?
köszi
csaba
(#) baloghvl válasza AzIgaziCsaby hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Szia!

Jelentkeznék az érzékelőkre és kezelőkre ha esetleg mégis postáznál. Vagy ha elviszi valaki egyben és és tudna küldeni belőle úgy is érdekelne. Természetesen állom a költségeket.
(#) zosza18 válasza AzIgaziCsaby hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Szia!
Engem érdekelne a riasztós és az erősáramú csomag, ha posta megoldható.
(#) AzIgaziCsaby válasza baloghvl hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Első körben azt szeretném, he nem lenne vele dolgom. Ha nem viszi más, akkor lehet.
(#) AzIgaziCsaby válasza zosza18 hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
A két csomag összerakva, akkora a postás hanyatt dobná magát. Hátha viszi valako tőlem posta nélkül.
(#) goreny válasza AzIgaziCsaby hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Sziasztok, ha mindenkinek megfelel én személyesen elhoznám a két csomagot, szétdobjuk és postázom. Holnap kora délután, vagy hétköznap munkaidőben érte tudnék menni.
(#) baloghvl válasza goreny hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Nekem megfelel.
Következő: »»   115 / 647
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem