Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   330 / 431
(#) ktamas66 válasza uniman hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Ebben a videóban egy vékony lap van. Ezt visszakeresve a neten 10mil-es fa furnér, papír hordozóval, de itthon nem találtam ilyet.
(#) FordPrefect hozzászólása Ápr 4, 2017 /
 
Üdv. Nagy teljesítményű (5-10W) LED-es fejlámpához keresek 2-4 db 18650-es akkut. Minőségi, vagy jó értékarányú akkuk TÍPUSAI, BESZEREZHETŐSÉGÜK érdekel. Ha valaki tud ilyent. Csak másodsorban az ajánlatok, bontott laptop akku a sor végén. Megbízhatóság, ár/érték viszony a sorrend. Köszi.
(#) Norberto válasza FordPrefect hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Elképzelhető, hogy még nem tudsz róla, de én régebben egész jó híreket hallottam egy külföldi "szállítóról".

Bővebben: Link

A TrustFire és UltraFire típusokat érdemes nézegetni, azokat sokan veszik-viszik. Rengetegen véleményezik a termékeket, az alapján is lehet válogatni, rangsorolni.
A hozzászólás módosítva: Ápr 4, 2017
(#) FordPrefect válasza Norberto hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Azért kérdeztem, mert tényleg nem tudok erről a témáról semmit. Házi feladatként kaptam a fiamtól, hogy az egyetemi napokra szerezzek a fejlámpához megbízható akksit. És úgy emlékszem, itt (nem ezen rovatban) vesézték ki, nem mindegy, hogy akkus fúróba (nagy áram) vagy tartós, kisebb áramterhelhetőségre kell. Konkrét típusokat írtak/tok le. Csak nem találom.
(#) Norberto válasza FordPrefect hozzászólására (») Ápr 4, 2017 /
 
Ha nem olyan égetően sürgős a téma, javaslom, regisztrálj be egy másik fórumra, ahol van témaspecifikus topik is, ahol sok-sok éve tapasztalt lámpakészítők építgetnek, tesztelgetnek LED-eket, akkumulátorokat, stb. Én tőlük kérdezném meg, hogy mostanában mik a legmenőbb akkuk és honnan lehet beszerezni azokat. Még az is lehet, valamelyiküktől kapható is ilyen kis mennyiségben, amit írtál.

Bővebben: Link
(#) NickE hozzászólása Ápr 5, 2017 /
 
DC-DC konverterre lenne szükségem, 48V>12V (vagy 13,xV), ami legalább 30A-t tud, de inkább többet.

Pl. ilyen

Vagy ilyen

Jobban örülnék hazai vagy legalább EU forrásnak, hogy ne kelljen vámolni.
(#) pjg válasza ktamas66 hozzászólására (») Ápr 5, 2017 /
 
Az USA-ban kapható mindenféle egzotikus fából készült furnér. Papírra, öntapadóra kasírozva. Sajnos felénk ez nem található a boltok polcain. Furnér még csak - csak kapható, de ahhoz hogy szépen feldolgozzuk komoly technikai háttér szükséges.
A tanműhelyben csináltam egy sakk dobozt, de 10 millás présgéppel.
(#) ktamas66 válasza pjg hozzászólására (») Ápr 5, 2017 /
 
Erre én is rájöttem, nem gondoltam volna, hogy van olyan termék amit Kínából nem lehet megrendelni. Találtam egy egy boltot, azt mondták turkáló is van, de csak 0,6mm-es. Holnap megnézem, gondoltam viszek egy zseblámpát tesztnek.
(#) mrbini válasza NickE hozzászólására (») Ápr 5, 2017 /
 
Azt hiszem van
Ha még aktuális keress privátban.
Üdv: Gergő
(#) Norberto hozzászólása Ápr 8, 2017 /
 
Sziasztok!

Van valakinek ötlete, honnan szerezhetek én holnap 5-ös popszegecset Budapesten?
(#) Gafly válasza Norberto hozzászólására (») Ápr 8, 2017 /
 
Vasárnap: OBI/Praktiker/Bauhaus trió.
Vagy tőlem, ha ha megtalálom azt a három darabot amire emlékszem pár évről korábban
(#) Norberto válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 8, 2017 /
 
Először is nagyon köszönöm a felajánlást!

Sajnos 6 darab kellene (meg amennyit még elrontunk esetleg ), úgyhogy akkor elnézünk az említett áruházak egyikébe, hátha... bár ilyesmi nagyon parányi dolgok nem rémlenek, de neked legyen igazad!

(#) nedudgi válasza Norberto hozzászólására (») Ápr 8, 2017 /
 
Mi az 5? 4,8x10 mm-es van 3db nekem is.
(#) Doky586 hozzászólása Ápr 9, 2017 /
 
Ilyen 2.54 osztású nyák-lapra dugható csatlakozót keresek olcsóbban: Bővebben: Link
túl sok a 2000 Ft postaköltsége.. a lábszám másodlagos..
A hivatalos magyar nevét sem ismerem (amivel a magyar boltok oldalain ráakadnék)
A hozzászólás módosítva: Ápr 9, 2017
(#) Norberto válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 10, 2017 /
 
Neked is köszönöm a felajánlást! Bocsi, hogy most nem éltem vele, legközelebb remélem menni fog. Vas. reggel szerezve lett az említett boltokból 1 dobozkányi popszegecs, 8 db lett végül a befutó szám. Köszönöm még egyszer a felajánlásokat!

Most már fentvan a kocsimon a koptató.
A hozzászólás módosítva: Ápr 10, 2017
(#) Stadi válasza Doky586 hozzászólására (») Ápr 10, 2017 /
 
Ezt találtam:

Link

Lomex "turkálós" részében előfordulhat még, bár kis eséllyel. PCI foglalatot láttam régebben náluk.
Élcsatlakozónak hívják egyébként. Bontani lehet régi ISA buszos alaplapokról. Illetve ha szalagkábeles is jó, és eljössz értük, akkor Húsvét utánra túrok régi floppy kábeleket, és ingyen odaadom. Keress privátban.
(#) Doky586 válasza Stadi hozzászólására (») Ápr 10, 2017 /
 
Köszi, de ez még drágább..
Nekem valójában csak 1-2db ilyen csatlakozó kellene legalább 2x9 lábbal.. (több bármekkora lehet)

Az ezredforduló előtt minden PC alaplapban megtalálható volt ISA busz néven, de ma már sehol se található új kivitelben, akkoriban meg szinte mindenhol lehetett kapni..
A hozzászólás módosítva: Ápr 10, 2017
(#) ktamas66 válasza Doky586 hozzászólására (») Ápr 10, 2017 /
 
Esetleg ez, Budán átvehető.
(#) Doky586 válasza ktamas66 hozzászólására (») Ápr 10, 2017 /
 
Szuper kösz!
Ezt a boltot eddig nem ismertem..
(#) Csupasz hozzászólása Ápr 11, 2017 /
 
Sziasztok! Tudnátok ajánlani pesten , a Csalogány utca (I.ker) környékén egy gyalog megközelíthető alkatrészboltot? ( triak, diak, néhány ellenállás és kondi kellene )
(#) uniman válasza Csupasz hozzászólására (») Ápr 11, 2017 /
 
Hello! Az Buda, nem "pest"... Ennél közelebbit...?
A hozzászólás módosítva: Ápr 11, 2017
(#) Csupasz válasza uniman hozzászólására (») Ápr 11, 2017 /
 
Bocs,de tudod, mi itt vidéken nem Budára megyünk, hanem Pestre...
(#) nedudgi válasza Csupasz hozzászólására (») Ápr 11, 2017 /
 
Az igaz, de utána át kell menned Pestről Budára, hogy eljuss a Csalogány utcába.
A hozzászólás módosítva: Ápr 11, 2017
(#) Zoli90 hozzászólása Ápr 12, 2017 / 2
 
Sziasztok!

Egy alkatrészt akartam rendelni a Mousertől közvetlenül, de közben megtaláltam a Magyarországi partnerüket akiken keresztül könnyebben lehet rendelni. Csak írtok egy e-mailt a hungary@mausel.eu-ra a típusszámmal.

Azért írtam le hátha valakinek jól jön vagy kereste esetleg. Könnyebb nekik írni egy e-mailt.
(#) pucuka válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 12, 2017 /
 
De útlevelet vigyen magával, hogy átmehessen a hídon.
Arany János Toldi versében is (9) kérdi Laczfi hetykén
A hozzászólás módosítva: Ápr 12, 2017
(#) uniman válasza attila1 hozzászólására (») Ápr 13, 2017 /
 
Hello! Bő egy hete írtam neked üzenetet, de úgy tűnik válaszra sem tartod érdemesnek!
(#) Csupasz válasza pucuka hozzászólására (») Ápr 13, 2017 /
 
Kösz, ez kedves volt...
(#) jdani hozzászólása Ápr 14, 2017 /
 
Üdv.
Ezen az oldalon kivül, hol kaphatnák R1131N121B5 regulátort?
Vagy van amivel lehetne helyettesíteni?
(#) mrbini hozzászólása Ápr 16, 2017 /
 
Sziasztok!
Létezik ilyen pasztához valami kinyomó (pisztoly) eszköz?
(#) uniman válasza mrbini hozzászólására (») Ápr 16, 2017 /
 
Hello! Igen, létezik, pl.: Link1 ,Link2 , Link3
A hozzászólás módosítva: Ápr 16, 2017
Következő: »»   330 / 431
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem