Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)
Lapozás: OK   24 / 205
(#) granpa hozzászólása Júl 16, 2017 /
 
Minden nagyon jó volt. (Én úgy jóllaktam, hogy azóta sem ettem még.) Nekem rövidnek tűnt, mivel elég későn érkeztünk (Hiába no; Nagyfalu messze van.). Kár, hogy az eső gyorsította a zárást. Jövőre előbb kezdjük a szervezést, nagyobb hírverést csinálunk, hogy többen is jöjjenek erre a remek bulira. A "termékbemutató" különösen tetszett!
Külön köszönet a főszervezőnek, és segítőinek!
A hozzászólás módosítva: Júl 16, 2017
(#) nagy hoho hozzászólása Júl 16, 2017 /
 
Még Berettyóújfaluban vagyok, este teszem fel a képeket.
(#) nagy hoho hozzászólása Júl 16, 2017 /
 
Mindenek előtt köszönöm a rendezőknek, hogy egy szűkkörű de annál tartalmasabb és igen jó hangulatú találkozón vehettem részt.
A találkozóra meg volt hívva egy bárány is de ő már bográcsban érkezett, így nem kellett gyalogolnia, nagy örömünkre.
Jani hozott egy saját fejlesztésű csöves gitár erősítőt ami tipikus példája volt a légszerelt deszka modellnek. Sajnos a nagy tudású szakértő gárdának sem sikerült életet lehelni bele.
A bárány pörkölt kiváló volt.
Volt tombola, börze, kiállítás.
Örülök, hogy ott voltam és sajnálom, hogy voltak akik jelentkeztek de nem jöttek el.
Köszönöm még egyszer.
(#) nagy hoho hozzászólása Júl 16, 2017 /
 
Folytatás holnap.
(#) Alkotó válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 16, 2017 /
 
Ha az érintettek nem bánják, akkor a portrékhoz nick-neveket is párosíthatnál. Így a fórumon olvasott nevek arcot kaphatnának a fejemben.
(#) nagy hoho hozzászólása Júl 16, 2017 /
 
Erre megkérek mindenki, hogy a nevét valahogy szerkessze bele.
Kár, hogy nem jöttél.
(#) madzagos válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Fekete Everlast feliratú pólóban Madzagos. Kék póló fekete sapka T.Atilla 77. Piros kockás ingben és szemüvegben Mohinger.
(#) TAttila77 válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Kedves nagy hoho. Világoskék gallérral, szemüvegben az én és madzagos gyönyörűséges portréink mellett barnapili figyel szarvasról, hobbielektronikás pólóban kitűzőjével pedig galfy. Ha jól írtam. Granpa azaz Kálmán pedig a legenda (Az egyik.)
A hozzászólás módosítva: Júl 17, 2017
(#) Gafly válasza TAttila77 hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Göndör hajjal és narancs csikos felsővel varttina mester,
vigyorogva és guggolva forrasztva jani1987,
kék pólóban az egyetlen lány a mamája.
Kihagytunk valakit?
(#) nagy hoho hozzászólása Júl 17, 2017 /
 
Igen nagy hoho-t pl. Mert az a kép még nincs feltöltve, ma este jön a többi.
(#) jani1987 hozzászólása Júl 17, 2017 /
 
Valaki nem vállal be egy szervezést Pest és Hajdú-Bihar közt? Nem kell sokat vállalni de viszont évente több ilyen rendezvény lenne.
(#) Gafly válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Következő találkozóra kapsz egy szelfi botot.

Elég hosszút, hogy beleférjen a csapat, elég vastagot és keményet hogy megtartsa a gépedet (bocsánat az csak egy váz, objektív is vagyon mellé ).
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Tisza keleti oldalán már volt találkozó (kétszer is).
A Duna és Tisza között sokszor.
Dunától nyugatra régió nagyon lapít
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Miért nem tudok róluk?
(#) granpa válasza TAttila77 hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Melyik képen vagy fehér gallérral, szemüvegben?
A mosolygó, világ(ít)os(fejű) ember, sárga pólóingben, szemüveggel, körszakállal: Gery'78.
(#) TAttila77 válasza granpa hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Jaj te. Nekem gallérom sincs. Én barnapiliről írtam hogy a képen amit a nagymester csinált világoskék a pólója gallérja. Miköben "vártaja nagy füstöt" (ami lehet hogy később volt, csak én sanyával elszaladtam a mennyei pöriért) addig készűltek e műremekek. Ma gondoltam is hogy amíg odavoltunk addig történhettek furcsaságok, mert valami megrázó élményről írt itt Gafly. Amúgy nagyon örűltem hogy tudtunk beszélgetni, de sajna nekem iszonyatrövidnek tűnt. A fene azt az esőt. Legközelebb viszek egy kis leválasztót mert rosz gondolatokat keltett bennem a hálózat alatti matatás. Ja!! Lehet viszek tetőt a fejünk fölé hátha elűzi a fellegeket... Azt nem is gondolom hogy mi lett volna, ha elviszem a zenélő teslámat. Üdv. Attila.
(#) pjg hozzászólása Júl 17, 2017 /
 
Még ma sem bírtam enni. Szombaton, attól a fenséges birkától kajakómába estem. Este 11 után tértem magamhoz. Lehet, hogy a Körte üdítőital is rásegített.
Köszi a szervezést. Jól éreztem magam veletek.
A hozzászólás módosítva: Júl 17, 2017
(#) pjg hozzászólása Júl 17, 2017 /
 
Én vagyok a csíkosban. Bővebben: Link
(#) TAttila77 válasza pjg hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Hát mégha az eső meg a szél nem zavar el minket. Nagyon heveny véget ért. Azt hittük sanyival míg elmegyünk a kajáért gitárszólóra érünk vissza, de nem...
(#) granpa válasza granpa hozzászólására (») Júl 17, 2017 / 1
 
Itt vannak a fiúk
(#) granpa válasza granpa hozzászólására (») Júl 17, 2017 / 1
 
Továbbá ők ! Ennyi sikerült. Nyuszi szerkesztette, mert én kuka vagyok ehhez. (Tévedés joga fenntartva!)
A hozzászólás módosítva: Júl 17, 2017
(#) Alkotó válasza granpa hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Szuper jó lett, köszönöm.
(#) madzagos válasza granpa hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
A ki ő kérdésre válaszolok.Az illető Horváth Ruben,érdeklődő személy és régi munkatársam.
(#) Gafly válasza Alkotó hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Tudod ez azért fontos, mert nagyon neház "fikázni" azt, akivel már kezet fogtál, és a szemébe néztél.

Hiányoztál, mellesleg...
(#) Gafly válasza pjg hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Lenyúltad az egyetlen csajt
(#) pjg válasza Gafly hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Ilyen jó csávó vagyok. Jól elbeszélgettünk. Már az előző alkalommal is.
(#) pjg válasza Gafly hozzászólására (») Júl 17, 2017 /
 
Alkotót még nem hallottam senkit sem fikázni.
Következő: »»   24 / 205
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem