Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Csere-bere
 
Témaindító: illesoszkar, idő: Ápr 19, 2017
A témában az eladás - vétel szigorúan tiltott! Erre kizárólag az Apróhirdetési rovat használható.
Lapozás: OK   1 / 5
(#) illesoszkar hozzászólása Ápr 19, 2017 / 1
 
Nem találtam olyan topikot ahol bármit lehetne cserélgetni,nem eladni hanem kizárólag csak cserélni, arra gondoltam,hogy felkinálom cserébe a dolgaimat,esetleg mit keresek cserébe,és a jelentkezők felkinálják amit tudnak cserébe adni. Kérem a moderátort amennyiben van ilyen topik irányitson oda ,mert és a keresőn nem találtam.


Felkinálnám cserébe hangszóróimat amik TV-kből lettek kiszerelve kb 60 db . De nem egybe gondoltam ird meg hány Wattos érdekel és mit kinálsz érte!
A hozzászólás módosítva: Ápr 19, 2017
(#) illesoszkar hozzászólása Ápr 19, 2017 /
 
DVD lejátszó üres dobozokat felajánlok cserébe ! Műszer doboznak épitőknek. várom az ajánlatokat
(#) illesoszkar hozzászólása Ápr 19, 2017 /
 
Mikró sütő kondenzátorok 12 db Cserébe ajánlom
(#) szikorapéter hozzászólása Ápr 19, 2017 /
 
Sziasztok. Mivel javításába belebuktam (pár dolgot el tudok a készülékkel kapcsolatban mondani ) így felkínálom cserére. Bármi elektroncsöves kütyü vagy KPE vízcső érdekel.

A készülék amit felkínálok egy Type: TR 4656 -os tranzisztoros 2x50Mhz-s oszcilloszkóp.
(#) illesoszkar válasza szikorapéter hozzászólására (») Ápr 20, 2017 /
 
Szia ! Az oszcilloszkóp-ról egy képet lehet kapni ?
(#) szikorapéter válasza illesoszkar hozzászólására (») Ápr 20, 2017 /
 
Persze rakok fel ma fotókat külső-belsőről kell? Hiánytalan a vas,még ASZ tranyókat is adok hozzá.
(#) illesoszkar hozzászólása Ápr 20, 2017 /
 
Hali ! Na itt látom,és a másik az milyen ?
(#) pittyu2 válasza illesoszkar hozzászólására (») Ápr 25, 2017 /
 
Hali. A másik ugyanez csak tükörből nézve.
Na vicc nélkül : szerintem kétsugaras 50 MHz lehet.
(#) ronin75 hozzászólása Ápr 29, 2017 /
 
Sziasztok, 1 db Kékes, 2 db Alba Régia, 1 db Duna Tv cserélhető. Elsősorban csöves rádió, vagy elektroncsövek érdekelnének, de bármit meghallgatok.
(#) szikorapéter válasza ronin75 hozzászólására (») Ápr 29, 2017 /
 
Szia,vannak csövek és rádiók is,a kérdés már csak az hogy jutna el a TV egyáltalán? Ha érdekelnek akkor gyere privátba.
(#) szikorapéter válasza szikorapéter hozzászólására (») Máj 23, 2017 /
 
A készüléket elvitték.
(#) illesoszkar hozzászólása Jún 3, 2017 /
 
Tv hangszórók kb 30 db 2 W-tól 15 W igy hangterelősek is .értelmes dolgokra cserélném
(#) bubuszoft hozzászólása Jún 17, 2017 /
 
Sziasztok.

Keresek 24Voltostrafót weller pákához. Írj privátba, ha van esetleg felesleges neked.
Köszönöm.
(#) illesoszkar válasza bubuszoft hozzászólására (») Jún 18, 2017 /
 
Szia !
Hány Wattos kellene ? Gondolom AC is jó .
(#) rihekopo42 hozzászólása Júl 10, 2017 /
 
Elcserélném a p4-es cpu-m, az alapja, sapphire HD 2600 pro videokártya, 4db 512 mb RAM, és tápegység, winchester.
A felajánlásokat várom!
(#) rihekopo42 hozzászólása Júl 10, 2017 /
 
Akit érdekel jöjjön pü-be!
(#) bozsika003 hozzászólása Júl 19, 2017 /
 
Helló mindenkinek !
szeretném fel ajánlani ezt a laptopot !
nincs benne RAM és hdd sem így nem tudtam tesztelni de ha van .
Hűtő bordád és egy pisztolypáka pc ventilátor abból is 2 db 8cm vagy 7 rég AMD hűtök és adok egy AMD laptop porcit is akkor azt elfogadnám érte köszönöm a figyelmet további szép napot
SZERKESZTÉS MIATT ÚJRA FÖLTÖLTETEM A POSZTOT
A hozzászólás módosítva: Júl 19, 2017
(#) marone hozzászólása Aug 29, 2017 /
 
Olyasmi kellene mind az "apróhirdetés" csak "csere-bere". A már nem aktuális dolgokat lehessen törölni, de ne 3 hét után szűnjön meg a hirdetés hanem 3 hónap, pl.
(#) bitmixer válasza marone hozzászólására (») Aug 30, 2017 /
 
Jó ötlet, szerintem is nagyon hasznos lenne. Lehet ugyan 30 napra is kérni, de az sem sokkal több, mint 3 hét. Továbbá én teljesen szétválasztanám a kínál, ill. a keres témákat, tehát lennének külön "cserére kínál" / "cserére keres" / "eladásra kínál" / "vásárlásra keres" oldalak.
(#) illesoszkar válasza bitmixer hozzászólására (») Aug 31, 2017 /
 
Hát hozz létre olyan topikot
(#) marone hozzászólása Szept 6, 2017 /
 
A topikból nem lehet törölni a már nem aktuális dolgokat, ez a gond vele.
(#) Moderátor hozzászólása marone hozzászólására (») Szept 6, 2017
 
A "Moderátori segítséget kérek"-kel ez is megoldható.
(#) szikorapéter hozzászólása Okt 31, 2017 / 1
 
Sziasztok. Van pár kettős tirisztorom elcserélném őket számomra értelmes dologra.
Leginkább nagyobb teljesítményű torroid trafó vagy 1 fázisú frekvencia váltó érdekelne cserébe.
Típusa: PDT6016 tirisztorok 60A 1600V-osak.
de van itt még egy PD3016-os kettős diódám is 30A 1600V. A tirisztorok 60A 1600V-osak.
A kettős tirisztorból összesen 3 db van (így összesen 6 tirisztor) a kettős diódából csak 1db.
(#) szikorapéter válasza szikorapéter hozzászólására (») Nov 1, 2017 /
 
De bármi más számomra használhatóbb dolog is érdekelhet cserébe.
(#) szikorapéter válasza szikorapéter hozzászólására (») Nov 2, 2017 /
 
Szintén itt. Volna még egy Geiger-Müller számláló is csővel együtt. Működő darab hordozható katonai. Cserébe inkább funkció generátor érdekelne, olyan ami modulációképes,de más is érdekelhet.
(#) gernerakos válasza szikorapéter hozzászólására (») Nov 2, 2017 /
 
Üdv!
Volna egy ilyenem cserébe: Bővebben: Link
Ha postázni tudnád a számlálót.
(#) szikorapéter válasza gernerakos hozzászólására (») Nov 2, 2017 /
 
Szia,ettől komolyabb szerkezetet keresnék,lehetőleg asztali kivitelben.
(#) szikorapéter válasza gernerakos hozzászólására (») Nov 2, 2017 /
 
Fűnyíró motor, fűkasza motor de szinte bármi érdekel. Ha komolyan érdekel a sugárzásmérő akkor írj rám privátban és meg tudjuk beszélni.
(#) gernerakos válasza szikorapéter hozzászólására (») Nov 2, 2017 /
 
Pontos típusát meg tudod mondani?
Következő: »»   1 / 5
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem