Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Készülékek kapcsolási rajzai
 
Témaindító: csikosgabi, idő: Máj 6, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   15 / 18
(#) jimmi12 hozzászólása Nov 13, 2017 /
 
Sziasztok,

Dig-eltron TR-1600 (True RMS) LCD multiméter kapcsolási rajza esetleg megvan valakinek?
(#) QTA hozzászólása Dec 2, 2017 /
 
Sziasztok Studio MD 12801 mikrowelle 4 in 1 kapcsolási rajzot keresek .Ha valakinek van kérem tegye fel.Köszönettel QTA
(#) tasak hozzászólása Dec 5, 2017 /
 
Sziasztok. Egy Sanyo RP-7411tip. kis táska rádióhoz keresek kapcs. RAJZOT. Vásárban sikerült rá szert tennem,nagyon megtetszett. Olyan pofás kis darab nincs lelakva sem, csak sajnos kuka. Meg próbálnám szóra bírni.. Kérem, ha v.ki ebben tudna segíteni, nagyon jó lenne. Előre köszönve! Üdv. mindenkinek...tasak.
A hozzászólás módosítva: Dec 5, 2017
(#) OFK válasza tasak hozzászólására (») Dec 5, 2017 / 1
 
(#) tasak válasza OFK hozzászólására (») Dec 6, 2017 /
 
T.OFK. Köszi a gyors reagálást. Nem nézted v.nül el a tip. számot? Amit küldtél az RP-7411.tip.helyett,az az RP-7160.-asé./megnéztem/. Ha tudnál kicsit közelebbi tip.-ról RAJZOT feltenni ha erről pont nem megy, az is jó lenne... EZ a - 7411-es régebbi gy.-sú másabb. Zsúfolt panel, csomó spagócával telítve. /pedig Sanyo/ Nekem elég kuszának tünik. Pár szál le is van szakadva itt-ott. V.ki "alkotott" benne már. De RAJZ után / nem szakiként is/ talán sikerülhet helyre kötni azokat, lehet életre is kelne a cucc... Ezért Téged, és Bárkit aki még olvassa ezt, újra kérek: ha tud, ez ügyben segítsen. köszönettel: tasak.
A hozzászólás módosítva: Dec 6, 2017
(#) elektroncso hozzászólása Dec 18, 2017 /
 
Sziasztok.
BRG GK303 kezelőhöz keresek kapcsolási rajzot vagy bármilyen dokumentációt (pl. bekötési rajz). Ez a FM303 adó-vevő gépkocsiba telepíthető kezelőegysége. Kaptam két ilyen készletet és szeretném az egyiket beüzemelni a 144MHz-es amatőr sávon.
Előre is köszönöm.
(#) Gafly válasza elektroncso hozzászólására (») Dec 18, 2017 /
 
Kvarcaid vannak hozzá?
(#) elektroncso válasza Gafly hozzászólására (») Dec 19, 2017 /
 
Pont mint a mesében. Igenis meg nem is. Fel van kvarcozva a rádió, de rendőrségi frekvenciákra. De ha minden jól megy és működik a készülék akkor szintézert fog kapni, nem lesz szükség a kvarcokra. De először be kell indítanom, hogy működik-e rendesen. Ehhez jók lesznek a benne lévő kvarcok, úgyis műantennával indítom, majd mérek. Ha senki nem fog tudni rajzot adni a GK303-hoz akkor nekiállok visszafejteni, de arra a közeljövőben nem lesz időm.
(#) rockersrac hozzászólása Dec 29, 2017 /
 
Sziasztok! Tungsram KEB 145-hez van valakinek kapcsolási rajza esetleg? Van egy ilyenem, de sajna nem hajlandó működni rendesen: hiába kötök rá akksit, nem akar működni(égő biztosan jó benne, kipróbáltam) és tölteni sem hajlandó. Remélem tud valaki segíteni ebben!
(#) Medve741 hozzászólása Jan 8, 2018 /
 
Sziasztok!
Stalker 20 kapcsolási rajzot keresek. Egyenlőre elég lenne a mikrofon bekötési rajza is.
Kérem aki tud segítsen nekem. Köszönöm!
Üdv Medve741
(#) gerenk válasza Medve741 hozzászólására (») Jan 9, 2018 /
 
Szia !
Ezt keresed?
Vagy itt a mikrofon bekötése.
A hozzászólás módosítva: Jan 9, 2018
(#) Medve741 válasza gerenk hozzászólására (») Jan 10, 2018 /
 
Szia !
Igen, Ez az. Köszi szépen!
(#) gerenk válasza Medve741 hozzászólására (») Jan 10, 2018 /
 
Szívesen)
(#) doggy1001 hozzászólása Jan 11, 2018 /
 
Üdvözlök mindenkit!
Castone CT-1200 kapcsolási rajzát keresem, sikertelenül.
Nagyon megköszönném a segítséget, ha egyáltalán fellelhető eme erőlködőről bármi.
(#) mlaci989 válasza doggy1001 hozzászólására (») Jan 11, 2018 /
 
Elektrotanya. TalánEZ?
(#) doggy1001 válasza mlaci989 hozzászólására (») Jan 12, 2018 /
 
Szia!
Sajnos köze sincs hozzá. A CT-1200 egy 2U magas, csatornánként 4 pár 2SC5200/2SA1943 véggel szerelt, szerintem kínai verzió.
Később töltök fel képet róla, hátha könnyebb.
Azért köszi...
A hozzászólás módosítva: Jan 12, 2018
(#) mek-elek hozzászólása Jan 21, 2018 /
 
Kedves Fórumtársak,
segítségeteket kérem, a mellékletben látható készülék kapcsolási rajza tekintetében.
Főleg a tápok feszültségei, azok pozíciói érdekelnének.
Köszi,
Elek
(#) elektroncso hozzászólása Feb 6, 2018 /
 
Sziasztok.
TEL-MES TT-0152/A illetve TT-1152 műszerekhez keresek kapcsolási rajzot. Erről a szintadó és szintvevő párosról van szó. Ma vettem egy párt (adó, vevő) mivel már több alkalommal szükségem lett volna hasonló műszerre. Viszont a vevő kicsit rakoncátlankodik. Egyrészt kontakthibás a kalibrációs potenciométer, másrészt valamiért a saját 0dB-es kalibráló jelével nem lehet bekalibrálni a műszer.
Előre is köszönöm.
(#) devergo74 hozzászólása Feb 13, 2018 /
 
Sziasztok.
Valaki tudna egy linket, vagy kapcsolási rajzot Funai 21D-3218F-tipusú tv-hez?
Köszönöm
(#) kadarist válasza devergo74 hozzászólására (») Feb 13, 2018 /
 
Szia!
Keresd 11AK30 néven.
(#) tomi324 válasza rockersrac hozzászólására (») Feb 23, 2018 /
 
Hali!
Relés vagy félvezetős?
A relést csak ütni kell, a félvezetősről van rajzom.
(#) László_64 hozzászólása Márc 16, 2018 /
 
Üdvözletem!
Van egy régi (Intersound WE-230 kisrádióm, aminek a potmétere tönkrement.
Nem értek én a szereléshez, de úgy gondolom, ezt azért ki tudnám cserélni, ha meglenne az értéke. (szerelő túl drága lenne)
Keresgéltem a neten, de rajzot nem találtam, ezért kérném, ha valaki ügyesen tud keresni, tegyen már fel egy olyan linket/képet amiből kiderül, mekkorát kell beszereznem.

Minden segítséget:
László
(#) Epu2 válasza László_64 hozzászólására (») Márc 17, 2018 /
 
Szerintem a potméteren rajta kellene lennie. (4,7...10 K)
(#) rockersrac válasza tomi324 hozzászólására (») Márc 23, 2018 /
 
Relés van, nem félvezetős. De a félvezetős rajza is érdekelne.
(#) Tibibacsi123 hozzászólása Márc 24, 2018 /
 
Sziasztok,

EMG 1462/2 integráló feszültség mérő gépkönyvét, kapcsolási rajzát keresem. A készüléket a hetvenes évek első felében gyártották kb 1971-1975 ig. Chopperes előerősítővel és integrált TTL áramkörökkel felépített műszer. A mai multiméterek melett egy alaktrész temető, azonban van stílusa. Szívesen veszek bámilyen doksit. Ha esetleg meglenne valakinél, eredeti doksit meg is vásárolnám ha eladó.
Üdv
Tibibacsi123
(#) mlaci989 válasza Tibibacsi123 hozzászólására (») Márc 24, 2018 /
 
Tibibácsi tessék. Kapcsolási rajz
(#) Alfasoti hozzászólása Ápr 29, 2018 /
 
Sziasztok! 1973-s kiadású hegesztő dinamóhoz keresek pontos kapcsolási rajzot!
(#) Trianta hozzászólása Máj 8, 2018 /
 
Sziasztok!

Van valakinek kapcsolási rajza Sony STR D365 Receiver-hez?
Szeretnék beépíteni egy bluetooth audio modult.
(#) uniman válasza Trianta hozzászólására (») Máj 8, 2018 /
 
(#) Trianta válasza uniman hozzászólására (») Máj 8, 2018 /
 
Ez gyors volt...
Köszönöm!
Következő: »»   15 / 18
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem