Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   2852 / 3552
(#) tbarath válasza Robin2 hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Az van, hogy amit leírtam azt félreértetted, ezért azt gondolod hogy azt írtam amit amúgy nem is. De ennyi, tényleg fejezzük be, semmi értelme nincs, és előbb-utóbb úgyis ki lesz moderálva.
Nem akarlak meggyőzni, azt hiszel amit akarsz. Peace
(#) Gafly válasza Skori hozzászólására (») Feb 1, 2018 / 1
 
Szorítok érted
Ugye a MIB fa elejét megkaptad (értsd legalább a gyártóig)?
Bár mindegy, mert holnap van a szállítás (ha jól értettem).
(#) kameleon2 válasza pjg hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Ez nem is olyan egyszerű kérdés. Hiszen a gép nem személyiség, de mégis vele vagy kapcsolatban, nem a programozóval. A gépeden futó szoftver bizony téged fog felülbírálni. A Skynet öntudatra ébredt.
(#) Robin2 válasza tbarath hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Nem, megkérdeztem, hogy szerinted mitől értelmiségi az értelmiségi. Mert érdekelt volna, hisz magadra ezt a jelzőt használod konkrétan, akkor tudnod illene. Erre választ nem adtál. Ha adtál, kérlek idézd. (Veheted egy szón való rugózásnak is, nekem mindegy. Pusztán a fogalom magyarázatod érdekelt volna, amiben kifejted.)
Azt gondolok, amit gondolok. Nem hiszem, hogy tudhatod, hogy mit. Így emögé bújni nagy dőreség. Meggyőzni pedig nem tudsz, mert ahhoz tényeket kellene mondanod.
Másodjára fejezed be, aztán mégsem. Az utolsó szó?
Moderáció? Mert két ember beszélget(ne) az off topikban? Ez személyeskedés vagy trollkodás?
Felénk békének mondják.
(#) tbarath válasza Robin2 hozzászólására (») Feb 1, 2018 /
 
Tudom hogy ezt kérdezted, és ezért nem válaszoltam, mert ez teljesen lényegtelen.

Főleg azért, mert nem értetted amit írtam, és ezt most is egyértelművé tetted. Az a komment (Link) ugyanis pont arról szólt, hogy egy kívülálló számára, első ránézésre mennyire másnak tűnik amikor valaki ugyanazt csinálja - ha egy könyvben olvassa ugyanazt, vagy ha telefonon.
És ez egyszer még OK, tényleg félreérthető lehetett (főleg ha valaki félre akarta érteni), de később már egyértelműen leírtam azt, hogy mennyire a látszatról szólt az előző kommentem, de akkor se akartad megérteni. (Amúgy telefonzombinak is neveztem "magam" abban, az érdekes módon nem váltott ki belőled semmilyen reakciót. )

És no offense, de innen kezdve fölöslegesnek tartom további beszélgetést veled, immár sokadszor kérlek, hogy ezt zárjuk le.
(#) sany hozzászólása Feb 2, 2018 /
 
Tegnap volt az egyik TV csatornán éppen szó arról, hogy hogyan védhetjük meg a gyerekeket a mobilfüggőségtől.
Bővebben: Link

(Semmi közöm nincs a csatornához, csak érdekességnek raktam be, az aktuális témához. )
(#) Petyaa válasza sany hozzászólására (») Feb 2, 2018 / 2
 
Különös egy olyan csatornától ahol a Budapest Éjjel-nappal c.agymosó műsor is megy. Aki ezt nézi, és élvezi, hááát.....
(#) sany válasza Petyaa hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Nem arról van szó most.
(#) pjg válasza Petyaa hozzászólására (») Feb 2, 2018 / 3
 
A legtöbb TV műsora hiteltelen.
(#) jani1987 válasza sany hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Én az embereket védeném a tévé használattól. Ha én kibírom nélküle más miért nem?
(#) nagym6 válasza pjg hozzászólására (») Feb 2, 2018 / 1
 
Műsora? Van ilyen? Igaz, volt már olyan, hogy láttam a reklámok között pár perces műsort.
(#) Bakman válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Szeretnék jelentkezni. Ha jól számolom, TV műsort nem néztem már kb. tíz éve. Nem hiányzik.
(#) sany válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Én nem mondtam, hogy nézetek TV-t.
Na jó, most már látom nem kellett volna belinkelnem.
A hozzászólás módosítva: Feb 2, 2018
(#) tbarath válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Jó, hát én meg édesség nélkül bírom ki, szóval ne egyen más se. Az erőset pedig szeretem, szóval mindenki ételébe tegyenek.
Ha én kibírom, akkor más miért nem?
Féloff: az elmúlt 1 évben 2 másort láttam TV-ben, egy F1 futamot és az úszó VB megnyitójának egy részét.
(#) jani1987 válasza tbarath hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Kicsivel ezelőtt töröltem magam faceről.
(#) tbarath válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Én nem, jó dolog az. Csak nincs rá időm, az elmúlt kb. héten összesen egy 15 perces videót sikerült megnéznem.
(#) Robin2 válasza tbarath hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Folyamatosan magyarázkodsz, ezt nem veszed észre.

És igen, vannak emberek, akikkel nem lehet beszélgetni. Saját magukon kívül semmit nem hallanak. Konkrét kérdésekre nem válaszolnak, mert teljesen lényegtelen, a másik úgyse érti meg, alapból elgondol valamit, stb. Aztán jön a szövegkörnyezetből kiemelés, azt nem is úgy gondoltam, stb.

Sokkal korrektebb lett volna: nézd, ugyan használom, de gözöm nincs mit is jelent. Ennyi.

Lezárni úgy tudod, hogy ha nem válaszolsz. Menni fog?
(#) tbarath válasza Robin2 hozzászólására (») Feb 2, 2018 /
 
Nézd, egyértelmű: vagy nem tudod megérteni amit írok, vagy nem akarod. Nincs kedvem veled beszélgetni, ezért nem is teszem. Ennyi.
A hozzászólás módosítva: Feb 2, 2018
(#) granpa hozzászólása Feb 3, 2018 / 7
 
Akkor is enyém az utolsó szó!
(#) 7DU válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 3, 2018 / 4
 
Tisztelt fórumtársak,ápolók és ápoltak!
Mindenki döntse el,hogy hova tartozik.Sajnos én már az ápoltak táborát gyarapítom.Nos ha lehet
szólnom,jómagam a könyvolvasás mellett teszem le a voksom.Mindennap olvasok egy keveset.
Igaz már az is elképzelhető,hogy öregkori demenciám van és mindig ugyanazt a szöveget,de ol-
vasok.Olvasásra buzdítom a tisztelt fórumtársakat is.Az írás is lehet hiteltelen,de legálább a köny-
vekben nincsenek reklámok.
Tisztelettel:Laci bá
(#) nagym6 válasza granpa hozzászólására (») Feb 3, 2018 / 2
 
Csak eddig.
(#) sany válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 3, 2018 / 1
 
Még jó , hogy nem maradsz csöndbe!
(#) nagym6 válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Ez meg lemaradt.
(#) Moderátor hozzászólása Feb 3, 2018
 
Ne személyeskedjetek! Ez bár az OFF, de akkor is tessék tartani a színvonalat, és beszélgetni, nem háborúzni.
(#) Petyaa hozzászólása Feb 3, 2018 /
 
Üdv! Tud valaki olyan régebbi mobilt ami szürkeárnyalatos kijelzővel felszerelt, illetve futna rajta az arckönyv?
(#) jani1987 hozzászólása Feb 3, 2018 /
 
Most hallgatom a Markos-Nádas-Boncz: csődörből vödörbe kabarét. Ez volt benne.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 3, 2018 /
 
Miért?
(#) 7DU válasza jani1987 hozzászólására (») Feb 4, 2018 / 1
 
Miért? Én is ezt kérdezem.Mi ez, laza szórakozás vagy szociológiai helyzetkép?
Janikám ne haragudj,hogy rákérdezek:megvetted már az ajándékot az unokahúgodnak és mi
lenne az?Hamár megkérdeztél bennünket, "jogunk van tudni"!Mostmár a kislány valamilyen
szinten mindannyiunké.
Üdv:Laci bá
(#) mek-elek válasza 7DU hozzászólására (») Feb 4, 2018 /
 
Hát ez az, ha valaki sokat néz tévét, vagy sokat olvas, előbb utóbb kérdések merülnek fel benne.
(#) mek-elek hozzászólása Feb 4, 2018 /
 
Az én véleményem az értelmiségről annyi lenne, hogy csupán egy túlélő csoport szerveződése. Akik pajzsként papírokat mutogatnak, mellőzve, hogy az értelem csak névrokona a tanultságnak. Szerintem mindenki egyformán ember a maga értékeivel. A kötelező iskolán kívül, csak olyan padokban maradtam meg, estin, amiről tudtam erősítik a képességeimet. Én is szeretek társakra találni, tennivalóim közben, akik segítenek többet tudnom dolgokról, de ezzel nem bálványoznám magam, mert az én történetem nem erről szól.
Következő: »»   2852 / 3552
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem