Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)

Részt vennél a 2024. május 11-i (szombat) ELBAFTA - balatongyöröki találkozón? [link]

Lapozás: OK   47 / 210
(#) Gafly válasza pjg hozzászólására (») Szept 23, 2018 /
 
És akkor nem fogsz jönni, ha már így letudtad?
(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Szept 23, 2018 / 1
 
Közben pontosítottam a grafikussal.

Valami hasonló hibridre, a vezetőálláson pedig így, valahogy.

Tudjuk hogy minden szakmában vannak kihívások.
(#) pjg válasza Gafly hozzászólására (») Szept 23, 2018 /
 
Még nem tudom mikor megyünk az öreg szülőket látogatni.
(#) nagy hoho hozzászólása Szept 24, 2018 /
 
Nem eszek disznót, csak szárnyast. Tudom nem vagyok normális, de erre a kis időre már nem is akarok az lenni.
(#) TAttila77 hozzászólása Szept 24, 2018 /
 
Helló Nagy Hoho. Én amondó vagyok, hogy igenis egészséges az a csirke, de a pulyka is.Mostanában majdhogynem csak azt eszünk ithon mert a családban volt hasnyálmirígy beteg és az ilyen betegek nem ehetnek disznóhúst de tejes dolgokat se nagyon. Régebben pesrsze sok malacot is tartottunk, de őszintén a disznótorok sem hatottak meg annyira.Pedig mindíg én sütöttem a tepertőt jó sok ideig. Mire végeztünk addigra az elkészűlt kajákkal kolbászok látványával már jól is laktunk.
(#) Gafly hozzászólása Szept 24, 2018 /
 
10.5 a számláló, mellesleg...
(#) nagy hoho válasza TAttila77 hozzászólására (») Szept 24, 2018 / 2
 
Azért a disznóvágásnál reggel a hagymás vér, a frissen sült pecsenye páratlan.
(#) TAttila77 hozzászólása Szept 25, 2018 /
 
Gabi! Engem tehát a 0,5-et törölj ki, mert mint a héten kiderűlt, azon a napon bent a városi sportcsarnokban fogok kiállítást és kézműves vásárt hangosítani.(H.B.Megyei Kereskedelmi és Iparkamara 21-ik Bihari Számadó Napok) Sajnálom esélytelen a találkozás veletek. A húsomon megosztoztok, aki éhesebb lesz az kapja.
(#) jani1987 hozzászólása Szept 25, 2018 /
 
Hogy az istenbe fogom bővíteni a létszámot nem tudom. Debreceni haverom is dolgozik mégis folyton anyagi gondja van.
(#) mohinger hozzászólása Szept 25, 2018 /
 
Nekem a fő gondom azzal van, hogy már most lefagytak reggel a t*keim, munkába menet, nem hiszem, hogy október 13-án melegebb lesz odakint. Így én ezt most lehet, hogy ki fogom hagyni...
Pedig jó lenne találkozni veletek újra.
A másik probléma, hogy október 13. szombat munkanap lesz, a 22-ét dolgozzuk le. Sajna nekem már az idén nincs is több szabim...
(#) pjg válasza mohinger hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Na erre nem is gondoltam. (szombat munkanap)
(#) TAttila77 válasza jani1987 hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Hát úgy drága csillag, hogy nem októberre őszre, hanem mondjuk nyárra tervezed, és akkor talán mások is ráérnek, meg mondjuk az időjárás is sokkal kellemesebb akkor. Ilyenkor meg van ám elég tenni való egy ház körűl a kertben itt ott bőven ( már akinek kertes háza van )tél előtt. És ez csak egy szempont amit most hirtelen idevéstem. Na meg hamarabb is elkezdhetted volna kidobolni hogy mégis csak lesz meg mi egyebek... A minap mondtam neked már. Legközelebb tessék átgondoltabban nekiesni a szervezésének. (Jól átgondoltan) Nem mellesleg munkanapra tenni. Van aki szüretel pl. Na de mindegy is már. Ez így esett. Üdv.
A hozzászólás módosítva: Szept 25, 2018
(#) Gafly válasza pjg hozzászólására (») Szept 25, 2018 / 1
 
Lehet hogy azért is van a börze vasárnap és nem szombaton.
Mondjuk ez nekem sem jutott az eszembe...
Lehet hogy el kellene halasztani jövőre?
Vagy leszünk csak tizen és akkor nem is kell a katélypark hozzá...
(#) jani1987 hozzászólása Szept 25, 2018 /
 
Fújjam le?
(#) granpa válasza TAttila77 hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Időben kezdte szervezni, csak akkor nem sikerült a hely, stb. Azért lett a "Mohinger" szervezte (jó) buli. Ez a szombat nekem sem volt gyanús (idáig). Bizony ez nagy nehézség.
Aki akkor szüretel, annak meg már mindegy.
(#) madzagos hozzászólása Szept 25, 2018 /
 
Akkor lesz hát találkozó vagy nem?
(#) granpa válasza madzagos hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Reméljük lesz! Jani biztos töri magát ez ügyben. Jó lenne látni, mi a biztos a helyszínen.
(#) granpa válasza mohinger hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Jó idő lesz, ne aggódj! Ha én megyek, akkor mindenki kibírja; az én hőérzetem 10 C°-kal el van tolódva, tehát +20 C°-ban fázom már.
(#) Gafly válasza TAttila77 hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Ez-e?
Aztán jó lenne tudni, hogy akkor hányan tartanak ki, így is?
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Nálam a 13-a szombat és nem péntek.
(#) mohinger válasza jani1987 hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Igen, de ahogy a plakáton is látható, az 2017. október 13.
(#) jani1987 válasza mohinger hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Esti műszakos leszek és pár perce keltem. Még nem ébredtem fel annyira hogy észrevegyem.
Kértem tőletek egy szívességet rádió ügybe. Nem tudom megoldható e mert ismerek valakit de nem adja el.
A hozzászólás módosítva: Szept 25, 2018
(#) mohinger válasza jani1987 hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Először nekem sem tűnt fel...
(#) Gafly válasza mohinger hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Grafikusan megjelenítve.
Idézet:
„Kértem tőletek egy szívességet rádió ügybe.”

Olvastam vissza, de nem találom.
A hozzászólás módosítva: Szept 26, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) TAttila77 hozzászólása Szept 25, 2018 /
 
Mivel az a meghívó másolat amit Gafly talált a berettyó kultúrális központ honlapján az TAVALYI!!!! Érthető? Az ezévi program még nincs készen, még a meghívók ki sincsenek nyomva, mivel még a műsor alakítás alatt áll ezért még nincs előkészítve a nyomdai munkához. Pont. De az idelyje az most valóban október 12-13. Bihari Számadó Napok a terűleti Kereskedelmi és Iparkamara illetve a Berettyó Kultúrális Központ közös szervezésében. Tehát mégegyszer hogy értve legyek a B.SZ. Napok második napja pont szombatra esik. tehát nekem ütközni fog így nem tudok résztvenni a találkozón. Gabi! nem kellett volna ezt ide bebiggyeszteni, gergőnek is elmondtam már mindent. mindjárt írok neked személyesen.
A hozzászólás módosítva: Szept 26, 2018
Moderátor által szerkesztve
(#) goreny válasza Gafly hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Segítek: Link
Igaz, régen volt, két oldallal visszább, lap teteje.
Vagy ahogy tanult kollegád mondaná, keress a téma képei közt, 180 és 250 oldal közt valahol.
(#) Gafly válasza goreny hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Kösz, ennyire nem tekertem vissza az időben
Mellesleg volt egy csomó, de kidobáltuk őket (is), mert nem kellett senkinek ingyen sem (és fénykép sem volt róla).
(#) Gafly válasza TAttila77 hozzászólására (») Szept 25, 2018 /
 
Idézet:
„Gabi! nem kellett volna ezt ide bebiggyeszteni,”

Bocsánat, nem tudtam hogy titok, ebből kiindulva:
Idézet:

azon a napon bent a városi sportcsarnokban fogok kiállítást és kézműves vásárt hangosítani.(H.B.Megyei Kereskedelmi és Iparkamara 21-ik Bihari Számadó Napok)”


Bár az igaz, hogy ennél frissebbet nem sikerült találnom (ezek szerint nem véletlenül)
(#) Gafly hozzászólása Szept 26, 2018 /
 
(#) mohinger hozzászólása Szept 26, 2018 /
 
Jani! Amúgy miert kell neked pont olyan rádió? Mi a terved vele?
Csak kíváncsiságból kérdem.
Következő: »»   47 / 210
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem