Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Készülékek kapcsolási rajzai
 
Témaindító: csikosgabi, idő: Máj 6, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   16 / 18
(#) oivan hozzászólása Máj 12, 2018 /
 
Sziasztok!Kűzdök egy KENWOOD RXD-25L hifi-vel!Nagyjából szóra bírtam, de a cd egységet nem tudom elindítani.Az RXD-26L kapcsolási rajzából dolgoztam,de a cd rész teljesen más.Ha van valakinek kapcsolási rajza,kérném sgítsen!Üdv:oivan
(#) oivan hozzászólása Máj 19, 2018 /
 
KENWOOD RXD-25L cd rész kapcsolási rajzát keresem.(A tanyán nincs)Köszönettel:oivan
(#) Bana László hozzászólása Jún 14, 2018 /
 
Sziasztok felhasználók!

ATX 360 W-os számítógép táphoz keresek rajzot. Segítségeteket kérném ehhez.

Üdv: Bana Laci.
(#) rockersrac válasza Bana László hozzászólására (») Jún 14, 2018 /
 
Szia! Kicsit pontosítsunk: milyen márkájú tápról van szó? Mert nem mindegy.
(#) silent15 hozzászólása Jún 18, 2018 /
 
Sziasztok, keresnék AEG DAB 4138 rádióhoz kapcsolást!

Köszönöm!
(#) Bana László válasza silent15 hozzászólására (») Jún 21, 2018 /
 
ModelNo: Hay-360W ATX 12V
(#) pika75 hozzászólása Júl 16, 2018 /
 
Sziasztok. Keresek egy Onkyo integra A8250 olvashato rajzot. Koszonom.
(#) kpeter_69 hozzászólása Szept 6, 2018 /
 
Üdv!
Bosch Classixx 5 felültöltős mosógép kapcsolási rajzát keresném mivel egy két dolog megpörkölődött a panelon.Köszönetéter
(#) etm hozzászólása Okt 12, 2018 /
 
Hello Mindenkinek! Gyári ipari gépek villamos kapcsolási rajzának értelmezéséről lenne kérdésem. Általában ezek az áramkörök több oldalon vannak lerajzolva,amelyek kapcsolódnak egymáshoz. Azoknak az áramköröknek a vezetékeihez amelyek egy másik oldalon folytatódnak ,számok vannak feltüntetve. Ezek mit jelentenek? Ezekből a számokból hogyan tudom leolvasni azt,hogy az adott vezeték hányadik oldalon,és melyik vezetékhez kapcsolódik?
(#) Gafly válasza etm hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Szerintem nagyjából az a trükk, hogy elvileg találsz valahol egy hasonló számot, egy másik oldalon.
(#) etm hozzászólása Okt 12, 2018 /
 
Köszi,de mikor van 30-40 oldal,akkor ez sok idő. Azok a számok valahogy biztos elvezetnek a célhoz rövidebb időn belül.?
(#) proba válasza etm hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Ha komolyabb rajz, akkor a jobb alsó sarokban szokott lenni egy tervezőt rajzszámot egyebeket tartalmazó mező. Ezen esetleg található olyan szám ami a többi rajzon lévő hivatkozásokat azonosítja.
(#) HA5AWS hozzászólása Okt 12, 2018 /
 
Sziasztok!
Egy öreg csöves műszerhez keresek kapcsolási rajzot. Rohde & Schwarz SMAR BN 4123 típusú rövidhullámú teljesítmény szignál. Szeretném feléleszteni. Ha valakinek van bármilyen műszaki leírása vagy rajza esetleg linkje, nagyon megköszönöm!
Üdv: Gábor
A hozzászólás módosítva: Okt 12, 2018
(#) elektroton válasza etm hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Ezt egyértelműen nem lehet látatlanban megválaszolni.
Milyen korú a rajz? Ahány gyártó, annyi stílus. A rajzjelek ugyan szabványosak, de minden cég kialakította a maga összejelölési stílusát, számozási rendszerét. Én nagyon sok gyártmányú és funkcióju gépet javítok. Van bőven tapasztalatom. Ha raksz fel egy példa rajz oldalt, tudnák konkrétabban is válaszolni arra vonatkozóan.
Van olyan gyártó aki a rajz elem száma a forrás oldal, pl. behúzó tekercs elhelyezési oldalát jelöli.
Az olaszok meg minden vezeték funkciónak egy számot adnak, ez is segítség lehet rajz olvasáskor meg hibakereséskor is.
Minden gyártó esetén megvan a saját logikájuk, csak rá kell érezni, értelmezni és máris haladsz az olvasásával.
Várom a példa rajzot.
(#) misi93 hozzászólása Okt 26, 2018 /
 
Sziasztok!
soundwave AA-4000 típusú erősítőhöz keresek kapcsolási rajzot, Google-ba nem találtam értelmes dolgot sajnos.
Esetleg valaki tudna ebben segíteni?
( Hátha jobban felismerhetőbb így )
Segítséget Köszönöm!
(#) Csupasz hozzászólása Okt 26, 2018 /
 
Sziasztok! Keresek Sony timer PT-79R rajzot. A google a barátom, de csak olyat találtam, ami fizetős, vagy nem engedi magát letölteni. Kérem, ha valakinek megvan, tegye fel. Köszönöm!
(#) szn55 hozzászólása Nov 2, 2018 /
 
Sziasztok!
A TR-0332D , EMG12562 Impulzusgenerátor doksiját keresném!
Van egy működőképes példányom, de vannak gondok vele...
Köszönettel venném akár nyomtatott formátumban is!
(#) Medve741 hozzászólása Nov 16, 2018 /
 
Sziasztok!
Csöves VFO t szeretnék készíteni ECC82 vel. Valahol láttam erről egy rajzot, de már nem emlékszem, hogy hol. Tudna Valaki segíteni?
(#) Takibaki hozzászólása Jan 22, 2019 /
 
Sziasztok hegesztő gép kapcsolási rajzát keresném de nem találom . A neve tipusa Einhell BT - GW 150
Az történt hogy tönkre ment a kapcsolója több éve és nem tudom hogy voltak bekötve a vezetékek . Esetleg ha valakinek lenne ilyen kapcsoloja . Kende tipusu ha jol emlekszem 3/20
(#) Szabi1 hozzászólása Ápr 16, 2019 /
 
Sziasztok! Orion SE 1060B tipusu erősítő kapcsolási rajzát keresem.
(#) Sebi2 hozzászólása Júl 6, 2019 /
 
Sziasztok!
Nem javított valaki közűletek "automata korongdobó" gépet?
Nincs meg valakinek a kapcsolási rajza?
Egyszerű, 12 V -os, relés működtetésű.
Előre is kösz a segítséget.
(#) Csilag hozzászólása Júl 17, 2019 /
 
Cascone cpa100h végfoknak keresem a kapcsolasi rajzat mindenki segitségét váróm
(#) Kissbela hozzászólása Júl 31, 2019 /
 
Üdv!
Bomann dvd593 kapcsolási rajzot keresek, előre is köszönöm.
(#) silencezozo hozzászólása Aug 3, 2019 /
 
Sziasztok!

ESX SE-480 autó erősítőhöz keresek rajzot.
Ha valakinek van kérem tegye fel.
Köszönettel: Zoli
(#) marcell_1 hozzászólása Aug 9, 2019 /
 
Van egy SITA D-2080 pinneberg márkájú hát (magnó ?? talán) mindegy, nem ad hangot és kellene nekem egy kapcsolási rajz de szerintem (ólomból egy szerűbb aranyat csinálni :/ ) mint lelni egyet.
Anyukámnak akartam meg csinálni (igaz csak hobbi szinten foglalkozom elektronikával) de nem tudok ebben el igazodni :/ sajna kép lent.
(#) 13_Balu50 hozzászólása Aug 29, 2019 /
 
Sziasztok !
Güde gis160 kapcsolási rajzára (SM) lenne szükségem, előre is köszönöm.
(#) 13_Balu50 válasza 13_Balu50 hozzászólására (») Aug 30, 2019 /
 
Köszönöm ,de hosszas keresgélés után megtaláltam azt a részt egy külföldi oldalon, ami fontos számomra.Nem pontosan az de használható útmutatónak. A gnd a 7-es lábon van, a +15V a 15 lábon, 3 láb a vezérlés vagyis az UC 6 lába.
Ez egy öcsi panel rész.
A kép a panelomról készült.
A hozzászólás módosítva: Aug 30, 2019
(#) Robid hozzászólása Nov 16, 2019 /
 
Sziasztok! Ennek az erősítőnek a rajzát próbálom keresni, eredmény nélkül, ha esetleg valaki tud segíteni azt megköszönöm. Unison Research - Preludio
(#) sancy0814 hozzászólása Nov 18, 2019 /
 
Üdvözölök mindenkit!

Egy Sony HT-CT80 ( SA-CT80) hangprojektor kapcsolását keresem,aki esetleg tudna segiteni,azt megköszönném !

Üdv Sanyi!
(#) Bassmester hozzászólása Nov 23, 2019 /
 
Sziasztok!

Pioneer CT-S420 magnó deck Service Manual-ját keresem.
Következő: »»   16 / 18
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem