Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Alternativ HE találkozó(k)
Lapozás: OK   50 / 205
(#) Lengyelzolika01 hozzászólása Okt 11, 2018 /
 
Üdv! mikor lesz ez a találkozó?? És hol ha szabad kérdezni mert szivesen elmennék ha nincs messze
(#) madzagos válasza Lengyelzolika01 hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
Zsáka, most szombaton.
(#) Lengyelzolika01 hozzászólása Okt 11, 2018 /
 
Kár hogy a kilóméteren múlik(231)
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
Ha megvan a tarja, akkor lehetőség szerint pácold is be.
Mondjuk olaj és mustár felváltva, légmentesen lezárva, találkozóig hűtve.

Krumpli igény szerint, ha van nagyszemű akkor az a jó (ami marad úgyis nálad marad).
Mondanám, hogy viszek 2kg-ot, de addig nem jutok már el nagy boltba.
Nagy paraszt kenyeret már megvettem, azzal is el leszünk tulajdonképpen...
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
Mi még nem jutottunk el odáig hogy hűtőt vegyünk. Viszont egy kis fokhagymás és/vagy fűszer keverékes megoldáson gondolkodok. Mellesleg hegesztő tanfolyamon vagyok szóval délután háromig nem vagyok itthon. Holnap megyek előkészíteni a terepet. Krumpliból akkor egy kis zsákos lesz ami kb 2 kilo. Debreceni haverom ahogy várható volt nem jön. Festés van.
(#) mohinger hozzászólása Okt 11, 2018 /
 
Az időjárás nagyon jó lesz szerencsére! Azért nem mindegy, hogy 23 fokban, napsütésben, vagy 5 fokban, esőben kellene összegyűlni. Nagy kár, hogy nem lehetek ott. Tessék majd fotózni és feltenni a képeket ide!
(#) varttina válasza jani1987 hozzászólására (») Okt 11, 2018 /
 
Ha egyenirányító utáni pufferkondenzátorra gondolsz, olyanból van néhány 22µF 500V-os példányom. Axiálisak és bontottak. Ha szükséged van rá, beteszem a rádió mellé.
(#) jani1987 válasza varttina hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Nem tudom milyen de megköszönöm.
(#) jani1987 hozzászólása Okt 12, 2018 /
 
Történt egy kis baleset az egyik ebl csővel. Van valakinek elfekvőbe? Most csak se módba megy.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Nekem van, csak Györökön "fekszik". Legközelebb felhozom. SE módban hogy megy, ha a kimenője ugyanaz? Milyen 21, vagy 41?
(#) jani1987 válasza granpa hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
21. Majd meglátod.
A kaja készülődik.
A hozzászólás módosítva: Okt 12, 2018
(#) jani1987 hozzászólása Okt 12, 2018 /
 
A pácolt husi kiszállítását ki vállalja?
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Ha ott van valaki, akkor megoldjuk...
(#) nagy hoho válasza jani1987 hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Miben ázik a hús?
(#) jani1987 válasza nagy hoho hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Fűszer keverék.
(#) szikorapéter válasza granpa hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Litze huzalod esetleg nem akadna?
Holnap mi is indulunk , olyan dél körül érünk oda kb. Egy pontos címet ír valaki hogy hova menjünk (GPS szerint).
(#) szikorapéter hozzászólása Okt 12, 2018 /
 
Gyerekek. Komolyan mondom elnézést kérek mindenkitől, de szervezési és kivitelezési hibák miatt nem tudok lemenni Zsákára. Egyszerűen lehetetlen. Én megpróbáltam mindent, de tényleg mindent!
Idegileg torkig vagyok az egésszel hogy az autóm oda van, haveré használhatatlan, a másiké teleszkóp bajos, komolyan mondom elegem van. Pár napig nem is leszek gép közelben, remélem jól érzitek majd magatokat a találkozón. Tényleg sajnálom de nem jött össze bárhogy igyekeztem.
(#) madzagos válasza szikorapéter hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Ez most vicc?
(#) szikorapéter válasza madzagos hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Nem ez halálosan komoly. Én igyekeztem de a körülöttem lévők mind csak akadályoztak abban hogy eljussak. A kocsim oda van anyáméknál, haveromé mindegyik sz*r , ismerősé szintén, busszal meg semmit sem tudok elvinni....
(#) madzagos válasza szikorapéter hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Egy napra nem kapod vissza az autódat a szüleidtől? Hát a ried az auró nem?
(#) szikorapéter válasza madzagos hozzászólására (») Okt 12, 2018 /
 
Én ezen már végigrágtam magam. Faterom ezzel jár dolgozni azért adtam oda kb egy hónapja a kocsit mert az övék rossz, így ha nem tudott volna bemenni melózni kirúgják...holnap meg kora reggeltől melózik elvileg este 6-ig, mivel olyan helyre jár ahol se busz se vonat nem jár így nem tudta megoldani a feljutást én meg idegbajt kapok....
(#) szikorapéter hozzászólása Okt 13, 2018 /
 
Durva háború ez, de ezek szerint mégiscsak tudok menni. Elvileg ilyen dél és fél 2 közt futunk be, bár nem saját kocsival hanem ismerősöm visz el.
(#) jani1987 hozzászólása Okt 13, 2018 /
 
Elkezdtem kipakolni de még fordulok. De biztos lesz időm míg megérkeztek.
(#) Gery78 válasza jani1987 hozzászólására (») Okt 13, 2018 /
 
Nyugodtan ráérsz még pakolászni, nemsokára indulunk.
(#) jani1987 hozzászólása Okt 13, 2018 / 4
 
Köszönöm mindazoknak akik jelenlétükkel növelték a jó hangulatot. Akik ma dolgoztak vagy földrajzi okokból nem tudtak eljönni azoknak elnézem mivel bíztam benne hogy minden alkalommal új embereket ismerek meg. Hát nem sikerült. Ettől független egy jó hangulatú napon vagyunk túl. Jövőre kedvező esetbe ugyanott.
(#) madzagos hozzászólása Okt 13, 2018 /
 
Jó volt a találkozó, bár volt aki csak a végére ért oda. Remélhetőleg jövőre többen leszünk. Köszönet a szervezőnek a helyért,és a kajáért.
A hozzászólás módosítva: Okt 13, 2018
(#) Gery78 válasza jani1987 hozzászólására (») Okt 13, 2018 /
 
Köszönjük szépen, hogy megszervezted ezt a jó kis találkozót, és az ebédet is. Nagyon örülök, hogy el tudtam jönni erre a találkozóra, Öröm volt újra találkozni a csapattal. Igaz, hogy nem voltunk sokan, de szerintem nem volt probléma. Kár hogy szegény Szikora Petinek ilyen keservesen sikerült eljutnia a találkozóra, de örülök, hogy ha bár rövid időre is, végül sikerült találkozni Vele is. Ezúton is köszönöm szépen az ingyen elvihető dolgokat! Finom volt az ebéd is, nagyon jól sikerült, a hangulat és az időjárás is remek volt. Jó volt, hogy Attila barátom is sikerült meglátogatnunk Sanyival. Örülök, hogy Kálmánt sikerült meglepnünk a névnapján Gabival karöltve. A képeket, melyeket a találkozóról készítettem, majd nem sokára feltöltöm, ha egy kicsit sikerült kipihennem a nap fáradalmait. Mindent összevetve én nagyon jól éreztem magam, köszönök szépen mindent!
A hozzászólás módosítva: Okt 13, 2018
(#) nagy hoho hozzászólása Okt 13, 2018 /
 
Képek a zsákai találkozóról:
Következő: »»   50 / 205
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem