Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   258 / 642
(#) szikorapéter válasza OFK hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Szia, posta játszik?
(#) Leraz válasza OFK hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Szia!
Postáznád akkor érdekelne.
(#) OFK válasza szikorapéter hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Rendben, privátban kérek címet.
(#) OFK hozzászólása Jan 13, 2019 /
 
További apróságok:
Három rádió:

DSCF1002.JPG
    
(#) dolargaan válasza OFK hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Ez még beleférne a csomagomba?
(#) OFK válasza dolargaan hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Elég nagy kartondoboz fog kelleni Neked.
(#) dolargaan válasza OFK hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Igen, köszönöm.
(#) Epu2 válasza OFK hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Nem nagy ász volt, mint rádió, de az egymás alatti változat, évekig ébresztett. Ez volt az első rádióm. (Inkább óra a felkeléshez.) 1976 -tól.
(#) OFK válasza Epu2 hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
De szólt, recsegett, és ébresztett! Nekem az egymás melletti volt.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Idézet:
„Júliusig nagyon sok idő van.”

Ezt a nejemmel kell megbeszélned, már így is "mosolyszünet" van a nappali használatával kapcsolatban, meg nem tudom mi fog történni júliusban.

Februárban (talán) elviszik ingyen a cuccot neked Zsákára, ha kell.
Ha nem kell, akkor úgy is jó, talán valakinek megfelel és pont ilyenre van szüksége...
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Elfogadom de nem biztos hogy én fogom használni mert az enyém is majdnem kész. Már csak a macit kell elzavarni és a rögzítéseket megoldani.
(#) OFK hozzászólása Jan 13, 2019 /
 
Sokol töltő, + egy műszer:
(#) Gabó válasza OFK hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
A műszert a másik mellé tudjuk tenni?
(#) OFK válasza Gabó hozzászólására (») Jan 13, 2019 / 1
 
Persze
(#) madzagos válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Tudsz Te olvasni? Neked készült ajándék!
(#) Gabó válasza OFK hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Köszönöm!
(#) OFK hozzászólása Jan 13, 2019 /
 
Táskarádiók hordfülei:

DSCF0011.JPG
    
(#) jani1987 válasza madzagos hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Értem én DE: van egy csöves rádióm pu bemenettel, egy majdnem kész és 3 korábbi láda üresen. Dícséretes a jó szándék de túl készlet van. Csőből is több van mint amit valaha elhasználok. Habár havernak elajándékoztam kettőt tanuló anyagnak.
(#) madzagos válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Hát ezt beszéld meg Gaflyval. Elég sokat dolgozott rajta! Neked 2 év alatt se sikerült összehányni azt a gitárerősítőt. És ez így jól van?
(#) jani1987 válasza madzagos hozzászólására (») Jan 13, 2019 / 1
 
A személyes részeket ne itt tárgyaljuk. Az hogy nem foglalkoztam vele csak azt jelzi hogy annyira nem volt fontos.
(#) madzagos válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 13, 2019 /
 
Részemről itt a vége.
(#) lazsi hozzászólása Jan 15, 2019 / 2
 
Elvihető cuccok!
Feltételek:
- Tekintettel az anyagukra posta szóba sem jöhet, csakis személyesen adom át valaki(k)nek!
(munkaidőben Bp. 11. kerület, hétvégén Lakihegy)
- Ingyen adom, nem szeretném, ha valaki eladná! (Ha mégis, akkor érezzen késztetést az ár felének hozzám-juttatására...)
- Állapotuk ismeretlen, nem próbáltam ki őket és a korábbi sorsukról sincs sok információm, de nagy eséllyel tartalékként tárolódtak valahol, kivéve a 6. dolgot.
- Ha rövid időn belül (mondjuk holnap estig) több jelentkező is lesz, akkor megkérdezem az érdeklődőket, miért is kellene neki és szubjektíven döntök a magyarázatok alapján.
- Aki lefoglalta/megnyerte igyekezzen minél hamarabb elvinni, de ha (pl. vidékről) esetleg csak 1-2 hónap múlva tud értejönni, akkor egy megbeszélt időpontig elteszem.

1. Tungsram, 5BP1A - Ránézésre a getter fémszínű.
2. AEG (RFT) HRP 2/100/1.5ASI2- Teljesen kétsugaras. Az elején, középen van egy skála.
3. EMG 1589-U-3 - Hiánytalan. 3db van belőle, ha van rá 3 jelentkező, akkor mindenki kap egyet.
4. EMG 1589-U-2 - Hiánytalan. 2db van belőle, ha van rá 2 jelentkező, akkor mindenki kap egyet.
5. EMG 1589-U-1 - Hiánytalan. 1 db van belőle.
6. A képen látható szovjet gyártmányú, ismeretlen szörnyeteg... Első ránézésre bontott, nem hiánytalan! De lehet, hogy csak mechanika hiányzik belőle: az álló képen látható, hogy a kapcsolók és potik a levegőben lógnak és nem találtam nyomát tápfeszültség bemenetnek sem. A fekvő képen a filctoll viszonyításként szerepel. Az itt látható két ezüstszínű csatlakozó fölött olvasható cirilbetűs felirat: vüsz. napr. A csövek: 3db. 6P7Sz + 1db. V-1-0.02/20. Eredetileg a nagyfeszültségű kondenzátorok miatt mentettem meg a kidobástól, így ha valaki bontani vinné, akkor a kondikat szeretném megtartani (3KV-os és 6KV-os).
(#) szikorapéter válasza lazsi hozzászólására (») Jan 15, 2019 /
 
Szia, a képen látható szovjet szörnyeteg érdekelne. Ami probléma viszont hogy csak februárban tudok érte menni. (Hevesi vagyok)
(#) lazsi válasza szikorapéter hozzászólására (») Jan 15, 2019 /
 
Mint írtam, az idő nem probléma! Csak kíváncsiságból: Tudod mi lehet ez?
(#) szikorapéter válasza lazsi hozzászólására (») Jan 15, 2019 /
 
Egyenlőre még nem,de megpróbálom megtalálni mi lehetett valaha.

Mod: Ha tippelnem kéne akkor tápegységnem mondanám, valaminek a szabályozott tápja.
A hozzászólás módosítva: Jan 15, 2019
(#) vteo válasza lazsi hozzászólására (») Jan 15, 2019 /
 
Szia,
Jelentkeznék
1 db EMG 1589-U-3 és
1 db EMG 1589-U-2-re.
(#) Robin2 válasza lazsi hozzászólására (») Jan 15, 2019 /
 
Szia,
az 1. és 2. tétel illetve a 3.-ból 1 db érdekelne.
Köszönöm.
(#) alex0 válasza lazsi hozzászólására (») Jan 15, 2019 /
 
Az EMG 1589-ből 1-1 darab érdekel.
(#) granpa válasza lazsi hozzászólására (») Jan 15, 2019 /
 
EMG1589-U-ból 1 db -ért mennék személyesen.
(#) granpa válasza szikorapéter hozzászólására (») Jan 15, 2019 / 1
 
Ez egy magasfeszültségű tápegység. Pl. anyagvizsgáló, vagy orvosi berendezésekhez.
Következő: »»   258 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem