Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   279 / 649
(#) Kovabe hozzászólása Ápr 2, 2019 /
 
Sziasztok

Ha esetleg valakit érdekel, Érdről egy LG 63cm-es képcsöves TV elvihető, utoljára kb 4 éve még működött de fütyült, távirányító talán megvan de nem igérem. Súlya betyáros, így a posta is kizárt, én egyedül nem mozgatom. valaki jön érte hétvégén akkor viheti.
A hozzászólás módosítva: Ápr 2, 2019
(#) nyamnyam hozzászólása Ápr 3, 2019 /
 
Ingyen elvihető !

kupac2.jpg
    
(#) janigel hozzászólása Ápr 4, 2019 /
 
Sziasztok !
Elvihető kőbányáról.
Személyesen, posta nincs !!
Érdeklődést ide várok.
Nézd meg az adatlapomat.
(#) em hozzászólása Ápr 5, 2019 /
 
állítólag rossz időkapcsolók, csatlakozók vezetékkel, piros-fekete kábel (rezezett alu), led lámpák sok leddel
antennaerősítő, játéktelefon
ház tápegység nélkül, benne egy vsz kondenzátoros alaplap, ülésmelegítő
láncfűrész: valaki rendesen kiherélte, motor erősen melegszik gondolom zárlatos, de még megy
zárlatos 3f motor, külső forgórészes
bluetooth headset szétszedve

BP XIV kerületből vihető munkaidőben. Jelentkezést a listán kérek.
(#) vteo válasza em hozzászólására (») Ápr 5, 2019 /
 
Szia,
Erre jelentkeznék:
Állítólag rossz időkapcsolók, csatlakozók vezetékkel, piros-fekete kábel (rezezett alu), led lámpák sok leddel.
Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Ápr 5, 2019
(#) em válasza vteo hozzászólására (») Ápr 5, 2019 /
 
Oké, írj privátban mikor tudsz jönni.
(#) attika válasza bbb hozzászólására (») Ápr 5, 2019 /
 
Szia.
A monitorra jelentkeznék ha még senki nem vitte el.
Köszönöm.
(#) vteo válasza em hozzászólására (») Ápr 5, 2019 /
 
A bluetoothra is jelentkezek.
(#) bbb válasza attika hozzászólására (») Ápr 5, 2019 /
 
A tied, többit majd privátban.
(#) CirkoUser hozzászólása Ápr 5, 2019 /
 
Sziasztok!
Ingyen elvihető Bp. XVII. kerületből Keresztúrról egy működő, Orion CRT analóg TV. Távirányító is működik.

Üdv, Gábor
A hozzászólás módosítva: Ápr 5, 2019
(#) elektrogubera válasza em hozzászólására (») Ápr 6, 2019 /
 
Szia Miklós ! A PC Müködik ?
(#) em válasza elektrogubera hozzászólására (») Ápr 6, 2019 /
 
Ez egy "ház tápegység nélkül, benne egy vsz kondenzátoros alaplap".
(#) Peter65 hozzászólása Ápr 6, 2019 /
 
Sziasztok!
5 db hangfal doboz viseletes állapotban. Ami a képeken látszik, annyi van. Kettőnek van meg az előlapja, az mellé van támasztva. Annak örülnék, ha egyben menne el.
A hangfalak Dunaharasztiban vannak, nem szeretném postázni. Viszont gyakran járok Budapest déli részein; Pesterzsébeten és Csepelen, illetve hetente egyszer Székesfehérvárra is el szoktam menni, így az M0-s, az M7-es vagy 7-es út érintett szakaszán szívesen beadom előzetes egyeztetés után.
(#) merlingerin válasza Peter65 hozzászólására (») Ápr 6, 2019 /
 
Szia! A középső, 4 utas dobozt elhoznám. Ilyenem van, leégett potikkal, hibás középpel. Érdi vagyok, de gyakran megyek Soroksárra, beugrom érte a jövő héten valamikor, ha jó Neked.
(#) Peter65 válasza merlingerin hozzászólására (») Ápr 6, 2019 /
 
Szia!
Jobban örültem volna, ha valaki egyben viszi el, de ha így találnak gazdára a dobozok, végül is lehet.
(#) merlingerin válasza Peter65 hozzászólására (») Ápr 6, 2019 /
 
Köszönöm.

Begyűjteni feleslegesen nem akarom, hátha valakinek pont kell másik, szétázott doboz helyett.
(#) jani1987 hozzászólása Ápr 6, 2019 /
 
A képen látható gépezet elvihető. A billentyűzet oldala sajnos törött. Állapotáról nem tudok biztosat. Utalás után postázom. Nem mindig vagyok itthon négy előtt ezért lehet várni kell.
A hozzászólás módosítva: Ápr 6, 2019
(#) dolargaan válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 6, 2019 /
 
Szia!

Postázással érdekelne.
(#) jani1987 válasza dolargaan hozzászólására (») Ápr 6, 2019 /
 
Írom a privátot.
(#) dolargaan válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 6, 2019 / 1
 
Ment válasz, köszönöm.
(#) proli007 válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 6, 2019 / 1
 
Aha! Szóval itt Téged láttunk..
(#) grimbuszkulcs válasza jani1987 hozzászólására (») Ápr 7, 2019 /
 
Játékkazettán 32-es sorszámmal indul SZUPER MARIS! Na őt tudnám futtatni itthon is kompatibilis a villanytűzhellyel vagy mosógéppel.
(#) lelkes amatőr hozzászólása Ápr 7, 2019 /
 
Vihető 7,8 kg. mikromagazin, továbbá 2.6 kg. alfa magazin, csak együtt. Nem feltétel de 1 db. 2S BMS-t szívesen elfogadok.
Ez nem postai tétel, tehát csak személyesen.

CAM_0377.JPG
    
(#) bbb válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Ápr 7, 2019 / 1
 
Ha nem bánod, hogy megsemmisül (szkennelés során), akkor én elfogadom.
(#) lelkes amatőr válasza bbb hozzászólására (») Ápr 7, 2019 /
 
Mivel nekem már felesleges, a további sorsa nem izgat fel nagyon, de a kukába kidobni sajnálnám.
(#) antikzsolt válasza bbb hozzászólására (») Ápr 7, 2019 /
 
Miért is semmisül meg szkennelés során?
(#) bbb válasza antikzsolt hozzászólására (») Ápr 7, 2019 /
 
Mert kiszedem belőle a kapcsokat, a formátum miatt pedig előfordulhat, hogy szét is kell vágni és nem egyesével fogom a lapokat megetetni a szkennerrel. Nálam ez már a megsemmisül kategória, hiszen az eredeti kötést szét kell ahhoz szedni, hogy érdemben lehessen szkennelni.
Vagy, ha van véletlenül könyvszkennered, ami lapoz helyetted és meg tudja oldani a szkennelési folyamatot anélkül, hogy egyesével lapozgatnád, akkor tied a pálya.
Én annyit tudok felajánlani, hogy miután hozzám kerül, a megsemmisítés előtt be lesz szkennelve.
(#) Skori hozzászólása Ápr 8, 2019 / 1
 
Javításra szoruló (nem próbáltam ki, így a hibája ismeretlen), TR9178 tápegység viseletes állapotban, ingyen elvihető. Bp. XX. Postázni nem tudom. Több jelentkező esetén sorsolok.

TR9178.jpg
    
(#) Gabó válasza Skori hozzászólására (») Ápr 8, 2019 /
 
Szia!
A 20 ker melyik része? Lehetséges, hogy érdekelne ha úgy alakul.
Köszi.
(#) Skori válasza Gabó hozzászólására (») Ápr 8, 2019 /
 
Következő: »»   279 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem