Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Bio-rezonáns 'Zapper' készülék
 
Témaindító: lajcsi18, idő: Okt 20, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 3
(#) Leraz válasza Nanok hozzászólására (») Máj 9, 2019 / 1
 
Én tudok egy készüléket konkrétan. Csak Spok az istennek sem engedi el mert az űrhajó leltárában van.
(#) mineral válasza Leraz hozzászólására (») Máj 9, 2019 / 1
 
Paraziták ide vagy oda M-zárolt készletet nem babráljuk!
(#) ferci válasza Nanok hozzászólására (») Máj 10, 2019 /
 
Ha egy közepes képzettségű orvos és elektronikai szakember összeáll, eszméletlen hülyeségekkel tudják bolondítani az arra fogékony népet.
(#) Leraz válasza mineral hozzászólására (») Máj 10, 2019 /
 
Egy messzi, messzi galaxisban élt egy bölcs aki már az idők kezdetén megmondta, hogy a legjobban az emberi hülyeségen lehet meggazdagodni. A helyzet azóta sem változott.
(#) pucuka válasza Nanok hozzászólására (») Máj 10, 2019 /
 
Először nézd át ezt a kis "szösszenetet", aztán döntsd el, hogy mennyire egyszerű, és akarsz-e ezután foglalkozni vele.
Bővebben: Link
Igazából ez a készüléked alapja, és ez még csak az egyszerűbb része. A levadászott színképekből még egy képet is össze kell állítani, amit a szemeiddel megfigyelhetsz. Az összevadászott színkép részei, nem feltétlen esnek a látható fény tartományába, ezért azokat is valahogy konvertálni kell a láthatóvá tétel érdekében.
Ezért olyan marha drága egy ilyen készülék, pl MRI, PETCT, de még egy egyszerűnek mondható röntgen készülék is.
Terápiás felhasználására is van példa, de az még bonyolultabb, arról ne is álmodj, hogy majd otthon a konyhaasztal sarkán olcsón megoldod.
A hozzászólás módosítva: Máj 10, 2019
(#) szsrobert válasza Leraz hozzászólására (») Máj 10, 2019 /
 
Igen, erre epulnek a Fold bolygon a jelenlegi tarsadalmak.
Es a betegsegugyre. Ha egy egyszeru kapcsolassal egeszseges tud maradni a dolgozo ember nem vesz keves pirulat sok aranytallerert.
A hozzászólás módosítva: Máj 10, 2019
(#) erbe válasza szsrobert hozzászólására (») Máj 10, 2019 /
 
Viszont vesz sok aranytallérért "automata hülyítőkészüléket".
Ez is olyan, mint az elektromos sugárzás mérő.
Egy gyári vagy akár házi pl. rádióamatőr elektromágneses sugárzásmérő egy frekvencián, pontosabban szűkebb vagy bővebb sávban képes mérni az elektromágneses sugárzás térerejét.
A sokkal drágábban kapható "Elektromos sugárzásmérő" mindenféle sugárzás összértékét képes mérni. ???
Nemrég hoztak bemutatóra egy lézeres gyógytollat. Mindent gyógyít, fájdalmat csillapít, ... Most akciósan, csak 5 napig potom 100e.-. Kicsit beszélgettem a hölggyel, mondom, belenyúlok a fiókomba és pár perc alatt összerakok egyet.
Elment, utánanéztem a dolognak. Tény, lehet kapni a neten olcsóbban is, drágábban is hasonlót (kivitel más, hullámhossz, teljesítmény azonos). ...és valóban, össze tudnám állítani a fiókból. De ha minden alkatrészt vennék hozzá, egy kész dugasztáppal együtt, ~ 5000.-ből meglenne. Na nem, mert a rozsdamentes tollházat nem kapom meg sehol. Na az kerül 95000.-be.
(#) Zsolt 73 hozzászólása Máj 10, 2019 /
 
Sziasztok ! A diabetológusom a magánrendelőjében használ egy parasztvakító készüléket. Jobb kézre egy elektróda, jobb lábfejre egy elektróda, 50 kHz-en mér impedanciát. Egy percig tart a "mérés", majd USB csatlakozón adatot ment és nyomtat három "mérési adatot", testzsít, izomtömeg, folyadékarányt. Kérdeztem a dokit, hogy az 50 kHz -es áram miként küzdi le a skín effektust ? Nem tudott válaszolni...
(#) pucuka válasza Zsolt 73 hozzászólására (») Máj 10, 2019 / 1
 
Kedvencem ez a testzsír, izomtömeg, és folyadékarány. Általában súlyméréssel szokás összhangba hozni, de ez is csak olyan parasztvakítás, mint a lázmérős hőmennyiség mérő.
(#) nagym6 válasza Nanok hozzászólására (») Máj 10, 2019 / 2
 
Idézet:
„Ilyen módon fel lehet térképezni az egész testet.”
Ha emiatt már dobálnák ki az összes MRI, CT készülékeket amik többszáz milliós gépek, akkor elhinném.
(#) bbb válasza erbe hozzászólására (») Máj 10, 2019 /
 
Ma felhívott egy "mindentgyógyítunk biztoslátta a tévében" alak Nyíregyházáról. Mikor udvariasan azt mondtam köszönöm nem élek a lehetőséggel, akkor bunkó módon letette a telefont, el se köszönt. Valahogy eszembe jutott erről a hölgyikéről, akit említettél
(#) nagym6 válasza bbb hozzászólására (») Máj 10, 2019 /
 
Idézet:
„bunkó módon letette a telefont, el se köszönt.”
Tőlem már mindig visszakérdeznek, miért nem megyek. Mondom: mert minden más elfoglaltság ennél érdekesebb.
(#) pucuka válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 10, 2019 /
 
A problémát abban látom, hogy valaki hall valamit, ami azért a közérthetőség miatt jelentősen le van egyszerűsítve, azt tovább gondolva, az az érzése támad az embernek, hogy ezt ő is meg tudja csinálni. A tévedés mindig a mértékben, az arányokban van.
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Máj 10, 2019
(#) szsrobert válasza erbe hozzászólására (») Máj 11, 2019 /
 
A draga es egeszsegjavitas nelkuli eszkoz penzcsalas. Akar elektronika, akar tabletta, akar mas.
(25000ert 1,5 perc vizsgalat utan mondta a doki menjek templomba imadkozni. Jo orvos, de nekem nem segitett.)
(#) Nanok hozzászólása Jún 12, 2019 /
 
Sziasztok!

Keresek egy régi videót, valószínűleg a youtube-on láttam.
Fiatal srácok voltak benne. Méregettek egy scanerrel tojásokat, volt köztük szalmonellás.
Majd beszámoltak arról, hogy amikor táplálkozik az ember, rengeteg baktériummal lesz tele. De egy pár perc után, az immunrendszer legyőzi.
Illetve többféle vákuumcsővel, kisülési csövekkel kísérleteztek. Az volt a céljuk, hogy olyan készüléket építsenek, ami mélyen be tudja vinni, a szövetekbe az adott frekvenciát.
Ez lehetett akár 6-8éve is. Jó lenne megtalálni a srácokat, hogy most hol tartanak a dologgal.
Emlékszik valaki a videóra? Vagy tud a srácokról valamilyen információt adni?
(#) ferci válasza Nanok hozzászólására (») Jún 12, 2019 / 1
 
Biztos már öregebbek lettek és új zsiványságon törik a fejüket..
(#) elektroncso válasza Nanok hozzászólására (») Jún 12, 2019 / 1
 
Idézet:
„Illetve többféle vákuumcsővel, kisülési csövekkel kísérleteztek. Az volt a céljuk, hogy olyan készüléket építsenek, ami mélyen be tudja vinni, a szövetekbe az adott frekvenciát.”

Szerintem belehaltak a sugárterhelésbe.
(#) Nanok válasza vargham hozzászólására (») Jún 19, 2019 /
 
Idézet:
„Gondolom van egy táblázat, amiben szerepel a galandféreg frekvencája. Kíváncsi lennék, hogy az pontosan mennyi.”


Igen, megtaláltam a táblázatokat. Mindennek sávszélessége van. Az alsó és a felső érték van megadva, kHz-ben értendő.
A galadférgeké ez lenne:

Low Freq High Freq
Cysticercus fasciolaris 436.4 440.05
Diphyllobothrium erinacei (Mansoni) (scolex) 467.25 487.55
Diphyllobothrium erinacei eggs
Diphyllobothrium latum (scolex) 452.9 472.3
Dipylidium caninum (proglottid composite) 439.55 444.3
Dipylidium caninum (scolex) 451.95 472.15
Echinococcus granulosus 451.6 461.5
Echinococcus granulosus (cysts) 441.15 446.5
Echinococcus granulosus (eggs)
Echinococcus multilocularis 455.85 458.35
Heterophyes heterophyes
Hymenolepis cysticercoides 478.0 481.75
Hymenolepis diminuta 445 481.15
Hymenolepis diminuta ova
Hymenolepis nana eggs
Moniezia (scolex) 430.35 465.2
Moniezia expansa (composite) 430.35 465.2
Moniezia expansa eggs
Multiceps serialis 453.6 457.8
Pigeon tapeworm
Taenia pisiformis (cysticercus) 475.2 482.1
Taenia pisiformis eggs (ova) 465.2 469.7
Taenia saginata (cysticercus) 476.5 481.05
Taenia saginata eggs
Taenia solium (cysticercus) 475 475
Taenia solium (scolex) 444.0 448.9
Taenia solium eggs
(#) kaqkk válasza Nanok hozzászólására (») Jún 19, 2019 /
 
Idézet:
„amikor táplálkozik az ember, rengeteg baktériummal lesz tele. De egy pár perc után, az immunrendszer legyőzi.”

Idézet:
„Az volt a céljuk, hogy olyan készüléket építsenek, ami mélyen be tudja vinni, a szövetekbe az adott frekvenciát .””
De Minek bevinni a frekvenciát ha a szervezet legyőzi a baktériumokat ? Egyébként meg azért találtuk fel a sütést-főzést -hűtőgépet hogy ne szaporodjanak a kajában a "csúnyaságok"
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2019
(#) ferci válasza Nanok hozzászólására (») Jún 19, 2019 /
 
El tudom képzelni, hogy akiknek volt ilyen GALÁD férgük és AM-es rádiójuk, micsoda sippogást csinálhattak a KF-frekivel keveredve..
(#) kaqkk válasza Nanok hozzászólására (») Jún 19, 2019 /
 
Egyébként pl a bélféregre is azt írja a vikipédia hogy 2-3m hosszú . A fizikai tanulmányaim alapján valami olyan dologra emlékszem hogy a testek önrezgés száma csak az anyagtól és a mérettől függ ha 2-3m a méret hogyan lehet 1 fix frekvenciát megadni rá ??? És ha eltaláljuk a galandféreg frekvenciáját mi fog történni ? Megijed és kimászik ?
(#) kaqkk válasza ferci hozzászólására (») Jún 19, 2019 /
 
Solton nem lehet egy bélférges lakos sem ....
(#) superuser hozzászólása Jún 19, 2019 /
 
Idézet:
„amikor táplálkozik az ember, rengeteg baktériummal lesz tele. De egy pár perc után, az immunrendszer legyőzi.”

A testtömegünk minimum 10 százalékát baktériumok adják. Nehéz nélkülük elképzelni az életet.

Egyébként egyszer említettem ezt a Zapper dolgot egy kutató biológusnak; Jót mosolygott rajta.
Persze megismerés nélkül kizárni nem szabad egy elképzelést sem. Van aki hisz a homeopátiában, van aki nem. A placebo kísérletek statisztikája gyönyörűen elválasztja a működő megoldásokat a hiedelemtől.
(#) Gafly válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 19, 2019 /
 
Nekünk elárulták a kollégák, hogy mitől rettegnek.
- Nem az audiphil
- Nem a villámcsapás
A hozzászólás módosítva: Jún 19, 2019
(#) kaqkk válasza Gafly hozzászólására (») Jún 20, 2019 /
 
És te elárulod nekünk ?
Talán a rövidebb bélférgektől amelyek érzékenyek az adó frekvenciájára ? Hát kellemetlen lehet amikor az emberben megszólal a kívánságműsor ...
A hozzászólás módosítva: Jún 20, 2019
(#) Gafly válasza kaqkk hozzászólására (») Jún 20, 2019 /
 
Solton azt mondták, hogy az:
- Őzikétől
- Részeg embertől
Mindkettő át tud menni a kerítésen, és elég hülye, hogy odamenjen a torony talpához.
(#) Zsarka hozzászólása Jún 20, 2019 /
 
Jó estét kívánok! Kell hozzá egy 555-ös megy néhány passzív elem ,két darab rézcsövecske, valamennyi kábel. Herpesz ellen próbáltam , mindenféle tudományos gondolat nélkül . Hogy a hatás csak placebo vagy sem de a lényeg az hogy működni látszott . ebből csak 1 példányt fabrikáltam úgy négy éve . Kimértem rajta azt a frekvenciát ami adott volt a táblázatban . Láttam már pic vezéreltet is de amikor rámértem az is csak annyit tudott mint az enyém csak egy idő után automatikusan leállt . Ja nem árt sós vízben áztatni a rezegtetni kívánt területet. Csodát valószínű nem tesz de 3- 400 forintot megér ,ártani nem lehet vele .
(#) szsrobert válasza Zsarka hozzászólására (») Jún 21, 2019 /
 
Elmult a herpesz?
(#) szsrobert válasza superuser hozzászólására (») Jún 21, 2019 /
 
A kutato biologus az elektromagneses sugarzasra adott bio valasz teruletet kutatja?
En nem mosolygok olyan dolgon, amiben meg nincs tapasztalatom.
X et az egeszsge visszaallitasa erdekli, nem a statisztika.
Engem se erdekel 100000000000 gyogyulas, ha en nem leszek ujra egeszseges. A toloszekes embert vigasztaljak: igaz maga mozgasserult, de sok mas ember azota olimpiat nyert? :-O
(#) szsrobert hozzászólása Jún 21, 2019 /
 
Nem gyogyulas, de furcsa.
555, fet, dupla szalas trafo, 50ohm 5W ellenallas a szekunder agon, 13kHz feletti freki. Melegedett az ellenallas, egy pohar vizbe meritettem.
Ujjal (mutao-kozepso-gyurus)erintettem idonkent, nem lett langyosnal magasabb homersekletu, ez varhato volt.
2 nap mulva a vizbe meritett 3 ujjam bedagadt es sotetlilava valt. Elvileg ilyen nincs, gyakorlatilag van. Probalok rajonni az okara es a jelenseg hasznositasara, de mivel nem tunik egeszseget javitonak nem rongalom az ujjam.
Fet meghajtasahoz van pontos frekigenerator kedvezo aron?
Következő: »»   2 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem