Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   303 / 650
(#) Kinka István válasza Hutty hozzászólására (») Júl 17, 2019 /
 
Szia!
Érdekelnek, de hol lehet személyesen átvenni?
Én Budapesten vagyok.
(#) kaqkk válasza Hutty hozzászólására (») Júl 17, 2019 /
 
Igen tudom : törd össze és önts rá kénport mert veszélyes a higany ....
EZ AZ A DUMA AMIT NEM AKARSZ HALLANI ...
A hozzászólás módosítva: Júl 17, 2019
(#) Kinka István válasza janigel hozzászólására (») Júl 17, 2019 /
 
Szia!
A fax és a telefon érdekel, de ha a modemekre sincs jelentkező, elviszem azokat is.
(#) Hutty válasza Kinka István hozzászólására (») Júl 17, 2019 /
 
XVII. ker.
(#) Hutty válasza kaqkk hozzászólására (») Júl 17, 2019 /
 
Ezt a nagyszerű szerkezetet szeretném ha valaki még tudná használni. Nem valami agyilag zokni a környezetét mérgezné vele.
(#) Kinka István válasza Hutty hozzászólására (») Júl 17, 2019 /
 
Szia!
Most két hétig nem leszek itthon, augusztusban tudok elmenni a cuccokért.
Elteszed addig nekem?
(#) Gafly válasza Hutty hozzászólására (») Júl 17, 2019 /
 
Ha nem kel el, akkor kiallitasi /bemutato darabnak elfogadom. Ez esetben elsetalok erte...
(#) janigel válasza Kinka István hozzászólására (») Júl 17, 2019 /
 
Rendben, tiéd.
A fax, a telefon és a két modem elkelt.
(#) Hutty válasza Gafly hozzászólására (») Júl 18, 2019 /
 
Esetleg megosztoztok. Kinek mi kell...
(#) Frankye hozzászólása Júl 18, 2019 /
 
Sülysáp Magdolnatelepről elvihetőek - ingyen - az alábbiak:
- 1 db. kisképernyős (képcsöves) Philips tévé, távirányítóval, elvileg működőképesen,
- 1 db. közepes képernyős ITT Nokia (képcsöves) tévé, távirányítóval, elvileg működőképesen,
- 1 db. UPC mediabox, távirányítóval, működőképesen,
- 1 db. műholdvevő belétri egység (vezérlő), elvileg működőképesen, távirányítóval,
- 1 db. AEG LAVAMAT automata mosógép, részben működőképesen (nem centrifugázik).

Posta, futár kizárva, csak személyes átvétel lehetséges.
Egy tábla csokit elfogadok.
(#) lelkes amatőr hozzászólása Júl 18, 2019 /
 
Alkatrészbányászok!

A képeken látható dolgok vihetők de csak egyben az egész.
A legtöbb készülék üzemképes, vagy kishibás.
(a képen látható fűtőkábel nem)
(#) Denver83 hozzászólása Júl 18, 2019 /
 
IDE kábelek, soros, párhuzamos port kivezetések ingyen elvihetőek.
(#) barthaz válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Júl 18, 2019 /
 
Szia, engem érdekelne.. megvan még?
(#) lelkes amatőr válasza barthaz hozzászólására (») Júl 18, 2019 /
 
Ha érte tudsz jönni, akkor a Tied.
(#) Szasza9668 válasza zeller hozzászólására (») Júl 19, 2019 /
 
Le kell mondanom sajnos. Bizonytalan időre el kell utaznom és nem akarom stoppolni mások elöl!

Ha valaki elmegy érte és tudná nélkülözni a bal alsó zöld ládában lévő kerek analóg műszert illetve a bal felső sarokban zöld ládában lévő analóg dobozolt műszert valamint a mellette a barna láda tetején lévő magnót és gombjait, ez utóbbit Antiktelefon részére, akkor azt szívesen elfogadnám!

Köszönöm a lehetőséget!
(#) alex0 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 19, 2019 /
 
Akkor én jelentkezem érte. A jövő héten tudok elmenni érte. Ha eddig más nem jelentkezett.
(#) alex0 válasza Szasza9668 hozzászólására (») Júl 19, 2019 /
 
Mégsem fogom elhozni, itt akkora mennyiségről van szó, hogy az autómba be sem férne. Meg persze utána is tárolni kellene valahol.
Ezért továbbra is szabad a vásár.
(#) lóri válasza alex0 hozzászólására (») Júl 19, 2019 /
 
Akkor elhozom én. Holnap értemegyek, a műszert félreteszem.
(#) Leraz hozzászólása Júl 20, 2019 /
 
Ingyen elvihető a képeken levő dolgok. Lehetőleg egyben az egész.
Kizárólag itt lehet jelentkezni!
(#) Elektro.on hozzászólása Júl 20, 2019 / 1
 
OfficeJet G95
Működik , de rég nem volt használva.
(#) Gabó hozzászólása Júl 20, 2019 /
 
Nagy doboz mindenféle ingyen elvihető Gödöllőről.
Vannak benne RCA, scart, 230V-os kábelek, alu idomok, profilok, nyákok, valami akkus csavarozó, tápok, trafók, ventik, stb stb...
Nem válogatok, nem postázok.
Egyben kell elvinni, válogatás nélkül.
Jelentkezés itt!
A hozzászólás módosítva: Júl 20, 2019
(#) ronin75 válasza Elektro.on hozzászólására (») Júl 20, 2019 /
 
Szia, ha esetleg H-K-Sz délelött elhozható, akkor szeretnék jelentkezni rá. Köszönöm.
(#) alex0 válasza Gabó hozzászólására (») Júl 20, 2019 /
 
Szia Gabó!

Én köszönettel elfogadom a csomagot.

Üdv:
Alex
(#) Gabó válasza alex0 hozzászólására (») Júl 20, 2019 /
 
Szia Alex!
Tied! A többit privátba!
Üdv.
(#) Elektro.on válasza ronin75 hozzászólására (») Júl 20, 2019 / 1
 
Szia!
Rendben, részleteket privátban megbeszéljük.
(#) Tomi94 hozzászólása Júl 20, 2019 /
 
Sziasztok!

Ingyen elvihető 13. kerületi lakásunktól egy hibás Medion 17" LCD-monitor. Pár éve elkezdett csak sokadjára indulni, cseréltem kondikat, ezután az a hiba, hogy beindul elsőre, érzékeli a jelet a Power LED színe alapján, de kép csak kb. 1 mp-ig van, utána sötét. (Azt viszont továbbra is lereagálja színváltással a LED, ha kihúzom a kábelt a számítógépből.) Csak a beletett, de egy órát nem használt kondik kb. 2000 Ft-ban vannak, de ez már nálam nem fog sorra kerülni, hogy tovább gondolkodjam rajta. PC cuccokban jártasabb ismerősöm szerint 200 Ft-ból javítható baja van, de ő sem tud fél éven belül foglalkozni vele. Úgyhogy ha bárki lát benne fantáziát alkatrész vagy felélesztés terén, szabad a pálya.

Ugyanitt elvihető egy döglött TSSTCorp DVD-RW meghajtó is. SATA csatlakozós, a szokásos mechanikus elakadásuk (feszegetni kell az ajtót nyitáshoz) őt is elérte, de nem ez a legnagyobb baj, hanem, hogy nem is olvas lemezt, sőt Windows-ból már nem is látszik, csak a BIOS-ban. De hátha valamit még ebből is fel lehet használni.
A hozzászólás módosítva: Júl 20, 2019
(#) zolee1209 hozzászólása Júl 21, 2019 /
 
Sziasztok!

Elvihető egy fekete, LG 52cm-es képátlójú képcsöves televízió. Működőképes, távirányító nincs hozzá. Video, audio, SCART, fejhallgató és antenna csatlakozója van. Helyileg Soltvadkerten található.
(#) szs válasza zeller hozzászólására (») Júl 21, 2019 /
 
No, most a sok ajánlkozás, lemondás, stb. után azt sem tudom, hol állunk a felajánlással.
Ha netán úgy látod te is, hogy akkor erre nincs is igazi jelentkezés, hát én köszönettel elvinném. Nekem van mivel, nekem van kedvem, és azt is megígérhetem: amit nem tudok felhasználni, és más által használható, azt ugyanígy ingyen továbbadom.
(#) zeller válasza szs hozzászólására (») Júl 22, 2019 /
 
Üdv.

Lóri elvitte szombaton az egészet. Tőle lehet kérni bármit, ami a képen látható.

Maradt még néhány dolog, meg lesz még összeszedve egy-két dolog a következő körre, ahogy lesz időm rá. Ha úgy jó még neked, akkor a következő felajánláskor tied lesz az elsőbbség.
(#) valve hozzászólása Júl 22, 2019 1 /
 
Sziasztok!

A fotókon látható cuccok ingyen elvihetőek.

- Személyesen: 1022, Hankóczy Jenő utca (ingyen)
- Személyesen: A metrók vonalán, (egy csomag kesudió vagy pisztácia)
- Posta: MPL Csomagautomata (1000 ft, előreutalás esetén)
Következő: »»   303 / 650
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem