Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikai témájú könyvek újságok
Lapozás: OK   50 / 66
(#) Sebi válasza nagys5 hozzászólására (») Jan 10, 2019 / 1
 
E-mail ment a megadott címedre. Óriáslevél így is letöltheted:
https://objects.freemail.hu/hugemail/o1kf7vzbt9no2h3eml5rcjcx4vcmv7...CR.pdf
(#) nagys5 hozzászólása Jan 10, 2019 /
 
Köszönöm szépen!
(#) Scorpus hozzászólása Jan 31, 2019 /
 
Valakinek van elado Josef Kunc: villanyszerelés lépésről lépésre c. konyve? Vagy esetleg el tudna kuldeni nekem pdf-ben vagy bármilyen formátumban is jó. Nagyon megköszönném.
(#) ötfelezős hozzászólása Feb 1, 2019 /
 
Valahonnan letöltöttem, nem valami jó minőségű, ha más nem jelkezik, én átküldöm.
Nincs tökéletes könyv, ez sem az, tele van régi magyar szabványok számaival például.
(#) Scorpus válasza ötfelezős hozzászólására (») Feb 5, 2019 /
 
Örülnék a rossz minőségre is. Kezdő villanyszerelő vagyok, bármilyen könyv is megteszi. Szabvályokról munkatársaimtól meg tudom kérdezni. Esetleg tudsz jobb könyvet vagy bármi, örömmel fogadom.
(#) hg0npj hozzászólása Feb 21, 2019 /
 
Sziasztok!

Nem elektronika de nagyon szükségem lenne az alábbi könyvre bármilyen formátumban.

Petrik Ottó
Építőipari műszaki táblázatok

1967-es kiadás de hátha megvan valakinek.

Köszönöm!
(#) ötfelezős válasza teglascs hozzászólására (») Márc 27, 2019 / 2
 
A Jesch-Taraba: Hová kössem? 1970-es kiadása feltöltődött a 4sharedre (is).
(#) janigel hozzászólása Márc 27, 2019 /
 
Szia teglascs !
Volt korábban egy kérésem feléd.
Biztos elkerülte a fegyelmedet.
Ha felteszed, megköszönöm.
Üdv janigel
(#) teglascs válasza janigel hozzászólására (») Márc 28, 2019 /
 
Szia, a feleségem elpakolta valahova a könyvet, de megpróbálom megkeresni...
(#) janigel válasza teglascs hozzászólására (») Márc 28, 2019 /
 
Oké, köszi.
(#) lzsolti2 hozzászólása Ápr 11, 2019 /
 
Sziasztok!
Keresem a Gyurkovics Attila Rádiójavítás című könyvet bármilyen formában és formátumban....
Köszönöm
(#) majkimester válasza teglascs hozzászólására (») Ápr 11, 2019 /
 
Ez a mechanikus egyenirányítás elég vad. Igaz a komutátoros motor is az.

Nekem ebből a könyvből 1972-es 8. átdolgozott kiadás van meg. Abból már kihagyták a mechanikus egyenirányítót. És a higanykatódosból is csak a háromfázisú van benne. Cserébe beraktak néhány 1 utas diódás kapcsolást. És a rajzjelek is modernebbek ...
(#) mesaweb válasza Remci hozzászólására (») Ápr 15, 2019 /
 
Szia!
Csepregi-Horváth Kázmér Oszcilloszkóp méréstechnika
Pdf-ben megkaphatnám én is? Előre is köszönet érte!
(#) Remci válasza mesaweb hozzászólására (») Ápr 15, 2019 / 1
 
Persze. Pü- ben küldj egy mail címet.
(#) kadarist válasza mesaweb hozzászólására (») Ápr 15, 2019 / 3
 
Innen letöltheted: Bővebben: Link.
(#) mesaweb válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 15, 2019 /
 
Köszi mindkettőtöknek. Régóta vágytam rá. További szép napot!
(#) Mukee hozzászólása Jún 20, 2019 /
 
Sziasztok! Kádár Géza könyveket keresek, pontosabban, rádió vevőkészülékek kapcsolása, ha jól tudom 3 könyv van ezen a címen, de szinte bármely könyvet nagyon szívesen tanulmányozom a híres mérnök úrtól!
(#) vajasll válasza Mukee hozzászólására (») Jún 20, 2019 /
 
Tudtommal 11 ilyen van 63-tól 77-ig.... Üdv!
(#) vajasll válasza vajasll hozzászólására (») Jún 20, 2019 /
 
Rádióvevőkészülékek kapcsolása I. (Műszaki Könyvkiadó, 1963)
Rádióvevőkészülékek kapcsolása II. (Műszaki Könyvkiadó, 1963)
Rádióvevőkészülékek kapcsolása III. (Műszaki Könyvkiadó, 1969)
Rádió és televízió vevőkészülékek 1956–1957 (Műszaki Könyvkiadó, 1958 288 p., 25 cm)
Rádió és televízió vevőkészülékek 1958–1959 (Műszaki Könyvkiadó, 1961 294 p., 25 cm)
Rádió és televízió vevőkészülékek 1960–1963 (Műszaki Könyvkiadó, 1967 271 p., 25 cm)
Rádió és televízió vevőkészülékek 1964–1966 (Műszaki Könyvkiadó, 1967 291 p., 25 cm)
Rádió és televízió vevőkészülékek 1967–1969 (Műszaki Könyvkiadó, 1970 338 p., 25 cm)
Rádió és televízió vevőkészülékek 1970–1971 (Műszaki Könyvkiadó, 1973 265 p., 25 cm)
Rádió és televízió vevőkészülékek 1972–1975 (Műszaki Könyvkiadó, 1976 277 p., 25 cm)
Rádió- és tv-kapcsolások 1975–1977 (Műszaki Könyvkiadó, 1979 184 p., 29 cm)
(#) Mukee hozzászólása Jún 20, 2019 /
 
Digitàlis formàban, ha estleg valakinek megvan , pdf, dvju..... Egy aukciós oldanon làttam fennt ezeket a könyveket, megvàsàroltam, de sajnos az eladó nem tudta költözès miatt biztosítani a termèket.
(#) mesaweb válasza Mukee hozzászólására (») Jún 20, 2019 /
 
Nagy része meg van. Adj egy mail címet és küldöm.
(#) érdeklődő46 válasza Remci hozzászólására (») Júl 22, 2019 /
 
Úgy is tökéletes
(#) abstrax hozzászólása Aug 4, 2019 /
 
Szervusztok, Kedves Fórumtársak!

S.O.S. keresném megvételre Ágoston Lajos 2. Könyvét, a színes borítós Audiofil Erősítők Építése 2.-t. Kb. a HAM-bazárban találtam csak, ami tökéletes volna, merthogy járok Békei Úrékhoz rendszeresen, csakhogy időre kellene (jövő hét folyamán), ők pedig aug. 11-ig zárva vannak....sajnos csak most szembesütem ezzel. Ha esetleg vaamelyikőtöknél volna felesleges példány e könyvből (bár kevéssé hiszem, hogy valaki megválna ezektől), kérem a jövő hét végéig jelezze nekem. Előre is köszönöm a segítségeteket! Üdv, Péter
(#) szmatyi60 válasza abstrax hozzászólására (») Aug 4, 2019 / 2
 
Amennyiben jó digitálisan, küld egy mail címet és elküldöm.
(#) abstrax hozzászólása Aug 14, 2019 /
 
Szervusztok, köszönöm mindenkinek, aki írt - ma már volt HAM-Bazár, így végül ott megvettem a könyvet. Nagy megdöbbenésemre azt mesélte a hölgy, hogy hosszú betegség után Ágoston Úr július elején sajnálatos módon elhunyt. Így már sajnos nem ír nekünk több könyvet, de remélhetőleg az örökségét tovább ápolják, és tovább fog fejlődni a magyar amatőr audiofil mozgalom....
(#) ötfelezős válasza moderboy hozzászólására (») Aug 27, 2019 /
 
Szia. Bocs. Kicsit nagynak találtam ezeket a fájlokat, meg a kétoldalasból egyoldalast csináltam; megpróbáltam kicsinyíteni - méretileg sikeres lett (15 Mega a 378-ból), de vannak képletek, ahol az indexek elmosódtak. Ahogy nézem, kicsi ez az eredeti, A4-nél kisebb a két oldal? Miért? Látom, hogy jpg-nől csináltad a pdf-et, akkor lehetne nagyobb is, nem?
Aztán 10 perc munka után eszembe ötlött, megnéztem, márciusi dátumú fáljom van belőle djvu, 8 Mega nagy, és ugyanarra a méretre nagyítva jól olvasható. Mondjuk a harmadik kiadás. Nem tudom, honnan töltöttem le. Az illusztrációk pdf-ből 200 % - a szkennelt nevű a tiéd, djvu-ból 250 %.

Én is jpg-be szkennelek, pontosabban tiff-be, aztán kontrasztolok egyet, majd jpg (ezek a teljes méretű 300-asra állított szkenneres fájlok), és ilyen alsó/felső indexes szakkönyveknél a tényleges méret kb másfélszeresére pdf-ezem, és azt kicsinyítve olvasható is, és kicsi is a fájl.
A hozzászólás módosítva: Aug 27, 2019
(#) devergo74 hozzászólása Aug 28, 2019 /
 
Sziasztok!
Szarka Sándor: Háztartási gépszerelő szakmai ismeret I-II.
Ezeket a könyveket keresem, akár megvételre, de érdekel digitális formában is.
Köszönöm
(#) moderboy válasza ötfelezős hozzászólására (») Aug 28, 2019 /
 
Ez egy kisméretű könyv, kinyitva is kisebb, mint A4. 300DPI színes JPG-be van scannelve és abból a PDF. Pont azért akkora a fájl, amekkora, mert szerintem így sem vészesen nagy és nincs lerontva semmilyen tömörítéssel a minősége. A halálom, amikor letölt valamit az ember és életlen, rommá van tömörítve és homályos, mert szürkeárnyalatos/fekete-fehérbe lett scannelve, elpazarolt időnek tartom rossz minőségben dolgozni. Sajnos se időm se energiám egyesével elolvasni mindent, amit feltöltök, de eddig nem volt problémám az olvashatósággal.
(#) Marko Ramiusz hozzászólása Szept 4, 2019 /
 
Jó szerencsét, Mindenkinek! 20 lapot visszapörgettem, de nem találtam utalást a következő könyvre: Sajó Ernő: Lágyforrasztás az elektronikában. Az antikváriumból meg fogom venni, de addig is szeretnék beleolvasni. Amennyiben valakinek megvan, el tudná küldeni? Köszönöm a segítséget. Üdv.: Joe
Következő: »»   50 / 66
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem