Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Airbag eeprom tartalom
Lapozás: OK   1 / 1
(#) illestibor hozzászólása Máj 27, 2008 /
 
Van nekem egy 6Q0 909 605 B nevu kis airbag kompim es szuksegem lenne az eredeti szoftjara mert annyit irtam olvastam kiserleteztem vele hogy mar nem tudom mi is volt az eredeti regi.vagyis hat megvan egy jo mukodo valtozat de atkellene kodoljam a szoftkodolasat es vag- progival mar nem engedi.Ennek a szoft kodolasa 12353 nekem pedig 12341 kellene!Esetleg nincs valakinek ilyen tartalom vagy hogyna tudnam az eprom tartalomban valtoztatni a kodolast?Nem jottem ra!Elore is koszi a segitseget. Amugy egy 68 HC05 motorola prockoban van trarolva az egesz.
(#) watt válasza illestibor hozzászólására (») Máj 27, 2008 /
 
Elárulod miről is van szó? Mi a fene az az airbag kompi? (azt már felesleges megkérdeznem, hogy hogyan mertél módosítgatni bármilyen tartalmat úgy, hogy előtte nem mented le, mert már késő ugye... )
Csak nem egy autóba való légzsákot mókolsz? Mi okod lenne erre?
(#) Dudus válasza illestibor hozzászólására (») Máj 27, 2008 /
 
Tárol hibát a vezérlő? WSC be van állítva? Csak hibakódmentes vezérlőt tudsz kódolni. Tegyél az indítókimenetekre 2-3 Ohm -os ellenállásokat és kösd be az érzékelőket is, töröld a hibákat és próbáld kódolni.

Vagy keresd az Index VAG-COM fórumán peu-t.
(#) Dudus válasza watt hozzászólására (») Máj 27, 2008 /
 
Gondolom a Crash Data-t akarta törölni vagy egyszerűen csak kíváncsi. Ha a vezérlő az asztalon marad játszani és nem kerül vissza autóba nem gáz
(#) illestibor hozzászólása Máj 28, 2008 /
 
Igen a carsh datat akartam, de a veget nem olvasta, es ahogy jatszottam vele, mar elszallt a regi tartalom, es mast beleirva meg a kontroller szama is megvaltozott asztalon tesztelve!Hat nem is csoda!Vagy esetleg nincs valakinek valami eeprom mapje mert mas controllerbol kiolvastam az epromot visszairtam ok megy de a kodolasat nem tudom megvaltoztatni, hiaba intakt a rendszer, es tudni szeretnem hol meik cimen tarolja a kodolast!
(#) illestibor hozzászólása Máj 29, 2008 /
 
Na szoval eggyelore senki mas nem foglalkozik ilyesmivel?Kar...de azert remelem akad majd valaki!
(#) Dudus válasza illestibor hozzászólására (») Máj 30, 2008 /
 
Írtam neked, hogy hol és kit keress !
(#) illestibor hozzászólása Máj 30, 2008 /
 
Hova irtal mert nem latom sehol?irj kerlek megegyszer
(#) Dudus válasza illestibor hozzászólására (») Máj 30, 2008 /
 
(#229665)

Ebben a hozzászólásban.
(#) illestibor hozzászólása Jún 5, 2008 /
 
Na szoval ez is sikerul;t!Kiolvastam egy masik kocsibol!Es tokeletesen mukodik.Felteszem hatha valakinek kelleni fog.Szoval igy is lehet crash datat resetalni!Es tokletesen megy a kozponti egyseg cserelese nelkul.
(#) illestibor hozzászólása Márc 10, 2009 /
 
Talan ha valakinek kell meg vannak eeprom tartalmak airbageknek.Ha megserulne az eredeti tartalom es nincs mibol visszanyerni
(#) ATtiny válasza illestibor hozzászólására (») Márc 10, 2009 /
 
Egyáltalán nem tartom helyesnek, hogy bármilyen szinten is hozzányuljon valaki egy légzsákhoz, indítójához, érzékelőihez, vezérléséhez. Ezek a rendszerek azért vannak beépítve az autóba, hogy megmentsék az életed. Megsérülni az eeprom pedig nem szokott. Legalábbis én még nem találkoztam olyan légzsákkal aminek csak úgy magától elszált az eepromja. Ha aktiválódik a légzsák akkor persze üzemszerüen átíródik az eeprom, de ezt azért nem nevezném eeprom "megsérülésnek".
(#) Dudus válasza ATtiny hozzászólására (») Márc 11, 2009 /
 
A Crash Data törlésének szokott ez lenni a módja. Én sem értek egyet vele. A gyár amikor rework - öt csinál nagyon komolyan tesztel mielőtt újra eladja!
(#) illestibor hozzászólása Márc 11, 2009 1 /
 
igen de en meg a vezerlo irrealisztikus araval nem ertek egyet mikor kikellene cserelni ujra!minek.ennyi erovel a motorvezerlotol kezdve az abs-ig mindent kikellene cserelni mert az is kapott utest vagy sokkot.amugy meg az eredet gyari tartalom van visszatoltve az ecuba.szerintem mivel nem kerul vissza a gyarba semmi ertelme eldobni mivel az airbag e tonkremenetel arra szolgal hogy a gyar tanulmanzozza az utkozes parametereit.semmi mas.olvassatok utanna
(#) tokixxl hozzászólása Júl 1, 2009 /
 
hali van neke is egy airbag modulom es hogy tudnam beirni a jo szoftot
(#) Allmaystro hozzászólása Máj 18, 2011 /
 
hello mindenkinek
van két légzsákom amit szeretnék az asztalon tesztelni de nem tudom a lábakat ha valaki még olvassa ezt az oldalt irjon ha tud segiteni előre is köszi
AUTOLIV 602 62 9200
NO: 77960 S04 G91 M2
(#) tokixxl válasza Allmaystro hozzászólására (») Máj 18, 2011 /
 
Az autó markaja amiről le van szedve
(#) ffeco hozzászólása Jún 16, 2011 /
 
Sziasztok!
Szeretnék légzsák vezérlő egységből ütközési adatot törölni, hogy újra használható legyen.
Állítólag van hozzá valamilyen program, de én nem találtam.
Ebben kérnék egy kis segítséget.
Előre is köszi!
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem