Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   350 / 651
(#) rockersrac hozzászólása Jan 1, 2020 /
 
Sziasztok! 13. Kerületből, vagy bp-n belül m2-m3 vonalán elvihető ez a kütyü. Posta off, nincs rá suli+meló mellett.
(#) janigel válasza rockersrac hozzászólására (») Jan 1, 2020 / 1
 
Szia!
Itt kerestek ilyen kártyát.
Célzottan jó helyre kerülhet.
A hozzászólás módosítva: Jan 1, 2020
(#) rockersrac válasza janigel hozzászólására (») Jan 2, 2020 /
 
Nem tudom hogy jut el hozzá, ő baján lakik, nekem meg semmi időm/energiám nincs postára rohangálni...
(#) GARFIELD13 válasza rockersrac hozzászólására (») Jan 2, 2020 /
 
Ha csak ennyi a gond, akkor a következő hazalátogatás során én át tudom adni neki Baján, mert útba esik. A Bp-i személyes átvételt is meg tudom oldani.
(#) FAZ1 válasza rockersrac hozzászólására (») Jan 2, 2020 1 /
 
Sajnálatos tény, de ilyen TV tuner-kártyákkal már csakis a régi videómagnós felvételeket lehet (persze kellő szakértelemmel) digitalizálni, azaz számítógépre vagy CD-re, DVD-re átírni.
Másra ugyanis EGYÁLTALÁN NEM JÓ, mivel analóg (éteri) adás ma Magyarország területén már nincs!

Nekem pl. 2 db. ilyenem van, és sajna nem jön be rajtuk rádió- és TV ügyileg semmi!
Sőőt - a múltkorjában kaptam USB-sben egy ezekhez teljesen hasonlót, ámde a gyakorlatban már az is tökre süket.
(#) ozpecs válasza FAZ1 hozzászólására (») Jan 2, 2020 /
 
Azért az durva lenne, harádió se jönne, mert az van a kocsikban is meg a többi rádióban is..
(#) Skori válasza FAZ1 hozzászólására (») Jan 2, 2020 / 1
 
Idézet:
„Másra ugyanis EGYÁLTALÁN NEM JÓ....”
Ezt cáfolnám, mert pl. kábeltévére is jó. Digi kábeltévén jelenleg kb. 40 analóg csatorna is van, a rengeteg digitális mellett.
A hozzászólás módosítva: Jan 2, 2020
(#) teglascs válasza Skori hozzászólására (») Jan 2, 2020 /
 
Igen, pl. lakótelepi lakásokban abszolút működik még a dolog.
(#) rockersrac válasza FAZ1 hozzászólására (») Jan 2, 2020 /
 
De jó, teljesen működőképes pl iptv beltérivel is, svideo+rca-jack kábellel használtam évekig egy ugyan ilyet.
(#) FAZ1 válasza ozpecs hozzászólására (») Jan 3, 2020 2 /
 
Nem a mindenféle külső rádiókról (autós, mobiltelós, asztali, zseb, stb.) beszélek, hanem ezen felemlített (PCI-os) TV tuner kártyák azon képességéről - nem csak a TV adásokat veszik, hanem az elérhető összes rádióét is.
Legalábbis valamikor megtette. Ma azonban már nem igazán.
Csakis videofilmek digitalizálásra jó, de mint TV tuner - már semmire sem!

Azt viszont valójában nem tudom, hogy lakótelepi panelekben a kábeltévés hálózaton megy-e még? Bár mi nem panelházban lakunk, így koaxos kábeltévés cuccot használok (T-com) - ám azon már EGYÁLTALÁN NEM megy!.
A T-com csupán digitálisan tolja, avagy - csakis nálam egyedül - de kihagyná? Azt nem hiszem.
(#) Leraz válasza FAZ1 hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Érdekes mert nekem külső antennáről is jön néhány analóg TV adás. Ezeknek a kártyáknak az a fő gondja, hogy már az új OS-ek alá nincs driver program.
(#) veroka válasza FAZ1 hozzászólására (») Jan 3, 2020 / 1
 
Már megbocsáss, de az, hogy nálad nem működik az még nem jelenti azt automatikusan, hogy semmire sem jó. Nyilván nem véletlenül kérte aki ilyen kártyát keres.
(#) FAZ1 válasza veroka hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Ebben igazad van!
Ami nekem is van ilyen kártya - például a Windows7 - már nem ad hozzá szoftvert.
Így aztán lehetséges, hogy valójában még működne, de a W7-tel sajna már nem tud!
(#) GARFIELD13 hozzászólása Jan 3, 2020 / 2
 
Sziasztok!
A felajánlásom még áll a szállításra.
A vitához hozzászólva. 2013.10.31-én megszűnt hazánkban a földfelszíni analóg TV adás. Ha normál antennával akar valaki adást venni, akkor az már csak digitális lehet. Az Antenna Hungária oldalain pl. körül lehet nézni a témában. A kábelTV adásban viszont szinte mindenhol megmaradtak azóta is a hgyományos analóg csatornák. Nem csak a lakótelepi hálózatokban, hanem a vidéki, falusi hálózatokban is (a szüleimnél is). Ott a fogyasztói oldal igényei miatt csak nagyon lassan fog kihalni a régi TV készülékekkel együtt, így használható még analóg TV tuner egy ideig olyan op rendszerrel, amihez van driver.
UFF
(#) Szikravadasz válasza FAZ1 hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Nekem WinFast DV2000 van. Ugyanez a generáció, más felszereltség. Van Win7-hez driver is, szoftver is. Azzal használom, analóg kábeltévézek a műhelyben.
A hozzászólás módosítva: Jan 3, 2020
(#) bolond6 válasza GARFIELD13 hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Ha nem jön össze, jövő héten adhatok egyet a Keleti közelében. Nem tudom, működik-e még a kártya, de külsőre nem látok rajta hibát.
(#) lazsi hozzászólása Jan 3, 2020 /
 
Nem egészen értem, miért lett bejelentve és törölve az a hozzászólásom, amiben FAZ1 írására reagálva kérdeztem tőle, hogy melyik szolgáltatónál van... Azért jó, hogy a kérdésem törlésétől függetlenül válaszolt rá.
(#) FAZ1 válasza Szikravadasz hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
A szoftverét (driverét) hol szerezted (W7-hez)?
Meg tudnád nekem írni-mondani, avagy el tudnád itt valahogyan küldeni?
(#) Patópali válasza antikzsolt hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Szia!
Írtam pr-t.
Üdv.
A hozzászólás módosítva: Jan 3, 2020
(#) Gerzson70 hozzászólása Jan 3, 2020 / 1
 
Sziasztok!
Budapest 13. kerület, Gömb utcából ingyen elvihetők személyes átvétellel a következők:
távirányítók, video konverter (Évek óta porosodnak a fiók aljában, nem tudom, hogy működnek-e.)

Továbbá:
íróasztal (a felülete kopott, az élfólia sérült, méret: 137*67 cm),
polc (saját készítés bútorlapból, méret: 60*60*175 cm, számítógépek, nyomtatók, lapolvasó volt rajta).
BUÉK!
(#) HA5AWS válasza Gerzson70 hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Szia!
A távokat és a videokonvertert szívesen átvenném. Hétfőn tudok menni érte. A hétvégén mérek és az asztal is lehet, hogy érdekel!
Köszönöm: Gábor
A többit magánba!
(#) Szikravadasz válasza FAZ1 hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Pl. innen. A két legalsó a 32 és 64 bit, ver: 6.0.109.7002.
(#) zeller hozzászólása Jan 3, 2020 / 1
 
Üdv.

Elvihetők BP 18. kerületből. Postázni nincs időm.
(#) mrbini válasza zeller hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Szép estét!
Az "exit" lámpákra jelentkeznék. Előre is köszönöm. Gergő
(#) zeller hozzászólása Jan 3, 2020 /
 
Elvihetők ezek is.
(#) zeller válasza mrbini hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Üdv.
Viheted.
(#) mrbini válasza zeller hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Köszönöm. Kérhetek privát egy elérhetőséget?
(#) merlingerin válasza zeller hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Szia! A két nagy sarokcsiszolótól, a két kis bosch fúrógép maradványtól, a kis kertészeti bosch szecskavágótól, aminek nincs meg a kése, meg a nagyfeszültségű mérőfejtől megszabadítanálak...

Vasárnap, vagy hétfő este mehetnék?

Kereslek majd. Köszönöm!
(#) vteo válasza zeller hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Szia,
A hűtőkre jelentkeznék.
Köszönöm.
(#) rockersrac válasza zeller hozzászólására (») Jan 3, 2020 /
 
Szia! Kérdésem az, hogy van-e a könyv3-as kupacban a jobb oldali oszlopban milyen könyvek vannak? Elektronikai könyveket keresek, régi kivitelben(ipari szakkönyvtár pl) iskolához.
Következő: »»   350 / 651
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem