Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   354 / 647
(#) yohnsee hozzászólása Jan 22, 2020 /
 
Sziasztok, Békéscsabáról elvihető ingyen a képen látható kínai autórádió. Működik, de ha sokáig nincs megszakítva a betáp, torzan szól. A végfok ic (TDA7377) biztosan jó. Nem postázom. Aki jelentkezik és jön érte, az viszi.
A hozzászólás módosítva: Jan 22, 2020
(#) FAZ1 válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 22, 2020 /
 
Egyszer találtam az egyik utcai szemetesben kidobva egy elég komolynak látszó, VB2000 típusú SAL VoXboX nevű, frekvencia-szintézeres FM, MP3 player, kimeneti 4x25W-os képességgel, USB-s bemenettel, IR távszabályzós kivitelben. kék kijelzős LCD képernyővel - autórádiót. Annak az egyik nyomógombja nem működött (gondolom, éppen azért dobták ki).
Szétszedtem és akkor láttam, az egyik ilyen mikro-nyomógomb volt rossz benne. S ilyenkor bizony "nem kér kenyeret", ha van belőle egy-két darab otthon - csak úgy tartalékba.
(#) jani1987 válasza FAZ1 hozzászólására (») Jan 22, 2020 /
 
Nem foglalkozok ilyesmivel.
(#) gery20 válasza yohnsee hozzászólására (») Jan 22, 2020 /
 
Szia én át venném.
(#) yohnsee válasza gery20 hozzászólására (») Jan 22, 2020 /
 
Tied. Többit privátban.
(#) CIROKL hozzászólása Jan 23, 2020 / 3
 
Muzeális valakinek ?
(#) Gafly válasza CIROKL hozzászólására (») Jan 23, 2020 /
 
Egye fene, elfogadom.
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Jan 23, 2020 /
 
Rendben a tiéd...
(#) TreasureHunter válasza Gafly hozzászólására (») Jan 23, 2020 /
 
A bal felsőről lemondasz a gyűjteményem javára?
(#) TreasureHunter válasza CIROKL hozzászólására (») Jan 23, 2020 /
 
Bal felsőt szeretném a gyűjteményembe, ha Gafly is beleegyezik!
(#) rukh hozzászólása Jan 23, 2020 /
 
Elvihető a Videó Praktika folyóirat 22 évfolyama (1989 - 2010).
Az 1995. évfolyamból csak az 1. és a 2. szám van meg, az 1995. évfolyamból a 11. és a 12. szám hiányzik.
Van még pár darab Házi Mozi (2001. teljes, 2000. és 2002. évfolyamból néhány szám van) is és a Digitális Házi Mozi 2001. teljes évfolyama.

Vasárnapig Szolnokon vannak, utána megbeszélés alapján el tudom vinni Bp-re (szerdáig).

Nagyon erőszakoskodóktól elfogadok egy tábla keserű csokit
(#) CIROKL válasza TreasureHunter hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Igen ,tölem megy Gafly nak mert útba esik onnan meg megy hozzád azt a Gáborral egyeztesd majd.
(#) VIM hozzászólása Jan 24, 2020 /
 
Most jutottam el odáig, hogy képet tegyek fel a nálam is felhalmozódott Ezermester és Rádiótechnika folyóiratokról amik elvihetőek. Nem sürgős az elvitelük de egyben szeretném ha elvinné valaki, hogy ne kelljen külön-külön várni a soron következő igénylőre. Az Ezermesterekből vannak duplikált számok is de azokat nem írtam össze, hogy melyek azok, talán a 80' évjáratokból.
(#) Jurij Dolgorukij válasza VIM hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Én szívesen meg pályáznám. De messze vagy.. Gondolom futár stb.. nem játszik.. (bár combos menyiség mese nincs..)
(#) VIM hozzászólása Jan 24, 2020 /
 
Még ezek az IC-k volnának felajánlásra ha valakinek ilyenekre volna szüksége. Ezt esetleg egészen Pestig fel tudom vinni a Keletibe vagy a Nyugatiba ha arra járok vagy a vonalat érintő állomások és megállóhelyek jöhetnek szóba Szolnoktól.
(#) VIM válasza Jurij Dolgorukij hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Szia! Igen, kb. 30kg a súlya. Ha fizeted a futárt akkor mehet.
A hozzászólás módosítva: Jan 24, 2020
(#) Jurij Dolgorukij válasza VIM hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Persze meg nézem mibe fájna a futár. Szeretnék kérni ezért 1 kemény napi haladékot és köszi!
(#) Gafly válasza CIROKL hozzászólására (») Jan 24, 2020 /
 
Nincsen ellenemre/megoldom.
Ha rettenetes sürgős, akkor viszont azt darabot "megfutárhatjátok" máshogy.
Részemről nincsen sértődés belőle.
(#) jani1987 hozzászólása Jan 27, 2020 /
 
Most találtam. Nem tudom jó e.
(#) furko válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 27, 2020 /
 
Ha postáznád, akkor érdekel.
(#) jani1987 válasza furko hozzászólására (») Jan 27, 2020 /
 
Rajtam nem múlik. Posta vagy futár?
(#) furko válasza jani1987 hozzászólására (») Jan 27, 2020 /
 
Posta csomagautomatába. Privátban egyeztessünk.
(#) baloghvl hozzászólása Jan 27, 2020 /
 
Sziasztok, ingyen vihető a képen látható működőképes nyomtató (patronok beszáradva) és bontatlan patronok (2x45 és 23). A nyomtatón lapfordító mechanika is van, így önállóan képes a kétoldalas nyomtatásra. Személyesen, Vácon vehető át. Nem postázom. A héten vihető, aztán megy az e-hulladékba.
(#) Skoevy válasza baloghvl hozzászólására (») Jan 28, 2020 / 2
 
Ha esetleg valakit csak a váci átvétel riaszt el, annak be tudom hozni Pestre, Nyugati vagy Dél-Budai helyszínre.
(#) baloghvl válasza Skoevy hozzászólására (») Jan 28, 2020 /
 
Köszi a felajánlást. Ennek örömére a képeken látható dolgokat is hozzácsapom a pakk-hoz.
(#) Gerzson70 hozzászólása Jan 28, 2020 / 2
 
Sziasztok!
Ingyen elvihető a képen látható PDA, dokkolóval, töltővel, alu tokkal.
A típusa: Fujitsu Siemens Pocketloox 720.
Az akku gyengélkedik, töltővel még a múltkor elindult. Volt hozzá magyarítás is, ha kell, megpróbálom előkeresni.
Csak személyes átvétel, Bp. 13. ker.
(#) nedudgi válasza Gerzson70 hozzászólására (») Jan 28, 2020 /
 
Szia! Ezt nagyon szeretném. Az enyém kijelzője döglődik, és naponta használom.
(#) Gerzson70 válasza nedudgi hozzászólására (») Jan 28, 2020 /
 
Tied, viheted. A többit privátba.
(#) csjoki hozzászólása Jan 30, 2020 / 1
 
Sziasztok!
Ingyen elvihető a képeken látható készülékek!
Helyileg Nógrád-megye, Nógrádon találhatóak.
(#) ronin75 válasza csjoki hozzászólására (») Jan 30, 2020 /
 
Szia, szeretnék jelentkezni rájuk. Köszönöm.
Következő: »»   354 / 647
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem