Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   370 / 651
(#) granpa válasza Szasza9668 hozzászólására (») Márc 3, 2020 / 1
 
Gondolom, azóta megnézted.
(#) antikzsolt hozzászólása Márc 3, 2020 /
 
5000ft a fürge futár elhozza ha 5kg belefér
(#) FAZ1 válasza synergy hozzászólására (») Márc 4, 2020 /
 
Szia!
Ha valóban nagyon kell vasútmodell táp, egy PIKO (volt NDK) típust én is fel tudok ajánlani!
Az Budapesten van a VIII. kerületben.
Minden viccet (és Piko András állítólagos polgármestert) félretéve.
(#) Leraz hozzászólása Márc 4, 2020 / 2
 
A képeken látható PC dolgok elvihetők. Ráadásul nem kell sem csoki sem más egyéb érte cserébe még ha "nem is feltétel". Elég egy köszönöm is.
(#) dolargaan válasza Leraz hozzászólására (») Márc 4, 2020 / 1
 
Szia!

A 2 kártyára jelentkezek.
(#) Leraz válasza dolargaan hozzászólására (») Márc 4, 2020 /
 
Rendben.
(#) synergy válasza FAZ1 hozzászólására (») Márc 4, 2020 /
 
Köszi, nekem is olyan volt régen. Majd kereslek miatta, valószínűleg már a jövő héten.
(#) Horváth Lajos Sándor hozzászólása Márc 5, 2020 /
 
Sziasztok szép napot. a képeken látható dolgok elvihetők tételenként kép. posta meg oldható tejcsókit elfogadók cserébe
(#) Horváth Lajos Sándor válasza Horváth Lajos Sándor hozzászólására (») Márc 5, 2020 /
 
Sziasztok rádiók működnek bár alkatrésznek (1kép) második kép minden fél vezeték nélküli fejhallgató. égők. alkatrészek stb .3 kép potméterek + takarékos égők 4 kép vegyes
(#) vyky válasza Horváth Lajos Sándor hozzászólására (») Márc 5, 2020 /
 
Szia. a Második dobozz érdekelne,ha a posta megoldható?
(#) Horváth Lajos Sándor válasza vyky hozzászólására (») Márc 5, 2020 /
 
szia meg oldható DSCI1675.JPG lefoglalva
A hozzászólás módosítva: Márc 5, 2020
(#) Stefy válasza Horváth Lajos Sándor hozzászólására (») Márc 5, 2020 /
 
Szia !
A DSCI1677 képen lévő alk. lefoglalnám!
(#) Horváth Lajos Sándor válasza Stefy hozzászólására (») Márc 5, 2020 /
 
Szia rendben
(#) granpa hozzászólása Márc 5, 2020 /
 
CANON A20, A60 fényképezőgépek alkatrészek elvihetők a "nyócker"-ből (vagy Zuglóból).
A hozzászólás módosítva: Márc 5, 2020
(#) mnyugger válasza granpa hozzászólására (») Márc 5, 2020 /
 
Ha működnek elvinném.
(#) granpa válasza mnyugger hozzászólására (») Márc 5, 2020 /
 
Az alkatrészek működnek.
(#) mnyugger válasza granpa hozzászólására (») Márc 6, 2020 /
 
Tehát nem működő komplett fényképező gépek.
Köszi. Nem kérem.
Egy A-s Canon kellene, ami működik.
(#) granpa válasza mnyugger hozzászólására (») Márc 6, 2020 /
 
Elnézést, az elütésekért, félreérthető volt.
Tehát: fényképezőgépek alkatrészei, vagy fényképezőgép alkatrészek; nem a vessző maradt ki.
Bontottak, ép gép nincs.
(#) FAZ1 hozzászólása Márc 6, 2020 /
 
Van 3 db. "pálcikás" LED kijelzőm - a régebbi számítógépekben volt működési frekvencia kijelző, amit előre (a jumperekkel) be lehetett állítani, ám csupán CSAK látványossági jellege volt, a géppel funkcionálisan - a tápfeszültségén (5V) kívül - nem volt semmiféle más összeköttetésben.
Ingyen elvihető, ha még lehet ilyesmit egyáltalán valami másra is felhasználni
A hozzászólás módosítva: Márc 6, 2020
(#) vargham válasza FAZ1 hozzászólására (») Márc 6, 2020 /
 
Szia! Engem érdekel. Kösz.
(#) lazsi válasza FAZ1 hozzászólására (») Márc 6, 2020 /
 
(Nekem is van pár ilyenem, és azokon volt még egy kapcsolat a géppel az 5V-on kívül: A Turbo gomb benyomására változott / átváltott a másikra a beállított érték. De valóban nem mérte a frekvenciát, csak kijelezte az előre beállítottat.
Olyan is volt, amikor a számérték helyett azt állítottam be, hogy HI vagy LO.)
(#) afp válasza vargham hozzászólására (») Márc 6, 2020 /
 
Ha így akarod használni és nem bontani, akkor talán segít ez a leírás (bár nem biztos, hogy ehhez a típushoz is jó):

kijelzo.jpg
    
(#) Stefy válasza Horváth Lajos Sándor hozzászólására (») Márc 6, 2020 /
 
Akkor kereslek priviben holnap! telefonon elérlek ? Mikor és hogy tudnám átvenni! Köszi
(#) Horváth Lajos Sándor válasza Stefy hozzászólására (») Márc 6, 2020 /
 
Szia okés
(#) Busz hozzászólása Márc 6, 2020 /
 
Akinek nem viszik el a cuccait ingyen hova vagy kivel szokta elvitetni? Hugomnak kellene segíteni.
3db tévé, 3db hűtőgép, 1 db gáztűzhely, 2 db rádió ( nagyon régi), lemezjátszó ingyen elvihető!

Nagyon undik, nagyon büdik és nagyon rosszak tehát alkatrésznek sem jók, igazából "vasas" emberek érdekelnének akik elvinnék.
Sőt még én fizetek 5 ezer Ft-ot ha elviszed úgy hogy lecipeled a 4. ről ( lift nincs).

A képeken a porszívó kivételével mindet elkéne tüntetni.

IV. kerület, Újpest, városkapu metrómegállónál holnap délután valaki zsigulátoros utánfutós?

http://keptarhely.eu/view.php?file=20200306v00r1xqtu.jpeg

http://keptarhely.eu/view.php?file=20200306v00rx8xnz.jpeg
(#) bbb válasza Busz hozzászólására (») Márc 6, 2020 /
 
Most volt a héten arrafele lomtalanítás...
(#) Gafly válasza Busz hozzászólására (») Márc 6, 2020 /
 
Idézet:
„Akinek nem viszik el a cuccait ingyen hova vagy kivel szokta elvitetni?”

Ha ingyen itt sincs rá jelentkező, akkor köbméterenkért 8.300 Ft-ért elviszik ártalmatlanítani az ország bármelyik részéről. Sógornőm tud telefonszámot.
(#) kobold hozzászólása Márc 7, 2020 /
 
Nekem lenne egy kupac PC alaplapom, pár tápegységem, ilyen-olyan számítógépes perifériák, laptop-maradékok, nyomtatókból bontott lapok, és a franc tudja már, mi még... Általában azért kerültek ezek ide, mert már nem működtek, én meg félretettem, hogy majd kiszedem belőlük az elemtartót, a FET-eket, és eztmegazt. De mindig inkább megvettem újként, ami valakinek kellett volna.
Az a kérdés, hogy kéne ilyen elektronikai ömlesztmény valakinek, vagy adjam le a hulladékudvarban?
(#) attika válasza kobold hozzászólására (») Márc 7, 2020 /
 
Helyileg merre található?
(#) _BiG_ válasza Busz hozzászólására (») Márc 7, 2020 /
 
Szervusz!
A két rádió érdekelne, főleg a tévé tetején lévő (mert azt látom), de a másikat is megnézem, ha tetszik vinném.
Szombat (7.-e) este érte lehet menni?
Írok pü-t.
Következő: »»   370 / 651
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem