Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   841 / 968
(#) Egri Frédi válasza sonajkniz hozzászólására (») Jún 9, 2020 /
 
Nem !
(#) Egri Frédi hozzászólása Jún 9, 2020 /
 
Forgács. ( Latabár Kálmán után - szabadon ...)
(#) Egri Frédi hozzászólása Jún 9, 2020 /
 
És azt hallotátok, hogy Orbán Viktor átment a Lánc hídon ?
(#) sonajkniz válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 9, 2020 /
 
A Forgács az meg Gábor.
(#) sonajkniz válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 9, 2020 /
 
Ellenőr a buszon. (fordítva jobb lenne)
(#) Gafly válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 9, 2020 /
 
Turul cipővel?
(#) lazsi válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 9, 2020 /
 
Ő sem volt egy faipari munkás... Mert akkor tudta volna, hogy a fűrészpor sokkal kisebb részekből áll, mint egy forgács.

Persze, ha egy szőrszálat nekiállok hasogatni, az még kisebb részeket eredményez.
(#) Egri Frédi válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 9, 2020 / 1
 
Nem hallhatta senki, mert gumi talpú cipő volt rajta ...
(#) Egri Frédi hozzászólása Jún 9, 2020 / 4
 
Felhúzott szoknyával fut az apáca a kolostorba. Zárda társai a kastély ablakából figyelik és sietnek beengedni a kapun.
- Mi történt ? - kérdék sápadt arccal. Mi ez a rohanás ?
- Jajjj, utólért egy morcona katona az úton és azt mondta, hogy most megerőszakol - válaszol az.
-Hííí, jujjj és aztán ? - kérdezik kíváncsi arccal ...
- Hát, én mondtam neki, hogy akkor felhúzom a szoknyámat ...
-Hííí, jujjj és aztán ? - kérdezik vöröslő arccal ...
- Mondtam neki, hogy ő meg tolja le a nadrágját ...
-Hííí, jujjj és aztán ? - kérdezik elfehéredve az ijedtségtőll ...
- Hát felhúzott szoknyával sokkal gyorsabban lehet futni, mint letolt nadrággal ...
(#) nagym6 válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 9, 2020 /
 
A nők mindig is ravaszabbak voltak nálunk, csak mi ezt nem tudjuk.
(#) szucsistvan123 hozzászólása Jún 9, 2020 1 / 1
 
Bővebben: Link

Ezek szerint az LCD monitorokkal közös ősünk van? :O Ez nekem már magas...
(#) elektrorudi válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Jún 9, 2020 / 4
 
Sajnos egyre több ilyen ember van, aki szégyenérzet nélkül kiáll a kamerák elé és tolja butaságot.
(#) lazsi válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Jún 9, 2020 / 1
 
Ne aggódj, nem ez magas, hanem a kerítés alacsony...
(#) tothbela válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 9, 2020 1 /
 
De az IQ teszten nem.
(#) gyerek67 hozzászólása Jún 10, 2020 /
 
- Kovács bácsi! Fiatalon mivel foglalkozott?
- Vadászattal és nőkkel.
- És mire vadászott?
- Nőkre.
(#) pucuka válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Jún 10, 2020 /
 
Jaj. ez fájt. Szóval a fényeknek is van "minősége", attól függően, hogy honnan származik.
A hozzászólás módosítva: Jún 10, 2020
(#) nagym6 válasza gyerek67 hozzászólására (») Jún 10, 2020 / 1
 
És lett a Kovács néni.
(#) Massawa válasza elektrorudi hozzászólására (») Jún 10, 2020 / 7
 
Sajnos ez van a mennyiség teljesen degradálta a minöséget. Ezt hozta az az "áhitott liberalizácio", hogy lassan már minden TV nézönek külön programot kell csinálni, viszont fizetni meg senki sem akar. (Zorán: Mi kéne még).
Igy maradnak a kereskedelmi TV-k, ahol az egyetlen cél minél több embert érjenek el, ott a müsorok minöségének a kritériuma még a listán sincs, amit teljesiteni kellene. Igy aztán kapjuk a mérhetetlen mennyiségü szemetet, ha meg az ember felszolal, akkor meg felháborodnak, hogy miért fikázzuk az ö csillogo villogo "kimagaslo" müsoraikat. Röhej.
(#) Egri Frédi hozzászólása Jún 10, 2020 /
 
Mit csinál a szőke nő 2 nagy vasgolyóval ???
(#) sonajkniz válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 10, 2020 /
 
Az egyiket elveszíti, a másikat elrontja.
(#) Egri Frédi válasza sonajkniz hozzászólására (») Jún 10, 2020 /
 
Helyes !
(#) Gafly válasza Massawa hozzászólására (») Jún 10, 2020 /
 
Régen azt mondtam, hogy technikailag megoldható, hogy úgy jöjjön a műsor, és a számla is, hogy én mondjam meg a csomagom tartalmát. Azaz legyen benne mondjuk egy NGeo 200 Ft havi 200, M propaganda havi 1Ft, és igy tovabb, az összesen havi 1.500 Ft.
Aztán jött az, amikor azt mondtam, hogy megoldható, hogy úgy jöjjön a műsor, hogy Most akarok nézni, egy Star Trek-et. És a hónap végén jön a számla, hogy akkor volt egy Star Trek 50 Ft, egy Szomszédok 20 Ft, meg két Hiradó 0 Ft.
Aztán most látom, hogy nálunk már sokaknak TV-je sincs, csak egyszem internet előfizetése mondjuk fix havi 5.000 Ft-ért, és azt néz és csinál amit akar...
(#) Egri Frédi válasza Gafly hozzászólására (») Jún 10, 2020 / 2
 
1988 -ban - amikor a mennyei magasságos kegyelmével - kijutottam az NSzK -ba dolgozni, még idehaza megkérdeztem az "embercsempész és rabszogakereskedő" cég megbízottjától ( aki szervezte a társaságot ), hogy a szobákban van-e TV ? Kissé bárgyún rámmeredt, majd annyit válaszolt, hogy ezt az emberek pár héten belül maguk intézni szokták. Akkoriban idehaza egy Orion vagy Videoton színes TV mini. negyedéves fizetés volt. Kint valóban megoldottuk - mi is. Keresni se kellett nagyon, sétálgattunk a városban és a kukák mellé ki volt téve a TV. Némelyiken a konektor is rajta volt, pedig a németek igen korrektül levágták a vezetéket, ha rossz volt a készülék. Ja, és a távirányító a készülék tetején !!! Persze mi összeszedtük mindet, a jót nézhettük, a rosszat meg megkiséreltük megjavítani. Még ez utóbbi is legtöbbször sikerült, hacsak nem valami hiper-szuper készülék volt, vagy villámsújtott ... Akkor láttam ott olyan filmeket, amiket 10 évvel később már megnézhettem itthon is. De hiába volt a sok adó - a szállón jött vagy 30 - egy idő után már szinte senki nem nézte. Inkább összeültünk és kártyáztun, söröztünk. Idehaza a "nagy liberalizációban" eleinte még nézegettem az újabbnál újabb csatornákat, aztán elfogott ugyan az mint kint -> nem érdekelt tovább. Mindegyikből dől a " cukrozott lila takony " Magyar adót nem is tudom mikor néztem utoljára. NatGeo, Spectrum, Discovery - bár ezeken is rengeteg az ismétlés.
A megoldás valahol ott lesz, hogy egy "okos TV" + NET és azt nézel amit akarsz és nem azt amit adnak.
(#) SALáta válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 10, 2020 /
 
Nyitott kapukat döngetsz, netflix. 5 éve kint Svédország ba már olyan előfizetés volt kommunikációra amin minden szolgáltatás mobilon jön. Valami 100 eurót fizetett a haver. Tv net egy kazal telefon+ neki külön a készülékbiztositás. Összesen akkor 30.000 ft. Ami aprópénz
Ma mobilból az az 5 itthon (full net+ korlátlan beszélgetés eu irányba is) nem jönne ki annyiból. Akkor volt már linux médialejátszó támogatása a szolgáltatónak... Ja tv ből 2 beltéri volt talán.
(#) Massawa válasza Gafly hozzászólására (») Jún 10, 2020 /
 
Ez mind szép és jo, csakhát gondold meg a világon több milliárd TV nézö ha igy gondolkodik, akkor kb 2 honap alatt kimerül minden forrás, amit egyáltalán érdemes nézni. Vagy te is hetente kétszer nézed a StarTreket? Nekünk is van már közel 15 éve mindenféle ilyen forrásunk (Apple TV-vel kezdtük, azután volt Amazon, Netflix meg a franc tudja mit nézett a család - én semmit mert egyik müsor butább volt, mint a másik és elég sok évet töltöttem a profi TV világban és látom, hogy egyre jobb technikával egyre szarabb a müsor). De mit is várunk 1 ora TV program elkészitése még a legolcsobb verzio is több nap és nem kis kiadás meg csapatmunka. Ha most megnézed mekkora a kinálat ( Europában kb 500-800 ado szolgáltat napi 24 ora programot - mégha ismételgetnek is - ennyi müsort hány nap alatt tud hány ember megcsinálni - rendszerint ingyen vagy apropénzért. Az USAban csak a kábeltv csatlakozásáért havonta 170$ fizettem az ingyenes müsorokra+internet, a minden más extra. Már nem tudom hány müsor volt, (>50) de jobb esetben hetente 2-3 müsort lehetett megnézni - ha csak nem érdekel a sport, de az mindig fizetös volt ott). A többi meg a legocskább szenny.
Manapság meg szinte minden ado felkinálja a saját archivumát (HBB okos TV) ott annyit turkálhatsz, amennyit akarsz és többnyire ingyen....ott legalább értékes a tartalom.
(#) Gromit válasza Gafly hozzászólására (») Jún 12, 2020 /
 
Amikor a legelején elkezdték reklámozni a Mindig TV-t, az óriásplakátokon az szerepelt, hogy "csak azért fizessen, amit néz". Bementem az ügyfélszolgálatra egy 6 csatornát tartalmazó listával, de az ott ülő nő ,nem értette mit akarok.
(#) Egri Frédi válasza Gromit hozzászólására (») Jún 12, 2020 /
 
Ő volt a "bábu" a kirakatban. Nem azért volt ott, hogy gondolkodjon ...
(#) sargarigo válasza Egri Frédi hozzászólására (») Jún 12, 2020 /
 
Idézet:
„Ő volt a "bábu" a kirakatban.”

Ezek a bábuk szoktak bőszen mutogatni a monitorra, ha bármi gondod van az előfizetés körül! Természetesen a varázsszó ez: "a RENDSZER nem engedi, higgye el, én szeretnék segíteni..".
Érdekes, hogy a RENDSZER-t mindig sikerül csupa nagy betűvel mondaniuk!
Ez nem a mindigtv ellen, hanem úgy általában
A hozzászólás módosítva: Jún 12, 2020
(#) elektrorudi válasza sargarigo hozzászólására (») Jún 13, 2020 /
 
Az én feleségem is sok ügyféllel beszél telefonon. (nem olyanokkal, mint amire gondolsz )
Amikor nem tudja valamire a választ, ezt mondja:
"Majd megnézem a számítógépes rendszerünkben és visszahívom."
Ezen a mondaton mindig elkezdek röhögni. (persze csak magamban, mert hangosan nem merek, ha akarok vacsorát kapni)
(#) Egri Frédi válasza elektrorudi hozzászólására (») Jún 13, 2020 /
 
... papucs ...
Következő: »»   841 / 968
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem