Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   426 / 652
(#) Gafly válasza mikrodigit hozzászólására (») Okt 31, 2020 /
 
Szerintem kicsit több, én legutóbb ha jól emlékszem már 7 körül vettem.
De úgy van ahogy mondod.
(#) kzozo válasza Karcsi59 hozzászólására (») Okt 31, 2020 / 1
 
Ok, tiéd. Privátban válaszolok.
(#) janigel válasza kzozo hozzászólására (») Okt 31, 2020 / 1
 
Szia!
Én ezt az áramkört építettem meg 8 éve, és azóta is kiválóan működik.
G4W T5 136mm germicid fénycső.
De széttört burájú HGL lámpa betéttel is működik.
(#) Tomi94 hozzászólása Okt 31, 2020 /
 
Sziasztok!

Elvihető jövő hét végéig ez a Videoton R4430 csöves rádió maradvány. RF panelek, skálaüveg (ill. ez már műanyagnak tűnik), forgókondi, alsó szerelőlap. (Igen, a csövek és a trafók, tehát kb pont minden, ami értékesnek számít, már ki lett lopva belőle, doboza meg már akkor se volt, mikor ide került. Épp ezért felajánlás és nem hirdetés egy komplett rádióról.)

Átadás a Puskás Ferenc Stadiontól pár percre levő lakásomnál, bizonyos napokon akár munkaidőben is.
(#) bbb válasza Tomi94 hozzászólására (») Nov 1, 2020 /
 
Ha a skálaüveg hozzám kerül, akkor reprodukálhatóvá teszem az utókor számára... (gyk.: megcsinálom digitális formában)
(#) kzozo válasza janigel hozzászólására (») Nov 1, 2020 /
 
Köszi, ez hasznos. Elrakom.
(#) antikzsolt válasza bbb hozzászólására (») Nov 1, 2020 /
 
Ha nincs hosszabb mint 31,5cm plexiből ki tudom vágni. Vagy ha üvegből kell és megvannak a lyukak a festék leégetése sem baj.
(#) FAZ1 hozzászólása Nov 1, 2020 /
 
Üdv!

Ingyen elvihető egy SONY típusú autóba illő magnós-rádió.
Elég régóta nálam van, ámde én azt már meg nem mondanám
- kicseréltem (avagy csak akartam) a benne levő hibás alkatrészeket.
Mint pl. a végfok IC-k /LA4450/, s az előlap megvilágítására szolgáló búzaszem izzók.
(#) Stefy válasza Tomi94 hozzászólására (») Nov 1, 2020 /
 
Üdv Tomi 94!
A maradékra jelentkezem ha van!
(#) Tomi94 válasza Stefy hozzászólására (») Nov 2, 2020 /
 
Foglalva.
(#) lazsi hozzászólása Nov 2, 2020 / 1
 
Túl vagyok a káoszon, így a korábbi felajánlásaim ( EZ és EZ ) aktuálissá váltak az elvitelre.
Amikre eddig jelentkeztetek:
2. Kamera nézőkéje - ptibor
4. Kábel - orbana Ugye tudod, hogy nem BNC-s csatlakozó van rajta, hanem valami hasonló, csak nagyobb az átmérője?
5. Tápegységek - orbana
6. Banándugós vezetékek - Kinka István
9. Trafók: a szabályozható toroid - szikorapéter (Kálmán viszi), a többinél beszéljétek meg egymás között! A két alsó tekercselt lemezesről csináltam képeket. Emlékeim szerint valami ősrégi színes TV-ből valók.
Egyik: TC-270-1 GOSZT 14233-74 A tekercsek feszültség- és áramértékei olvashatóak, úgy rémlik, működőképes volt valaha (mármint a TV-ből való kiszerelés után is...)
Másik: TC-180-2 GOSZT 17634-72 A tekercsek feszültség- és áramértékei olvashatóak, Lehetséges, hogy az egyik tekercsről le van szedve egy rész.
10. A kiöntött izék - Galfy (Kálmán viszi neki)

Ami még megvan:
1. Diavetítő - Valaki érdeklődött róla privátban: Hiányzik hozzá a tár. Elvileg felülről, egyesével is bele lehet tenni a diákat, de az a rész nincs meg.
3. Szovjet TV képcső
7. Csatlakozós vezetékek
8. Műanyag paneltartó sínek
10. Vegyes doboz, a kiöntött izék nélkül

Munkaidőben, 1/2 9 - 1/2 5 között, hétfőn 1/2 6-ig, pénteken 2-ig vagyok elérhető.
(#) Kinka István válasza lazsi hozzászólására (») Nov 2, 2020 /
 
Szia!
A banándugós vezetékek mellé még a szovjet TV képcsőre jelentkezek.
(#) rockersrac hozzászólása Nov 3, 2020 /
 
13 kerből elvihető ez a monitor. Működőképességéről nincs információm. Ide írj ha érdekel, ne privátban.
(#) ktamas66 válasza lazsi hozzászólására (») Nov 3, 2020 /
 
Szia!
A diavetítőre jelentkeznék, délután megbeszéljük.
(#) kisgeri válasza lazsi hozzászólására (») Nov 3, 2020 /
 
Szia, ha esetleg a kamera nézőke megmaradna, jelentkezek másodiknak.
(#) mohinger hozzászólása Nov 3, 2020 /
 
Ingyen elvihető Békéscsabáról két db Videoton AB1011 autós hangszóró. A mélyek peremezésre szorulnak, de működik, szól mindkettő. A napocska szépen megtette a hatását, kissé változtatott a formaterven Sajnos nem postázom, csak személyes átvétel.
A család nagyon szereti a Pilóta kekszet
A hozzászólás módosítva: Nov 3, 2020
(#) rectamas válasza lazsi hozzászólására (») Nov 3, 2020 /
 
Szia, a képen levő két trafó megvan még?
Ha igen, akkor elvinném.
(#) lazsi válasza rectamas hozzászólására (») Nov 3, 2020 /
 
Antiktelefon volt az első jelentkező a trafókra. Mivel szóba került, hogy nem nagyon látszik a képen a trafók adatai, ezért készítettem a képeket. Utána Discoking98 következik, ha egyiküknek sem kell ez a két trafó, a tied.
(#) lazsi válasza kisgeri hozzászólására (») Nov 3, 2020 /
 
Rendben, te vagy a második.
(#) zsozso72 válasza mohinger hozzászólására (») Nov 3, 2020 /
 
Szia, érdekelne a két kis Videoton hangszóró személyes átvétellel ha lehet.
Üdv. Zsolt
(#) mohinger válasza zsozso72 hozzászólására (») Nov 3, 2020 /
 
Szia!
Ok, a tied.
Részleteket priviben.
(#) granpa hozzászólása Nov 4, 2020 / 1
 
Zuglóból vihető egy LCD monitor (19" Fujtsu Siemens). Bekapcsoláskor minden normális (feliratok, színek), de amint jelet kap, megkékül. Aki tudja javítani (vagy bontásban hasznosítani), vigye.
(#) Remci válasza granpa hozzászólására (») Nov 4, 2020 / 1
 
A monitor kábelt nem próbáltad cserélni? Lehet hogy csakk annyi baja van.
(#) janigel válasza granpa hozzászólására (») Nov 4, 2020 /
 
Én is jártam hasonlóan.
Nálam a csatlakozó egyik pontja nem érintkezett.
Egy picit megferdítettem a tüskét, és azóta is jó.
(#) Hp41C válasza Hp41C hozzászólására (») Nov 4, 2020 /
 
Az összes monitornak lett gazdája.
(#) granpa válasza Remci hozzászólására (») Nov 4, 2020 /
 
Mindenféle változat kipróbálva. Fiam szerint valami belső érintkezési/átviteli hiba. Szét kell hozzá szedni, szerszám, alkatrész, idő, stb. Se ez, se az.
A hozzászólás módosítva: Nov 4, 2020
(#) Travolta válasza granpa hozzászólására (») Nov 4, 2020 /
 
Szia Kálmán!
Ha még nem vitte senki, akkor jelentkeznék rá.
(#) lazsi hozzászólása Nov 4, 2020 / 1
 
Lágymányosról munkaidőben elvihető:
1. Biztosítékok (régiek, nagyok, de ránézésre még nem égtek ki)
2. Diavetítő-alap - működik
3. Ébresztős rádió - nem jó
4. Mérőerősítő - ismeretlen állapotú (C. Lorenz AG, típusa: 4039. A tetején lévő MZ2 típusú Meßzerhacker kiemelhető. A 3 db cső ránézésre jónak tűnik.)
5. Régi kondenzátorok - az elkók bontottak, a kisebbek között van "új" is
6. Valami orsós magnóhoz való cucc, eredeti nejlonzacskóban, (ékszíj, 4 jegyű számláló, apróságok)
7. Unitra vagy Tesla készülékekben volt ilyen motor - még nem volt beforrasztva!
8. Műszerek - mind rossz, valamelyik csak akad, javítani vagy alkatrésznek
(#) lazsi hozzászólása Nov 4, 2020 / 1
 
Lágymányosról munkaidőben elvihető:
9. 8"-as Winchester olvasófejek (7 db)
10. Nagyáramú relék - ismeretlen állapotú
11. 2db retró kondi 4mF 500V~ felirattal (nem tudom miért nem tettem a többi kondi mellé...)
12. Silicon Graphics számítógép tápegysége - ismeretlen állapotú (de esélyes, hogy jó) (5V/25A, 3.3V/7A, 12V/4.5A, -12V/0.75A, 5VAUX/1mA)
13. Trafók
14. Üzemidőmérő (220V-50Hz IP-40, a kivezetéseinek a jelölése: + -, amit nem értek, ha egyszer 50Hz-es...)
15. Valami demonstrációs célra készített elektroncső - a felső lehet, hogy gázos, az alsó gettere épnek tűnik
(#) vteo válasza lazsi hozzászólására (») Nov 4, 2020 /
 
Szia,
A "12. Silicon Graphics számítógép tápegysége - ismeretlen állapotú (de esélyes, hogy jó) (5V/25A, 3.3V/7A, 12V/4.5A, -12V/0.75A, 5VAUX/1mA)-ra jelentkeznék.
Következő: »»   426 / 652
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem