Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » ProfiCAD kapcsolási rajz készítő
Lapozás: OK   2 / 2
(#) lizakl válasza reloop hozzászólására (») Jún 4, 2015 /
 
A kimenet és a plusz tápfesz össze van kötve a rajzon! Ez tuti, hogy nem jó!!!
(#) Pali79 válasza lizakl hozzászólására (») Jún 4, 2015 /
 
Szerintem, majd' egy után Ő is rájött...
(#) reloop válasza lizakl hozzászólására (») Jún 4, 2015 /
 
Az áramkörileg is helyes rajzot a TDA7294 témában találod.
(#) Pali79 hozzászólása Nov 25, 2020 /
 
Sziasztok!
Kicsit leült téma, de hátha olvassa még valaki. Adott egy elkészült rajz, ami az A4-es méretű lapot nagyjából el is foglalja. Át is lehet állítani egészen A0-ig, de az a gond, hogy a rajzolatot a bal felső sarokba teszi és nem jöttem rá, hogyan lehetne az egészet bentebb hozni. Kellene még pár dolgot a meglévő rajz elé tenni, de lelóg az oldalról. Nincs olyan lehetőség mint a SprintLaouyt-ban, hogy kijelölöm az egészet és egyben arréb viszem?
(#) reloop válasza Pali79 hozzászólására (») Nov 25, 2020 /
 
Szia! Alkotó leírásában nincs erről szó? Régen olvastam.
(#) Pali79 válasza reloop hozzászólására (») Nov 25, 2020 /
 
Én nem találtam benne. Ráadásul az még az 5.-ös verzióhoz készült, azt hiszem most már valami 10-es verzió van, elég sok másként működik már. Persze az alapokhoz nagyon jó most is.
(#) Pali79 válasza reloop hozzászólására (») Nov 25, 2020 /
 
Sikerült! Én voltam csak a béna.. Ha egy téglalappal kijelölök mindent akkor megfogható az egész egyszerre és mozgatható egyben.
(#) reloop válasza Pali79 hozzászólására (») Nov 25, 2020 /
 
Köszönöm, hogy megosztottad!
(#) mnyugger hozzászólása Feb 16, 2021 /
 
Valaki tudna e adni nekem egy jól felépített alkatrész könyvtárat? Ne kelljen már a nulláról kezdeni. Arra nincs nagyon időm.
Nagyon megköszönném.
IC-s, Arduinós téma érdekel.
(#) Patópali válasza lizakl hozzászólására (») Feb 16, 2021 /
 
Meg még néhány dolog! Gondolok itt, Stndby, mute, 7,13 kivezetés elkötések.
A hozzászólás módosítva: Feb 16, 2021
(#) Pali79 válasza Patópali hozzászólására (») Feb 17, 2021 / 1
 
Feltűnt, hogy egy cirka 6 éves hozzászólásra reagáltál?
(#) Pali79 hozzászólása Márc 24, 2022 /
 
Sziasztok! Ritkán használom a programot, de most egy frissítés után olyan mintha nem működne úgy mint rég. Elkezdtem rajzolni egy új alaktrészt, de nem volt időm befejezni. Elmentettem, de most nem tudom szerkezteni már. Hiába próbálom bárhogy nem jelenik meg az alkatrésztér ahol át lehetne rajzolni.
(#) reloop válasza Pali79 hozzászólására (») Márc 24, 2022 /
 
Szia! Nem írtál verziószámot. Nálam viszonylag friss 10.6, azzal nincs gond.
(#) Pali79 válasza reloop hozzászólására (») Márc 24, 2022 /
 
Szia. Ma frissült 11.4.1
(#) reloop válasza Pali79 hozzászólására (») Márc 24, 2022 /
 
Korábbi verziók: Bővebben: Link
(#) Pali79 válasza reloop hozzászólására (») Márc 24, 2022 /
 
Hát igen 22-es csapdája: amit elkezdtem rajzolni az újabb verzióba azt már a régi nem nyitja meg...
(#) Alkotó válasza Pali79 hozzászólására (») Márc 24, 2022 /
 
Próbálom megérteni a csapda jellegét, de nem sikerül. Ha van egy újabb verzió, akkor miért kellene az ezzel készült dokumentumot a régivel megnyitni?
Viszafelé a legritkább esetben kompatibilisek a programok, nem is várjuk el tőlük. Azt várjuk el joggal, hogy az új verzió képes legyen minden korábbit feldolgozni, legalábbis a korábbi verziónak megfelelő szintig.
(#) Pali79 válasza Alkotó hozzászólására (») Márc 25, 2022 /
 
Mert az új verzióban nem lehet az elmentett alkatrészeket utólag módosítani, legalábbis nekem nem sikerült.
(#) Alkotó válasza Pali79 hozzászólására (») Márc 25, 2022 /
 
Én már rég óta nem használom ezt a programot. Mégis azt tételezem fel, hogy nem történik olyan módosítás, ami eltüntetne alapvetően fontos funkciókat. Inkább olyan fejlesztések történnek, amik esetleg indokolnak más típusú módosítási folyamatot.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem