Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   440 / 647
(#) Skori válasza nyamnyam hozzászólására (») Jan 13, 2021 /
 
Jelentkezem rá.
(#) nyamnyam válasza Skori hozzászólására (») Jan 13, 2021 /
 
Oké rendben , írj privátot
(#) Electronix hozzászólása Jan 17, 2021 / 3
 
Sziasztok!

A következő dolgoktól szeretnék mielőbb megszabadulni, ebben remélem tudtok segíteni
(Nem a képek sorrendjében sorolom fel.)

1. Vegyes doboz (a teljesség igénye nélkül egy SONY floppy meghajtó, hibás NVS 295 kártyák minden nélkül, egy régi PCI 10/100 LAN kártya, valamilyen hátlapi USB? kivezetés, DB9->soros adapter kábel, ADSL splitter, laptop töltő a csatlakozó vég nélkül, 3.5mm jack-jack kábelek, egy rossz Kingston SSD (ezt itt kaptam), laptop beépítő keretből a csatlakozó panel stb.)

2. IDE DVD író: Elvileg működik.

3. EVGA 8600 GTS: Nem működik, POST sincs, de a hűtése jó.
https://www.evga.com/products/specs/gpu.aspx?pn=642AC9D3-84E9-4504-...C1C9D3

4. Valami régi IBM alaplap: (kék színű PCB), ezt itt kaptam, elvileg működőképesen. Gyakorlatilag bekapcsol, de képet nem adott. Elképzelhető, hogy egy régebbi monitorral kellett volna kipróbálnom (csak DVI->HDMI adapterrel volt akkor lehetőségem, de ez nem minden esetben működhet), de még egyszer már nincs kedvem összerakni. Hűtése OK.

5. Acer Veriton M430G alaplap: Ezt vettem máshol, működőképesnek árulták. Igazából azonban valami barbár fordítva beleerőltette a CPU-t, összevissza görbítve a lábait, és belenyomva a foglalatba a CPU rögzítő fül használata nélkül. A processzor lábait visszahajlítgattam, de így sem működik. Bekapcsol, de képet nem ad. A hűtő már nincs meg hozzá.

6. Vegyes alaplapok: Hiánytalan állapotban, nincs róluk leszedve semmi. Be vannak csomagolva dobozba, ezért csak linket küldök róluk. A revíziók eltérhetnek.
https://www.asrock.com/mb/Intel/775i945GZ/
https://www.ecsusa.com/ECSWebSite/Product/Product_SPEC/LS/Motherboa...tel-RR-
https://www.asrock.com/mb/intel/p4i45gv%20r5.0/ (ebben van egy ajándék valamilyen Celeron processzor)
https://www.asus.com/us/Motherboards/P5LMX/
http://hu.gigabyte.com/products/page/mb/ga-ep41-ud3l_10#kf
A Gigabyte lap nem működik, nem kapcsol be. As Asrock P4i45gv-t nem tudtam kipróbálni, mert nem volt hozzá hűtöm. A többi bekapcsol, de képet nem adtak. Elképzelhető, hogy jók, de szintén az lehet a helyzet, hogy túl jó monitorral próbálkoztam...

Bárhogy elpostázom, akár darabokban is, de sokkal jobban örülnék, ha egyben menne el Ha valaki erre jár, szívesen oda is adom személyesen.
(#) Electronix válasza Electronix hozzászólására (») Jan 17, 2021 /
 
Már szerkeszteni nem tudtam, de rendcsinálás címszóval olyan szépen bepakoltam egy dobozba, hogy kár lenne megbontani, egyben az igazi
(#) Udvari Zsombor válasza Electronix hozzászólására (») Jan 17, 2021 /
 
A "SONY floppy meghajtó" az 3½-ös vagy nagyobb? Valahonnan van 1-2 darab nagy floppy, de nincsen meghajtóm hozzá.
(#) Electronix válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jan 17, 2021 /
 
Az 3.5", nem az 5.25" változat.
(#) jucsaba válasza Electronix hozzászólására (») Jan 17, 2021 /
 
Esetleg foxba tudod küldeni?
(#) Electronix válasza jucsaba hozzászólására (») Jan 17, 2021 /
 
Tudom persze!

Holnap megyek olyan helyre, ahol van Fox, ha átutalod a díját, feladom. Még az este folyamán megnézem mekkora a doboz.
A hozzászólás módosítva: Jan 17, 2021
(#) Udvari Zsombor válasza Electronix hozzászólására (») Jan 18, 2021 /
 
Kösz, vedd úgy, hogy nem kérdeztem.
(#) hege88 válasza Electronix hozzászólására (») Jan 18, 2021 /
 
Hello!

Ha több db van 3,5 jackból és usbből (kártya, vagy csak kivezetés?)
akkor érdeklődnék...
(#) lefituta hozzászólása Jan 18, 2021 /
 
Dell 4:3 monitor 2003-ban készült, angol gyártmány. Képe van de háttérvilágítás nincs . Hibátlan képe fényereje volt az utolsó pillanatig, mikor egy pillanat alatt elment a háttérvili. Talán a táp a probléma de ha van aki lát benne fantáziát és egy két napon belül érte tud jönni..........Posta, futár, egyéb sajna nem!
(#) Electronix válasza hege88 hozzászólására (») Jan 18, 2021 /
 
Jack-ből több van, viszont az USB az kivezetés csak (~15 éves gépben volt).
(#) Electronix válasza jucsaba hozzászólására (») Jan 18, 2021 /
 
Ezt akkor most megnyerted Ha valamire másnak szüksége lenne, csak az engedélyeddel adom.
(#) FAZ1 válasza lefituta hozzászólására (») Jan 18, 2021 /
 
Helló!


Érdekelne.
Mikor hozhatom el?
(#) lefituta válasza FAZ1 hozzászólására (») Jan 19, 2021 /
 
Bármikor, ha előtte felhívsz.
(#) FAZ1 válasza lefituta hozzászólására (») Jan 19, 2021 /
 
Hogyan?
Legalább egy telószámot kérnék - priviben
(#) stefi hozzászólása Jan 20, 2021 /
 
Sziasztok!
Szívesen odaadnám valakinek a képeken látható telefon és TV+rádió csatlakozókat és lámpát, aki tudja hasznosítani.
Posta esetleg megoldható a vevő terhére.
Szép estét!
(#) user1914 válasza stefi hozzászólására (») Jan 21, 2021 /
 
Szevasz!
A két telefon csatlakozó érdekelne.
Nem jött még meg az IC?
Üdv. M.
(#) HA5AWS válasza stefi hozzászólására (») Jan 21, 2021 /
 
Szia!
A TV aljzatok érdekelnének!
Köszönöm.
A többit magánban, írtam.
(#) mikrodigit hozzászólása Jan 21, 2021 /
 
Sziasztok!
Elvihető egy CTX PV722i 17" LCD monitor hibás állapotban. MVA panel, 1280x1024, D-Sub + DVI-D bemenet. Tartozék: tápegység, talp.
Hibajelenség: bekapcsolás után rövid ideig működik, de ezután a kép elsötétül.
Bp. XIII. kerületből vihető el, nem postázom!
(#) kzozo válasza mikrodigit hozzászólására (») Jan 21, 2021 /
 
Szia. Engem érdekel a monitor.
(#) mikrodigit válasza kzozo hozzászólására (») Jan 21, 2021 /
 
Szia! Írok privátban.
(#) mnyugger hozzászólása Jan 22, 2021 1 /
 
Elvihető Békéscsabán egy banános ládányi cucc.
(#) nyamnyam válasza mnyugger hozzászólására (») Jan 23, 2021 / 1
 
Szia

Milyen cucc , lista vagy fénykép nem ártana !
(#) baloghvl hozzászólása Jan 23, 2021 /
 
Sziasztok!

Vácról vihetőek a képen látható cuccok. Ha nincs érdeklődés akkor hétfőn megy a gyűjtőbe. Csak személyesen!
(#) Zoleen válasza mnyugger hozzászólására (») Jan 23, 2021 /
 
Számomra érdekes lehet attól függ mit tartalmaz az a láda ?
(#) ftirius válasza nyamnyam hozzászólására (») Jan 23, 2021 /
 
És ha banán?
(#) zsozso72 válasza ftirius hozzászólására (») Jan 23, 2021 /
 
Akkor én máris indulok érte.
(#) mnyugger válasza ftirius hozzászólására (») Jan 23, 2021 /
 
Megülné a gyomrod.
(#) mnyugger válasza nyamnyam hozzászólására (») Jan 23, 2021 /
 
Elektronikai, számítástechnikai cuccok.
Panelek, trafók, reed relék, ventilátorok, billentyűk. stb. Ki nem bontom a dobozt fényképezésre.
Ha így nem megy el megy a lomosba.
Arany nincs benne.
Következő: »»   440 / 647
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem