Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » DS2432-es chip teljes adattörlése
Lapozás: OK   1 / 1
(#) orgiusz hozzászólása Jún 16, 2008 /
 
Sziasztok!
Van egy ds2432- es 1wire chippem, melynek a tartalmát teljesen szeretném törölni, megvan a software is "1-wire" full, törölne is ha tudna, de a hardver miatt nem hajlandó. olyan hardver kapcsolási rajzára lenne szükségem ami alkalmazható törlésre, nem csak ír és olvas,vagy esetleg még valamít be kellene kötni a soros porton esetleg a software nem teljesen jó a hardverhez?
Feldobom a kapcsolási rajzot, talán van valakinek ötlete.
Előre is köszi:Á

névtelen.zip
    
(#) dobpista2 válasza orgiusz hozzászólására (») Jún 16, 2008 /
 
Olyan voltál mint én a múltkor ,hogy rosszul tetted fel abmp-t
(#) dobpista2 válasza orgiusz hozzászólására (») Jún 16, 2008 /
 
www.google.com

ds2432
5.link hátha segit :

http://chipreset.atw.hu/CHPINFO/chpinfo.html

(#) dobpista2 válasza orgiusz hozzászólására (») Jún 16, 2008 /
 
google(magyar nyelvű találatok)
(#) orgiusz válasza dobpista2 hozzászólására (») Jún 16, 2008 /
 
Szia!
Nekem egy hardver kapcsolási rajz kellene, ami nem csak olvassa, írja, hanem törli is a chippet, nullázza.
(#) Ricsi89 válasza orgiusz hozzászólására (») Jún 18, 2008 /
 
Helló
Egy linket tudnál adni, ahonnan le lehet tölteni ezt a szoftot amit te is használsz? Megcsináltam a kapcsolást, amit felraktál és ki akarnám próbálni.
Előre is kösz.
Ricsi
(#) orgiusz válasza Ricsi89 hozzászólására (») Jún 19, 2008 /
 
Szia!
A progi pontos neve Chip_1wire.exe, de nem tudom honnan lehet letölteni ez találtam a doksiaim között, de szerintem a neten megtalálod a pontos név beírásával, de a hardwer amit feldobtam, bár írja és olvassa a chippet, de nem hajlandó az ÖSSZES adatot kitörölni, bizonyos adatokat enged átírni, végülis ha nyomtatóchipként akarod újraindítani és megvan a tartalom, akkor elvileg újraindíthatod a chippet, de nekem teljesen más adatokkal kellene beltöltenem
(#) orgiusz hozzászólása Jún 19, 2008 /
 
Most jutott eszembe. Lehet, hogy a Chip_1wire program teszteli a soros portot, ránéz valamelyik lábára,és ha onnan hiányzik valami, akkor nem töröl. Lehetséges ez?
(#) orgiusz hozzászólása Jún 25, 2008 /
 
Lehet hogy rosszul tettem fel a kérdést.
A Chip_1wire programhoz a soros port mely lábait kell bekötni, hogy minden funkciót tudjak használni, magyarán a hardver bekötése érdekel főleg az ERASE, ill. a RESTORE CHIP funkció miatt!
Üdv:Á.
(#) kmcservice1 válasza orgiusz hozzászólására (») Júl 1, 2008 / 4
 
Tisztelt Orgiusz!

A ds2432-sel kapcsolatos írásodra figyeltem fel.
Nem tudom hogy honnan szerezted meg az 1wire szoftvert, de felhívom a figyelmedet arra, hogy Magyarországon kizárólag én vagyok ennek a szoftvernek és a hozzá tartozó hardwernek az értékesítője. Természetesen az interneten megjelent kapcsolási rajz hiányos, avval nem lehet restorez-ni, pontosan azért lett így feltéve a netre, hogy ne lehessen utángyártani a resettert. A neten csak az olvasáshoz használható szoftver van feltéve, minden egyébb teljes full változat szerzői jogi védelem alatt áll.
Gondolom ismered ennek lehetséges jogi következményeit. A szoftver kikerüléséröl tájékoztatom a szoftver gyártóját Victor Timchenkot (arvador@rambler.ru). Az ő döntésétől függ a további jogi lépés. Felhívom továbbá a figyelmedet arra, hogy jelenleg ez a szoftver és a hozzá tartozó hardwer kedbvezményes áron kapható (15.000,-Ft + Áfa) Az ehhez hasonló resetterek más országokban 100.000 ft-os nagyságrendekben kaphatóak csak.

Tisztelettel:
Sikora József
Miskolc
http://chipreset.atw.hu
(#) googa hozzászólása Nov 13, 2008 /
 
Na ebből mi lett? Ki tudja?
Úgy abbamaradt, mintha elvágták volna. Nem szeretem az ilyen jogi fenyegetőzésket, főleg digitális termékek ügyében... Kövezzetek meg, de szerintem az a bűnös, aki megosztja, nem az, aki letölti.
(#) Richie01 válasza googa hozzászólására (») Ápr 1, 2009 /
 
Szevasz!
Itt nézd meg talán jó!
Richie!
//www.chiprecharge.com/wireeng.html]Bővebben: Link[/url]
(#) zzoltan hozzászólása Máj 12, 2010 /
 
sziasztok.Tudja e valaki honnan lehet letolteni a ChipRecharge.exe progit?

Koszi elore is.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem