Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   3249 / 3551
(#) sany válasza szs hozzászólására (») Feb 19, 2021 /
 
Ezek csak vélemények. Szerintem.
A hozzászólás módosítva: Feb 19, 2021
(#) szs válasza sany hozzászólására (») Feb 19, 2021 /
 
Vannak olyan álláspontok, amik ide nem kellenének, még burkoltan sem. Hiába szépítjük "vélemény"-nek. Tudod mekkora különbség? Ha nkem álláspontom van, azt meg tudom magyarázni. Ha "vélemény"-em van, azt nem akarom megmagyarázni, csak rádlőcsölöm.
Itt nem magyarázunk meg ilyen álláspontot ami politikai színezetű. Egy rámtukmált "véleményt" miért kell elviselni?
(#) sany válasza szs hozzászólására (») Feb 19, 2021 /
 
Aki írt ilyeneket, ha akarja, akkor majd megmagyarázza és hozzáteszi a saját álláspontját. Persze politika mentessen.
A hozzászólás módosítva: Feb 19, 2021
(#) Gafly hozzászólása Feb 20, 2021 /
 
Szerintetek ennek a medvekuszkusznak mennyi farka van?
(#) sargarigo válasza Gafly hozzászólására (») Feb 20, 2021 /
 
A kép szerint egy, de a szöveg azt írja, hogy talán hím lehet, szóval lehet hogy mégis kettő
Amelyik mögötte ül takarásban, na arról már fogalmam sincs, róla nem esik szó.
(#) Rosszmáj válasza Gafly hozzászólására (») Feb 20, 2021 / 1
 
Ez a celebeszi Kétfarkú Medvekuszkusz Párt logója.
(#) pisti89 hozzászólása Feb 21, 2021 /
 
Segítsetek, hogyan tudnám felvenni az adminnal a kapcsolatot?
Az összes hírdetésem törölte, ezt szeretném vele megvitatni...
(#) Bakman válasza pisti89 hozzászólására (») Feb 21, 2021 /
 
Hozzászólásod jobb felső részében a lefelé mutató nyilacska, abban "Moderációt kérek!". A felugró ablakban tudsz üzenni.
(#) lokátoros hozzászólása Feb 23, 2021 /
 
Sziasztok,
Szeretnék felrakni néhány dolgot az "Ingyen elvihető.." topicba, de hiába töltök fel képet, az előnézetben nem jelenik meg. (.jpg, mérete kb. 2MB) így gondolom hogy a végleges hozzászólásban sem lesz ott.
Van valamilyen ötletetek hogy mit rontok el?
A hozzászólás módosítva: Feb 23, 2021
(#) sany válasza lokátoros hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
Az előzetesben nem jelenik meg a kép, csak a szöveg.
(#) Gafly válasza lokátoros hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
De alul, felsorolásban is látszik.
Ha pedig nem tetszik a végeredmény, akkor még mindig visszavohatod a post-ot...
(#) lokátoros válasza Gafly hozzászólására (») Feb 23, 2021 /
 
Gafly, sany, Kösz, sikerült feltennem folyt. köv.
(#) Sanyesz5 hozzászólása Feb 24, 2021 /
 
Sziasztok!


A "SzerszámX" nevű websop-ból rendelt már valaki? Rendeltem tőlük, de nem egy kapkodós idegbetegek, levélre semmi válasz, utólag megnéztem a vásárlói értékeléseket hát nem kellett volna....... Még jó hogy nem előre fizettem
(#) szikorapéter válasza Sanyesz5 hozzászólására (») Feb 24, 2021 /
 
Szia, kb 3 alkalommal, különösebb gond nincs velük meg kell nézni raktáron van-e az adott termék.
(#) Sanyesz5 válasza szikorapéter hozzászólására (») Feb 24, 2021 /
 
Azt sem tudta a "hölgy" megmondani van e raktáron, ő csak irodista, az ő száma van megadva.... No mindegy, várakozás van
(#) sany hozzászólása Feb 24, 2021 /
 
Szerintetek a képen látható fagyasztott húst emberi fogyasztásra szánták? Ha igen többet soha nem veszek fagyasztott hús a boltból.
A hozzászólás módosítva: Feb 24, 2021
(#) zolika60 válasza sany hozzászólására (») Feb 24, 2021 /
 
Ezt a dögkútba szánták.
(#) sany válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 24, 2021 /
 
Ok, akkor rendben.
(#) szs válasza sany hozzászólására (») Feb 24, 2021 /
 
Igen, valamikor arra szánták.
De most, ezzel a pótkocsival már nem azért vitték.
(#) Rosszmáj válasza sany hozzászólására (») Feb 24, 2021 /
 
Még a 70-es években láttam a N-i Konzervgyárban, milyen szilva megy a lekvárfőző üstbe. Azóta csak közeli hozzátartozóm vagy magam által készített lekvárt vagyok hajlandó enni. Ezért is nem megyek pékségbe, húsüzembe, menza konyhába ... Jobb a tudatlanság (mint az éhen halás).
(#) Ódenka válasza Rosszmáj hozzászólására (») Feb 24, 2021 /
 
Egy sztendapos mesélte egyszer, valamiért egy darabig az x húsüzemben volt. Kíváncsiságból a virsli alapanyagba beledaráltak egy pár zöld gumicsizmát. Nem változott a termék élvezeti értéke...
(#) zolika60 válasza Ódenka hozzászólására (») Feb 24, 2021 / 1
 
Persze ez egy rosszhiszemű marhaság.
(#) pucuka válasza sany hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Biztos nem dögkútba. Gondolom az állati fehérje feldolgozóba vitték, (ide viszik az elhullott, vagy kényszervágott állatokat is) ahol fehérje porrá dolgozzák fel. Ezt aztán keverik állati eledelbe, tápokba. Igencsak szagos tevékenység.
Erről kapta a nevét a budapesti Illatos út, ahol eredetileg a budapesti Vegyiművek részlege volt. Tudomásom szerint ma Gönyü, és Győr között az 1. út mellett a Duna felőli oldalon működik. Ha arra jársz, jobb ha kis ideig nem is veszel levegőt.
(#) pucuka válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Katona koromban a szakácsok egyszer a rántotthús mellé kirántottak egy felmosórongy darabot. Irtó nagy balhé lett belőle, a főszakács futira került.
(#) nagym6 válasza pucuka hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Idézet:
„Igencsak szagos tevékenység.”
Nálunk is járnak ezek a konténeres kocsik, szörnyű bűz.
(#) Ódenka válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Idézet:
„Persze ez egy rosszhiszemű marhaság.”
Tehát ott voltál, nem igaz...?
(#) Remci válasza Ódenka hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Azért a stand-up- osoknak sem kell mindent elhinni, mert tudni való hogy legtöbbször " meg kínálják " a történetet, ettől lesz vicces, élvezhető. Az meg hogy nem változott az élvezeti értéke, számomra azt sugallja hogy megkóstolta. Amit kétlek. Másképp honnan tudná?
(#) killbill válasza pucuka hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Tökölön is volt ilyen fehérjefeldolgozó. Százhalombattán igencsak érezni lehetett. Itt mindenki csak úgy mondta, Tököl szag van.
(#) Remci válasza killbill hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Solton is van, volt hogy másfél órát dolgoztunk bent az üzemben, de utánna 3 napig éreztem az orromban azt a bűzt.
(#) Ódenka válasza Remci hozzászólására (») Feb 25, 2021 /
 
Tudom, sajnos ez egy "ártatlan gyerekcsíny szerű" dolog ahhoz képest, amit az ember képes művelni más élelmiszerével, egyebével. Azokhoz képest a gumicsizma semmi.
Azt mondják egy húsfeldolgozónál nincs kidobott dolog a feldolgozás során.
Valamikor az egyik írónk írta: A mindent bele típusú felvágott = a műszak végén feltakarítanak és belekbe töltik...
Nem akarok rossz érzést sejtetni, de személyes tapasztalata alapján mondta valaki, nekem mesélte:
"Elkísértem egy rokonomat, aki egy húsfeldolgozót akart megvenni. Akkor hoztak be pár raklappal húst, körbe volt fóliázva, mert folyt a leve. Az állat egészségügyi szakember azt mondta ott, próbálunk valamit, hátha állateledelnek még lehetne engedélyeztetni. Amikor eljöttek, abből a húsból császárszalonnát ragasztott, vonalkódos, lefóliázott termék lett a túlsó végén.
Azóta ezt a szalonnát, kedvencemet, soha sehol nem vettem - mondta."

Aztán ez egész szelíd dolog ahhoz képest, amikről rejtett felvételek vannak. Találékonyabb, aljasabb dologra az emberen kívül más élőlény képtelen.
Azt is mondta, neki volt - mert egy üzlettulajdonosról van szó - két üzletkötő fiatal ismerőse, ők mindig úton voltak, csak azt ették amit a boltokban vettek, "t..kükön lógott a mobil". Ők már nincsenek. 30-as emberekről volt szó.
Van még sok hasonló dolog, de elég ennyi is - sok is.
A hozzászólás módosítva: Feb 25, 2021
Következő: »»   3249 / 3551
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem