Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   475 / 652
(#) nedudgi válasza compozit hozzászólására (») Jún 14, 2021 /
 
A monitor elkelt.
(#) ftirius hozzászólása Jún 14, 2021 / 2
 
ETA 1400 porszívó, motorhibás, elvihető a 15. kerből.
(#) mackopajtas válasza ftirius hozzászólására (») Jún 14, 2021 /
 
Szia!

Szeretném elkérni a porszívót.

Köszönöm.
(#) ftirius válasza mackopajtas hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
Rendben.
(#) FAZ1 válasza ftirius hozzászólására (») Jún 15, 2021 / 1
 
Hoppá!
Nemrég dobtam ki egy csaknem teljesen ugyanilyent! Az viszont barna-karamella színű volt, de ugyanez a csehszlovák csodagép.

A "félig motorja" nálam még mindig megvan, ha esetleg érdekelne valakit. Az "működik".
(komplett állórész, forgórész - az egyik csapágya és a turbina felőli oldala nélkül.)
(#) ftirius válasza FAZ1 hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
Hát mackópajtásnak érdemes lehet.
(#) Electronix hozzászólása Jún 15, 2021 / 1
 
Ha ennyire mennek a porszívók, nekem van egy ilyenem.
Egy gyenge pillanatomban vásároltam még régebben, hogy legyen egy porzsák nélküli legolcsóbb porszívóm. Működik, és semmi baja, de nem tudok rá mást mondani, mint hogy sz*r. Kritikán aluli az összeszerelés minősége, és a használhatósága. Már nem is használom, mert vettem egy normálisat helyette. Gondoltam, hogy ezt megtartom majd olyan helyekre takarítani, ahol nem kell félteni, de teljesen alkalmatlan bármilyen feladatra. Alkatrésznek és barkácsolni még jó lehet, sokkal jobb, mintha kidobnám. Még szerencse, hogy akkor nem annyiba került mint most a linken...
Postázom is, ha találok elég nagy dobozt.
(#) zsozso72 válasza Electronix hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
Szia, ha csomagkonténerbe is tudod ködleni jelentkeznék érte, köszönöm a felajánlást.
Üdv. Zsolt
(#) ftirius válasza Electronix hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
Nem ez a márka, de ugyanilyen rendszerű van/volt a szüleimnek, próbáltunk javítani a tömítettségén, vagy egyáltalán, de be kell tudni tanulópénznek és elhajítani. Odaadni másnak is csak azzal a kitétellel, hogy porszívózásra, na arra nem alkalmas! Csak okulásképpen
(#) Leraz válasza Electronix hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
Érdekes mert nekem pont ilyen van és tökéletesen működik.Már lassan 2 éves lesz de nem volt gondom vele.A kocsitól a műhelyig mindenhol használom és tökéletesen eltünteti a koszt, port, kis köveket.
(#) sargarigo válasza Leraz hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
Lehet hogy a tiédet az éjszakai műszak gyártotta
(#) Electronix válasza zsozso72 hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
Megnyerted! Egy kicsit "kiporolom" és keresek neki dobozt, illetve megnézem milyen automata eszi meg egyáltalán. Privátban küldhetsz addig adatokat
(#) mnyugger hozzászólása Jún 15, 2021 / 2
 
Összeraktam egy doboznyi számítógép alkatrészt.
Alaplapok, videó és periféria kártyák.
Régiek és többnyire nem működők.
Alkatrészbánya. Sok sok hűtőborda stb.
A héten elvihető Békéscsabán.
Azután megy a többi után.
A hozzászólás módosítva: Jún 15, 2021
(#) antiktelefon válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 15, 2021 / 1
 
Üdv, esetleg lehet egy képet kérni?
(#) mnyugger válasza antiktelefon hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
A dobozról?
(#) mohinger válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 15, 2021 / 3
 
Biztosan nem erre gondolt: Doboz
(#) antiktelefon válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
Hát ha átlátszó igen, de alapvetően a tartalma az érdekes, kivéve ha keményfa dobozba raktad
(#) jani1987 válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
A nekem szánt dolgokért mikor mehetek?
(#) mnyugger válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
Autóval jönnél? Mert akkor nagyobb adagot rakok össze.
(#) mnyugger válasza mohinger hozzászólására (») Jún 15, 2021 / 1
 
Idézet:
„raktam egy doboznyi”


Idézet:
A dobozról?”
(#) mnyugger válasza mohinger hozzászólására (») Jún 15, 2021 / 2
 
Doboz nem nagy szám.
De Doboz - Szanazug...
(#) Zoleen válasza mnyugger hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
Én szívesen átvenném ha megvan még.
A hozzászólás módosítva: Jún 15, 2021
(#) em hozzászólása Jún 15, 2021 /
 
Törött Ikás főzőlap. A törésen kívül villamos problémája is van, nem kapcsol be.
A XII. kerületből, vagy munkaidőben XIV kerületből vihető.
(#) gernerakos hozzászólása Jún 15, 2021 / 1
 
Bp 8. Kerületből ingyen elvihető ez a szegény unitra rádió. Hang jön belőle, de csak recseg mert baromira kontakthibás. Nincs szívünk szétbontani, remélem valami elviszi.
(#) mnyugger válasza Zoleen hozzászólására (») Jún 15, 2021 /
 
Mikor jössz érte?
(#) FAZ1 válasza ftirius hozzászólására (») Jún 16, 2021 /
 
Ha érdekli, majd csak jelzi.
(#) teglascs válasza gernerakos hozzászólására (») Jún 16, 2021 /
 
Az állomáskeresője nincs meg?
(#) FAZ1 válasza teglascs hozzászólására (») Jún 16, 2021 /
 
Miután csak recseg, hát az legyen a legkisebbik baja.

Mellesleg
- ha nagyon utánanézek otthon a kacat-gyűjteményemben, talán még akadna is olyan gomb.
(#) boti2 hozzászólása Jún 16, 2021 / 2
 
Elvihetők házi gyártású, majdnem befejezett hangfalak. Videoton retro hangszórókkal, a képeknek megfelelően Bp. XIV. kerületből. Hangváltó nincs bennük.
Egy nagy (vagy két kis) tábla egészmogyorós tejcsokit lehet hozni a kislányomnak, de nem kötelező.
Csak személyes átvétel, nem postázom, nem futározom.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2021
(#) Gafly válasza boti2 hozzászólására (») Jún 16, 2021 / 2
 
Ha egyszer összefutunk, és nincsen ott a kiscsaj, akkor fizetek egy sört. Ha ott van, akkor csokit (mert nagylelkű felajánlás, és látszik hogy tényleg komoly energiát öltél bele, évekeig tervezted, stb... ).
De én biztosan nem hozom el, mert ha mégis, akkor én leszek ivartalanitva, nem a Waurél.
A hozzászólás módosítva: Jún 16, 2021
Következő: »»   475 / 652
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem