Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   493 / 660
(#) sany válasza Remci hozzászólására (») Aug 30, 2021 /
 
Valóban, neki is, adapter fórumtársnak is köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Aug 30, 2021
(#) adapter válasza sany hozzászólására (») Aug 30, 2021 / 1
 
Nincs mit!
(#) jani1987 válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 31, 2021 /
 
Beszéltem a nővéremmel és átadom a lehetőséget másnak.
(#) mohinger válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 31, 2021 /
 
4-5 ezer Ft-ért dísznek 4-5db ilyen TV-t tudsz venni. Múltkor voltam a hülyeazértnemvagyok bolt árukiadójánál és volt 3-4db ilyen régi, fadobozos, képcsöves TV lehajítva. Amikor lomtalanítás lesz a faluban/községben, ahová költöztél, akkor tuti lesz ilyen kidobva. Csak türelem.
(#) lazsi válasza jani1987 hozzászólására (») Aug 31, 2021 / 2
 
Idézet:
„Ha nem vagyok helybeli és kocsim sincs akkor mit csináljak?”

Mondj le róla... (Amint látom, meg is tetted...)

Azt gondolom, hogy az itt felajánlott dolgok senkinek sem "alanyi jogon járnak". Az nézőpont kérdése, hogy te laksz rossz helyen, vagy a felajánló...

Saját magamból kiindulva:
Vannak dolgok, amiknek még a szememben van akkora értéke, hogy megérje csomagban küldeni (ha nem is gyakran, de megtettem), de vannak dolgok, amik miatt el lépéssel tennék többet, mintha a hulladékhasznosítóba vinném, de ha valakinek többet jelent ennél, akkor jöjjön el érte.
És van az a kategória, ami esetében bár látom az értékét, túl körülményes lenne a becsomagolása. Egy CRT TV tipikusan ilyen.


De, hogy valami jót is írjak, nagy eséllyel a jövő héttől, legkésőbb szeptember közepétől elérhetőek lesznek a korábban (még a COVID legutóbbi hulláma előtt) felajánlott cuccok. Erről minden érintettnek fogok írni üzenetet (emlékeztetőként felsorolva benne, hogy miről is van szó), amint aktuálissá válik. Ami megmarad (mert közben valaki meggondolta magát, és mégsem kéri vagy 2 hétig nem válaszol rá) azt ismét felteszem itt. (Lehet, hogy lesz némi bővülés is, de erre semmi garancia...)
(#) gépromboló válasza lazsi hozzászólására (») Aug 31, 2021 /
 
Egy CRT tévé az a kategória, hogy bárhogy csomagolod, nem tudsz garanciát vállalni arra, hogy épségben megérkezik, mert vannak benne olyan részek (főleg a képcsőben) amik kisebb ütődésre, vagy erősebb rázkódásra is tönkre mehetnek.
(#) Udvari Zsombor válasza mohinger hozzászólására (») Aug 31, 2021 /
 
Idézet:
„Amikor lomtalanítás lesz a faluban/községben, ahová költöztél, akkor tuti lesz ilyen kidobva. Csak türelem.”
Arra azért ne alapozzon, mivel a "rosszabb fajta lomis népség" pillanatok alatt szétveri a kirakott tévéket, hogy számukra értékes fémekhez hozzájussanak. Sajnos ez általános tapasztalat. ☹
(#) Udvari Zsombor válasza gépromboló hozzászólására (») Aug 31, 2021 /
 
Egyszer korábban (jópár éve) vettem itt apróhírdetésből egy zöld 5" képcsövet, teljesen sértetlenül ért hozzám, beszerelve azóta is szépen működik. Úgyhogy az igaz, hogy kicsit mindig van benne lutri, de ha jó alaposan be van csomagolva, akkor abból gond nem igazán lehet.
(#) gernerakos hozzászólása Aug 31, 2021 / 1
 
Bp. 8. Kerületből elvihetőek a következő cuccok

- régi házi intercom rendszer
- jó sok méter koszos RG62 és RG58 koax
- akkus fúrógép/csavarozó (aksija halott, töltő zárlatos, a tokmány új korában is kotyogott
- unitra rádió (beteg, koszos)
- jvc autórádió

Személyesen keddenként 11 és 18 óra között tudjuk odaadni.
(#) vision61 hozzászólása Aug 31, 2021 / 1
 
Ha valaki tudja használni, van egy új ABS jeladóm.
Adatok: R917000301, illetve a Bosch kód, 0265007710
(#) Rosszmáj válasza gernerakos hozzászólására (») Aug 31, 2021 /
 
Ha a motorja még jó, jelentkeznék a fúróra.
(#) gernerakos válasza Rosszmáj hozzászólására (») Aug 31, 2021 /
 
Szerintem jó, igen. Írok privátot a részletekről.
(#) mnyugger hozzászólása Szept 1, 2021 /
 
Valaki épít e közületek kemencét? Tudok adni hőtárolót hozzá. Békéscsabán.
(#) Dempsey válasza mnyugger hozzászólására (») Szept 1, 2021 /
 
Szia!
Megkérdezem egyik ismerősőmert mert ő épít.
(#) Dempsey válasza mnyugger hozzászólására (») Szept 1, 2021 /
 
Szia!
Nem tart rá igényt köszi szépen!
(#) silent15 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Szept 2, 2021 /
 
Épp ezért, ha senki nem viszi el, nem lomiba megy, hanem hulladékudvarba. Onnan már megy a feldolgozóba (reméljük nem a lerakóba).
(#) ftirius válasza silent15 hozzászólására (») Szept 2, 2021 / 1
 
Szia!
Elhoznám a tévéket ha másnak nem kell. Sajnálnám a hulladékudvartól...
Ha nem túlságosan sürgős, akkor jövő hét szerda körül mennék érte.
(#) silent15 válasza ftirius hozzászólására (») Szept 2, 2021 / 1
 
Szia!

Annyira nem sürgős, a jövőhéten itthonról dolgozom, szóval akkor jössz amikor szeretnél. Címet majd privátban.
(#) ha6qt válasza gernerakos hozzászólására (») Szept 2, 2021 /
 
A koax kábeleket szívesen elhoznám. Leghamarabb hétfő vagy kedd este tudnék munka után beszaladni. Köszi!
(#) gernerakos válasza ha6qt hozzászólására (») Szept 2, 2021 /
 
Nekünk csak kedd jó 18 óráig kb. Ha az neked is jó, akkor a tied.
(#) ha6qt válasza gernerakos hozzászólására (») Szept 2, 2021 /
 
Akkor sajnos lemondok róla, 19 órakor végzek a Kökinél, utána tudtam volna átBKVzni.
(#) Gery78 válasza Stage hozzászólására (») Szept 2, 2021 /
 
Szia! Ezek a dugvillák megvannak még? Ha igen elkérném a suli részére, ahol tanítok. Ha megvan még, akkor Budapestre esetleg be tudnád hozni, nem járok Maglód felé.
(#) silent15 hozzászólása Szept 3, 2021 / 2
 
Sziasztok!

Esetleg nem érdekel valakit egy felújított energomat mosógép? Körülbelül 1 éve lett felújítva, sajnos feleslegesen és azóta csak áll a spájzban. Ha valakinek valamilyen varázslatnál fogva kellene keressen meg!
(#) granpa válasza silent15 hozzászólására (») Szept 3, 2021 /
 
Lehet, hogy engem érdekel. Estére megmondom.
(#) NGY válasza silent15 hozzászólására (») Szept 3, 2021 /
 
Engem érdekel. Írtam üzenetet.
Köszönöm.
(#) NGY válasza granpa hozzászólására (») Szept 3, 2021 / 1
 
Megelőztél, miközben írtam .
Természetesen beállok mögéd a sorba .
(#) silent15 válasza NGY hozzászólására (») Szept 3, 2021 / 1
 
Megnéztem gyorsan a profilom, ami régi adatot tartalmazott. Kérlek vegyétek figyelembe, hogy már nem a 4. hanem a 9. kerületben lakom.
(#) NGY válasza silent15 hozzászólására (») Szept 3, 2021 /
 
Részemről nem gond.
Általában kerékpárral közlekedek, de (ha granpa mégsem kéri) autóval szándékoznék menni érte .
(#) FAZ1 válasza silent15 hozzászólására (») Szept 3, 2021 / 1
 
Hozzászólnék, ha van érdeklődő.
Nekem van az automata Hajdú mosógépekhez egy doboznyi tartalék alkatrészem,
- csapágyak, szimeringek, csapágyházak, szennyvíz (anyalúg) szivattyú, programkapcsoló-elektronika, ajtó reteszelő bimetálok, komplett gép alaplap, mindenféle belső gumicsövek, nyomásérzékelő, további hőérzékelők, stb, stb.
Ha valaki értene hozzá s netán elviszi ezt a gépet, az esetleg jövőben fellépő hibák javításához egy csomó alkatrész még tudnék hozzá adni.
(#) Stage válasza Gery78 hozzászólására (») Szept 3, 2021 /
 
Szia,
Már nincsenek, más fórumon is kínáltam őket és elvittek.
Üdv!
Következő: »»   493 / 660
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem