Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   533 / 649
(#) Gafly válasza gyerek67 hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
500 méteres körzetben nagyjából ketten lakunk.
Ő sem olyan.
(#) Régi motoros válasza teglascs hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
Én csak azt nem értem, ha már kidobta, nem bírta elvinni egy sárga kukáig az agytrösztje...
(#) burgdavid hozzászólása Máj 22, 2022 /
 
Elvihetővé minősítettem egy doboz vegyes elektrós kacatot. Van benne használt, új, gyémánt és kavics
Személyesen átvehető Újpesten vagy Kőbányán, vagy útközben.
(#) AoC válasza teglascs hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
Koszonom megyek erte
(#) teglascs válasza Gafly hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
A fotók a focipálya felőli oldalon készültek.
(#) teglascs válasza AoC hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
Ott voltak még? Használhatók?
(#) interferi válasza Fats Domino hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
Köszönöm a dolgokat és Granpa-nak a közreműködést
Bár átnézve a csomag a képhez képest nem 4 szürke hanem 3 szürke és egy fekete doboz ért ide
(#) vteo válasza burgdavid hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
Köszönettel elfogadnám.
(#) antiktelefon hozzászólása Máj 22, 2022 /
 
Bp-n a délitől elvihető:
A zseblámpa 18650-es USB töltős jó minőségű, de sok korrózió van benne, foglalkozós.
A szivattyúról nem tudok semmit, a kapcsolódoboza be van ázva, forgórész nem szorul kézzel forgatva.
A doboz jó is lehet de inkább műszerdoboznak való, vonalzó alatta a mérethez van.
Illetve ha valakit érdekel, van szén is többféle, de be kell dobozolni/ zsákolni. (Baromi sok van)
(#) Karcsi59 válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
Szia!
A Délinél hol vagy? Mennyi szén van?
Ha parkolási időszakon kívül meg tudok állni a közeledben, örömmel elfogadnék mindent.
(#) antiktelefon válasza Karcsi59 hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
Mármint minden képen mindent? Írj privátot infokhoz, de a délitől 5 percnyire gyalog.
(#) Karcsi59 válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
Igen mindent, szenet csak annyit, amennyi az autómba fér. Írok.
(#) antiktelefon válasza Karcsi59 hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
Ok, akkor szenet leszámítva többi elment, abból még lesz másnak is.
(#) szs válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 22, 2022 /
 
Idézet:
„Baromi sok van”

Mennyi lehet az? Nekem van kazánom. Van teherautóm is. Talicskát is vihetek magammal Ha nem kiszámolt időpontra kell menni, örülnék neki.
(#) antiktelefon hozzászólása Máj 23, 2022 / 2
 
Bp-n a délitől elvihető:
Mindenhez adok egy tetszőleges színű 3mm-es ledet, úgyhogy ez is elektronika
-2db egyszemélyes ágyneműgarnitúra, ami bontatlan
-egy ovisnak/alsósnak való táska (még az enyém volt sok éve), jó minőségű a cipzár meg minden, nem hullik szét, azért is lett elrakva.
-22-es jó minőségű tiszta Elefanten hasítottbőr gyerekcipő
U.I: A Vidi cuccok, a monitor és az eszterga nem vihető, csak háttér (de az eszterga eladó lesz talán).
Kedves trollok meg ne töröltessék, tudom nem pont elektronika, de itt legalább valakinek hasznára lesz és nem a piacon látom hirdetve holnap.
(#) antiktelefon válasza szs hozzászólására (») Máj 23, 2022 /
 
Voltál itt, szerintem mondtam is, de írj privátot, szerintem nem fogtok összeveszni. Mindenképpen dobozolós a téma, mert egy napra nem tudsz itt megállni teherautóval, csak egy hosszabb bepakolás erejéig, meg engem megölnek, ha mindent végigszórunk vele talicskából.
(#) Josi777 válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 23, 2022 /
 
Az ágyneműhuzat érdekelne.
(#) antiktelefon válasza Josi777 hozzászólására (») Máj 23, 2022 /
 
Ok, írj privátot.
(#) jani1987 válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 23, 2022 /
 
A szivattyúra jelentkezem de csak a hétvégén ha nem gond.
(#) jani1987 válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 23, 2022 /
 
Szia. A szivattyú miatt írok. A hétvégén el tudnék érte menni. Telefon számot írok ha kéred.
(#) burgdavid válasza vteo hozzászólására (») Máj 23, 2022 /
 
Rendben!
(#) Karcsi59 válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 23, 2022 /
 
A parkolási nehézségek miatt inkább lemondom az igényemet. A lehetőséget köszönöm.
(#) granpa válasza Karcsi59 hozzászólására (») Máj 23, 2022 /
 
Meg tudsz annyi időre állni, míg rakodsz. Lemégy, bezsákolod, felhordod, aztán odaállsz a járdára (elég széles), bedobod a zsákokat és semmi gond.
(#) antiktelefon válasza granpa hozzászólására (») Máj 23, 2022 / 1
 
Írtam neki is ezt...
(#) antiktelefon válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 23, 2022 /
 
Rendben, akkor a tied, de mondom be van ázva a kapcsolódoboza, eszedbe ne jusson csakúgy bekötni.
(#) jani1987 válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 23, 2022 /
 
Érteni szép magyar beszéd.
(#) AoC válasza teglascs hozzászólására (») Máj 23, 2022 / 5
 
Igen ott voltak, el is hoztam mindet
Egyelőre az autóban pihennek, várom hogy kimásszon belőlük az összes hangya és minden más mielőtt a lakásba kerülnének (a csigákat kézzel kiszedtem)
Eddig egyetlen elnyomott csikket láttam az egyiken, szerencsére azt is belül, többet majd a tisztítás után tudok (cigihamu és mindenféle furcsa foltok vannak rajtuk)
Én nem üzletelek ilyenekkel, azért hoztam el hogy épségben megmaradjanak (van egy rakás retro gépem, FB csoportokban és klubokban aktív az élet)
Körülnéztem a környéken, de az elektronikai részeknek nyoma sem volt sehol.
Mégegyszer köszi a tippet!
A hozzászólás módosítva: Máj 23, 2022
(#) teglascs válasza AoC hozzászólására (») Máj 24, 2022 /
 
(#) hege88 válasza AoC hozzászólására (») Máj 26, 2022 / 2
 
A billencseknek se volt nyoma? Van pár c64 billentyűhiányom.. Egyébként a fene enné le a kezét, hogy szétbarmolta 4 gramm rézvarázsért..
(#) TreasureHunter válasza antiktelefon hozzászólására (») Máj 26, 2022 /
 
Szia

A sulitáskát és a kiscipőt köszönettel elfogadnám a kislányomnak!
Következő: »»   533 / 649
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem