Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma.
Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Mifelénk ilyen a hegesztés (neménvoltam) :
"...what a wonderful weld", ahogy Armstrong Lajos énekelte.
Ez nagy valószínűséggel nem bevonatos eletródával készült varrat. Illetve szintén nagy valószínűséggel ideális helyzetben volt az alkatrész a művelet alatt. (Csalóka lehet a kép, de nekem úgy tűnik ez nem is "sima vas", hanem valamilyen korrózióálló lemez.)
Azért említem ezeket, mert az otthoni gyakorlat jellemzően bevonatos elektródát használ, és sokszor kényelmetlen helyzetben kell megoldani az olvasztást.