Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   936 / 962
(#) szs válasza sany hozzászólására (») Nov 13, 2022 / 1
 
Nem volt más és nem volt jobb.
Bővebben: Link
(#) Massawa válasza szs hozzászólására (») Nov 14, 2022 /
 
Hát nem tudom, én a Fiatot cseréltem 50000 km után Skodára, mert rengeteg baj volt vele, utánna a 2 Skodával abszolut gond nélkül majdnem 150000 km-t kocsikáztam. Utánna egy uj Opel Vectrat 3 honap után ki kellett cserélni, mert 5 x vontattak el a benzinkutrol. Érdekes modon a csere Vectra hibátlanul müködött.
(#) lazsi válasza Massawa hozzászólására (») Nov 14, 2022 /
 
~18 éves Wartburg, összetörtem az alját egy árok kibetonozott peremével, majd ezután saját kezűleg hengerfej-tömítést cseréltem, de az egyik hengernek nem tudtam megjavítani a gyújtását, és még így is 5 személlyel sikerült hazajutnunk a Királyhágótól Bp-re. Egy mai autóval ezt nem tudom megcsinálni, viszont egy szerelő elkért volna annyit, amennyibe az egész utunk került volna...
1200-es Zsiguli (nem Lada!), 21 éves volt, amikor vettem. Apróbb javítások, egyszer motorgenerál. 30 éves korában lecseréltem egy új Wagon R-re (mert már nem igazán volt javítható az alja a rozsda miatt). A Wagon R 7 évig bírta, akkor szétment a váltója (konstrukciós hiba... nem véletlen, hogy a Suzuki viszonylag hamar lecserélte a motorját az Ignis-ére).
Most egy 15 éves Astrát nyúzok, de elég gyakran kell szerelőhöz vinnem. Örülök, ha a Wartburgom életkorát eléri, nemhogy a Zsigulimét... Az Astra egyetlen előnye a Zsigulimmal szemben, hogy van benne légkondi. (Nem kényelmesebb, nem fogyaszt kevesebbet, nem megy jobban...)

Esküvőnkre kaptunk egy konyhai kézi keverőt. (Nem egy nagynevű márka, de azért már hallottam róla.) Kétszer kellett cserélnem benne a hőbiztosítékot, de azóta jobban odafigyel a feleségem, hogy ne terhelje túl tésztadagasztással... A napokban vettem észre, hogy a használat során elkopott a keverő vége, ami hozzáért az edény aljához (diétám miatt több éve rendszeresen, hetente 2x kell készíteni egy adott ételt, amihez fel kell verni a tojás-fehérjét habnak). 22 éve vagyok nős... Lehet, hogy mázlim volt (a készülékkel is... ), vagy a hőbiztosíték volt benne a tervezett avulás (mert egyéb elektronika nincs benne...), amit sikerült elhárítanom. De egy mai hasonló készülék nem gondolom, hogy 5 évnél tovább bírná, de inkább már 3 év után letilt a benne lévő uC...
(#) Rosszmáj válasza sany hozzászólására (») Nov 14, 2022 / 1
 
Burkolat nélküli gázbowden jobb térd fölé kötve, bő 100 km-ről mentem így haza
(#) szikorapéter válasza Rosszmáj hozzászólására (») Nov 14, 2022 / 1
 
Cipőre kötött kuplung bowden, ház fel gyors kötözőzve, 64km hazáig,és az esőt is megúsztam szárazon szerencsére.
(#) Massawa válasza lazsi hozzászólására (») Nov 14, 2022 /
 
Balhé minden kocsival akad.
Még a régi farmotoros Skodaban ugye a hütöviz. Több volt mint egy kisebb tüzoltoautoban. A barátom kocsijával szivtam meg. Uj volt, vagy 3x volt már szervizben, mert tulmelegedett a kocsi. Nem találták a hibát. Egyszer nekem kellett vele mennem vagy 400 km-t, mert a tulajdonosa a közvetitökocsival ment. Hát nekem is felforrt a viz benne. Szerencsére a kolléga már egy vödröt is tartott a kocsiban. A patakbol feltöltöm a hütöt, nézem, hogy hol kell légteleniteni, s látom, hogy a hütöböl egy vékony csö megy a fütés radiátorába. Ott volt a légtelenitö csavar. Kinyitom semmi levegö nem jön.. Nézegetem és látom, hogy ez a csö a gumitömités mellett megy a hütöböl a fütésbe, és pléh fülekkel van rögzitve. Az egyikkel annyira, hogy a csövön meg a levegö sem ment át. Nem tudom készakarva, vagy valami nehezebb kofferrel nyomták össze. Elövettem a csavarhuzot, kigörbitettem a fület s nicsak majdnem egy ujabb vödör viz fért a hütöbe. Amikor már csak viz jött a csöböl. Elég volt. Soha többé nem volt gond a hütéssel.
A hozzászólás módosítva: Nov 14, 2022
(#) Massawa hozzászólása Nov 14, 2022 /
 
Zsurnalizmus 2022.
Egy online ujság két cikke egymás mellett ezzel a 2 fotoval.
Remélem a szerkesztö inas látja mit müvelt.
(#) sany válasza Massawa hozzászólására (») Nov 14, 2022 /
 
Becsapós, nem tudni melyik a valódi arc.
(#) gyerek67 hozzászólása Nov 18, 2022 /
 
Lassan aktuális:
Ballag hazafelé hajnalban, égő, kiélt szemekkel, fáradtan, csendes havazás közepette a farkas és belefut az erdőn A "pirosruhásba":
- Szia Pircsi, valami nem passzol itt a mesében, te mikor növesztettél szakállt?
- O-HO-HHHO-HÓÓ, te gyökér farkas, én a TÉLAPÓ vagyok!
- Bocs, ne haragudj Öreg, hulla vagyok, egész éjjel Kevin Costnerrel táncoltam...
(#) jani1987 válasza gyerek67 hozzászólására (») Nov 19, 2022 /
 
Az utolsó mondatot nem értettem.
(#) bbb válasza jani1987 hozzászólására (») Nov 19, 2022 /
 
(#) Gafly hozzászólása Nov 21, 2022 / 2
 
Álláshirdetésből:
Idézet:
„Alap feltételek, jogosítvány, magasban végzett munka elbírása, talpraesettség, tanulékonyság,”

Ha a jogosítványt nem számoljuk, akkor macskát keresnek.
(#) Skori válasza Gafly hozzászólására (») Nov 21, 2022 /
 
Az még jobb amikor azt írják:
Idézet:
„Maximum 35 éves életkor, legalább 30 év mérnöki tapasztalattal....”
(#) Rosszmáj válasza Skori hozzászólására (») Nov 21, 2022 /
 
Koraérettek előnyben
(#) lazsi válasza Gafly hozzászólására (») Nov 21, 2022 / 2
 
Miért, a te macskádnak nincs jogsija?

Nekem viszont ez a kétfeltétel szúrt szemet, így együtt:
Idézet:
„magasban végzett munka elbírása, talpraesettség”

Vagyis bármiféle biztosítóeszköz nélkül kell a magasban dolgozni, ahonnan az illető nagy eséllyel le fog esni, de akkor kötelező a talpára érkezni.
(#) sargarigo válasza lazsi hozzászólására (») Nov 21, 2022 /
 
Idézet:
„de akkor kötelező a talpára érkezn”

Az még hagyján, de illik túl is élni a dolgot, hogy ne legyen táppénz, se új macskát ne kelljen keresni
(#) D Wye válasza sargarigo hozzászólására (») Nov 21, 2022 /
 
A túlélés nem volt kikötés
Egyébként ha reálisan nézzük, minden a magasságtól függ. 10+ méterről hiába érkezel talpra, ha túléled, táppénz. Bár igaz, macskáról volt szó, annak meg ennyi nem feltétlen kottyan meg. Max veszít 1-2-t a HP-jából
(#) Gafly válasza D Wye hozzászólására (») Nov 21, 2022 /
 
Vesna Vulović
Bár nem macska volt...
(#) jani1987 válasza sargarigo hozzászólására (») Nov 21, 2022 /
 
(#) sonajkniz hozzászólása Nov 23, 2022 / 2
 
Jól odafigyelt a marketinges!

Vagy ahogy a művelt német mondaná:
Was ist die zűrzavar?
(#) sany válasza sonajkniz hozzászólására (») Nov 23, 2022 /
 
Zűrzavaros termék. Kiolvaszt minket.
A hozzászólás módosítva: Nov 23, 2022
(#) 24bitponthu hozzászólása Nov 28, 2022 /
 
Szuper ócska laptop eredeti kosszal , ingyen popszegecsezve ...
Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Nov 28, 2022
(#) lelkes amatőr válasza 24bitponthu hozzászólására (») Nov 28, 2022 /
 
Nem volt itthon popszegecs ezért M3-as csavarral oldottam meg a zsanér gondjaimat. Már 1 év után eltört mindkettő, így kénytelen voltam átfúrni a sarkoknál, csavarral rögzíteni. Több éve használom ezzel a megoldással, semmi gondom vele azóta.

laptopom.jpg
    
(#) erbe válasza 24bitponthu hozzászólására (») Nov 28, 2022 /
 
Szerintem ezért még a MÉH-nél se kap semmit.
Dolgoztam 386-os IBM laptoppal. Piros háttérvilágítással. Komoly diplomatatáska mérete volt.
(#) zolika60 válasza 24bitponthu hozzászólására (») Nov 28, 2022 / 1
 
Ez valóban vicces.
(#) 24bitponthu válasza 24bitponthu hozzászólására (») Nov 30, 2022 1 /
 
Mivel nem volt komoly érdeklődő, meghosszabbítva itt elérhető, megvásárolható:
Bővebben: Link
(#) gyerek67 hozzászólása Nov 30, 2022 / 6
 
A kvantumfizikus mesél este a gyermekének:
- Hol volt, hol nem volt.... Ráadásul egyszerre!
A hozzászólás módosítva: Nov 30, 2022
(#) kaqkk válasza 24bitponthu hozzászólására (») Nov 30, 2022 / 1
 
Most sem lesz
(#) lazsi válasza 24bitponthu hozzászólására (») Dec 1, 2022 /
 
Szerintem 1-2 nullával kevesebbért esélyesebb lenne...
Ja, elfelejtettem, hogy ez a "vicces" topic...
(#) gkari válasza gyerek67 hozzászólására (») Dec 1, 2022 / 2
 
Schrödingerné: Erwin, már megint kínozod azt a szegény macskát????
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2022
Következő: »»   936 / 962
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem