Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   419 / 432
(#) bbb válasza PetAd hozzászólására (») Feb 16, 2023 /
 
A Bronzker Bt.-t kérdezd meg a Szabolcs utcában.
(#) bbb válasza kbhuinfo hozzászólására (») Feb 16, 2023 /
 
Én ilyet rendeltem, még nem érkezett meg, így véleményt se tudok róla mondani, de elvileg azt tudja, amit szeretnél: Bővebben: Link
(#) mex válasza kbhuinfo hozzászólására (») Feb 16, 2023 /
 
(#) NGY válasza PetAd hozzászólására (») Feb 16, 2023 /
 
Víz-gáz-fűtés szaküzletekben elő szokott fordulni, ha felétek nem ez a helyzet, érdemes egy-két webáruházban körbenézni - egy példa.
(#) Firefighter1 hozzászólása Feb 17, 2023 /
 
Sziasztok!
Kamera modult keresek. Nem tudok konkrétumot irni... Az a lényeg szenzorméret és megapixel alapján szeretnék vásàrolni...
Arducam és tàrsait végigpörgettem, és igaz hogy van 64 meg 100 megapixeles kamera.. de a szenzorméret nagyon kicsi.

Én 1/2" vagy 2/3" vagy 1" szenzormérettel keresnék 30-40 megapixeles modult.

Esetleg ötlet hogy hol keresgéljek?
(#) kbhuinfo válasza mex hozzászólására (») Feb 17, 2023 /
 
bbb, mex, köszönöm a segítséget - teszek egy próbát.
(#) dsanya hozzászólása Feb 19, 2023 /
 
Sziasztok!
ZQTD 301-2 típusú elektromos kerékpárba keresek vezérlő elektronikát.
An Jiu Brushless Motor Controller: 48V, 22+- 1A

A vezérlő kezelte a sebsségmutatót is, de kiakadt a tönkremenetelkor. Egyik fázis meghajtó MOSFET tönkrement, egyszer már cseréltem, de szerintem a meghajtó IC sem tökéletes, mert az adott fázison szaggatva tápzárlatot csinál , ez öli meg a pozitívra kötött MFetet. 6-7 évet bírt és az új akksik betétele után ment tönkre. Neten eddig nem találtam. Javított valaki hasonlót? Bármilyen hasznos információ érdekelne.
(#) Remci hozzászólása Feb 19, 2023 /
 
Sziasztok!
Szokott vásárolni valaki a TME-nél?
Morzsa porszívóban kellene cserélnem 4db 18650-es cellát, náluk találtam is ugyan olyat mint a régi. A raktár készlet szerint 1554db van még belőle. Viszont a megrendelésnél azt írja ki: " ERP:21 Ez a termék nem értékesíthető az adott piacon. "
Ez most mit jelent? Még sincs nekik,vagy csak Magyarországon nem lehet kapni?
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Feb 19, 2023 /
 
Melyik termékről van szó konkrétan (link)?
(#) Remci válasza Bakman hozzászólására (») Feb 19, 2023 /
 
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Feb 19, 2023 /
 
Valószínűleg csak engedélyezett cégeknek értékesítik (pl. hivatalos szervíz). Jártam már így én is, más termékkel, másik boltban. Létezik 1000 típus, válassz másikat.
(#) Remci válasza Bakman hozzászólására (») Feb 19, 2023 /
 
Ezek után kénytelen leszek. Csak nem értem,hogy mi van benne olyan, ami a másikban nincs és ezért csak kivételes személyek vehetik.
(#) qvasz2 válasza Remci hozzászólására (») Feb 19, 2023 /
 
Oda van írva: nincs benne a védelem. Magánszemély nem veheti meg.
(#) pipi válasza Remci hozzászólására (») Feb 19, 2023 /
 
Nekem engedte a kosárba betenni (EV vagyok). Nincs a közeledben aki cégesen megrendelje?
(#) Remci válasza qvasz2 hozzászólására (») Feb 19, 2023 /
 
Aha! Ez azért érdekes. Mert múltkor pl be mentem egy elektronikai boltba és ott símán tudtam venni védelem nélküli cellát, azt sem kérdezték ki vagyok.
(#) Remci válasza pipi hozzászólására (») Feb 19, 2023 /
 
Esetleg ha munkahelyemet beregisztrálom, akkor lehet hogy meg tudom venni. Majd megbeszélem a főnökkel.
(#) Remci válasza Remci hozzászólására (») Feb 19, 2023 / 1
 
Na,sikerült. Munkahelyem beregisztrálva,így már meg tudtam rendelni
(#) lelkes amatőr hozzászólása Feb 26, 2023 /
 
Sziasztok,
Van ez a mágneses telefon töltő Kábelszett, amiben van Type C, Micro B és Iphone fej. A gondom, hogy nekem az Iphone helyett/mellett Mini B is kellene.
Létezik valahol ilyen? Eddig nem találtam.
A hozzászólás módosítva: Feb 26, 2023
(#) Bakman válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Feb 26, 2023 /
 
Telefonokon nem nagyon van Mini B USB csatlakozó, amit említettél az pedig telefonok töltésére lett tervezve.
(#) lelkes amatőr válasza Bakman hozzászólására (») Feb 26, 2023 /
 
Ez a gondom, hogy lenne egy GPS recorder ami mini B csatlakozós.
Külföldi úthoz kellene valami megoldás, mert jelenleg a telefonhoz (microB) fix kábeles, a tablethez (typeC) szintén fix kábeles töltő van. Ez eddig 3 különböző töltö, és akkor a villanyborotvámról még nem is beszéltem (az is 5 Voltos de egyedi csatlakozóval).
(#) lelkes amatőr válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Feb 26, 2023 /
 
Talán sikerült megoldanom egy problémámat:
Találtam itthon TypeC aljzatot meg MiniB dugót, összeforrasztottam a kettőt. Kap majd egy kis kétkomponenst, talán jó lesz.
Gondolom, az adat kábeleit kivághatom, nem fog kelleni.
(#) mikrodigit válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Feb 26, 2023 /
 
Az adat vezetékekre akkor van szükség, ha valamelyik szerkezet 5V 2A-nál nagyobb teljesítménnyel szeretne tölteni, mert ahhoz a töltővel kommunikálnia kell.
(#) tbarath válasza mikrodigit hozzászólására (») Márc 2, 2023 / 1
 
Én úgy tudom, hogy 5V 500 mA az alap, amit az USB kiadhat alapban, mielőtt "összebeszél" a két vége.
(#) uniman hozzászólása Márc 2, 2023 /
 
Ilyen (Julet gyátmány) vízmentes 6 érintkezős e-Bike csatlakozó (ellendarabjának) megnevezését/ beszerzési forrását keresném...köszi.
A hozzászólás módosítva: Márc 2, 2023

3_3pin.jpg
    
(#) torkosborz hozzászólása Márc 8, 2023 /
 
Sziasztok!
Keresném a képen látható trimmer potenciométert. Lineáris, 1kOhm névleges ellenállású, lábtávolság 5-5mm, összesen 10mm.
Kb. 10db kellene belőle. Egy IKA mágneses keverőben van benne, hazai weboldalon nem találtam.
Fontos hogy bírja a gyűrődést, sokat tekergetik. 1000 fordulatra tervezett ide sajnos nem megfelelő. A tengely kialakítása az sajnos adott...

Köszönöm
(#) torkosborz válasza dsanya hozzászólására (») Márc 8, 2023 /
 
Az álmoskönyv szerint ha tönkremegy a MOSFET akkor a vezérlést is illik cserélni. Lehet hogy az is kapott egy pofont....Az érintett passzív elemeket is cseréld, lehet hogy csak jónak tűnnek.... de már nem azok. Nem túl drágák általában.
(#) dB_Thunder válasza torkosborz hozzászólására (») Márc 8, 2023 /
 
Meg tudom erősíteni az előttem szólót!
Simán lehet benne megnyúlt ellenállás, szakadt, zárlatos dióda, tranyó!!
Illetve ha a nagyáramú részben volt valami kis értékű (áram figyelő) ellenállás, az is megnyúlhat!
(#) pipi válasza torkosborz hozzászólására (») Márc 8, 2023 /
 
Berakható amit a sarki közértben kapsz állót, ebben a méretben, csak a tekerő tengelyét meg kell faragni, hogy 90 fokban elfogatva legyen bedugható.
Aranyáron rendeltünk olyat, ami mókolás nélkül betehető, esetleg keress magánban megnézhetem tudunk-e abból adni...
(#) Dióda hozzászólása Márc 8, 2023 /
 
Gyerkőcök lehet lüke kérdésem lessz.
Szükségem lenne egy iec dugóra . Olyan mint a pc tápkábel amit a tápegységbe dugunk bele de annyival másabb hogy a középső érintkezője keresztben van . I - I Csak ugye följebb van a középső érintkező. Lehet ilyent kapni? Elektromos kerékpár töltőcsatlakozója. Csak nekem szerelhetőbe kellene.
Kompletten kábel-dugó találtam de olyan borzalmasan merev a vezetékje hogy ha jobban meghajtom eltörik a kábel. Gondoltam kicserélem a kábelt szilikonos kábelre és teszek rá egy dugót. Igenám csak kábelt találtam de dugót ilyent seholsem. Azt sem tudtam beazonosítani hogy iec melyik tipusa ez.
Vagy jobban járok ha cserélem mindkettőt? Azaz aljzatot és a dugót is.
A hozzászólás módosítva: Márc 8, 2023
(#) pipi válasza Dióda hozzászólására (») Márc 8, 2023 /
 
ha tettél volna fotót....
https://www.hqelektronika.hu/hu/kereses/iec/csatlakozok-13286610/ta...909487 itt látok keresztbe forgatott érintkezőt
Következő: »»   419 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem