Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   1 / 642
(#) öreg hozzászólása Jún 20, 2006 /
 
Lehetőségem van egy felajánlást tenni. Havonta kb.2-3 alkalommal kapok bontásra különféle elektronikai berendezéseket. Én már besokalltam,de nincs szívem kukába dobni őket.(környezetvédelem is) Akit érdekel,ingyen vihet belőle.Postán nem küldök. Tudom, hogy ez csak a hozzám elérhető távolságban lakóknak elérhető,de ez is valami.
(#) angelero válasza öreg hozzászólására (») Jún 20, 2006 /
 
Szia éngem érdekelne! Hol laksz?
(#) öreg válasza angelero hozzászólására (») Jún 20, 2006 /
 
Sárváron
(#) angelero válasza öreg hozzászólására (») Jún 20, 2006 /
 
Hááát az túl messze van! ez van
(#) sirály12 válasza öreg hozzászólására (») Jún 20, 2006 /
 
Szia. Ha kapsz olyan cuccokat, amiben van nagyobb léptetőmotor, akkor szólj. Bár messze laksz (nagyon)de ha kell el is megyek érte, akár fizetek is.
(#) Thomas10100 válasza öreg hozzászólására (») Jún 20, 2006 /
 
Helló!

Engem érdekelne, felmennék értük, ha több összegyűlne. Én körmendi vagyok. De ahhoz tudnom kellene, hogy miket szerzel, és ha félre tudnád tenni, akkor mondjuk egy doboznyiért felmennék.(akkor nem kellene sokszor).

Köszi!
e-mail-en tudsz informálni: tom19@enternet.hu
(#) nyulbul válasza sirály12 hozzászólására (») Jún 20, 2006 /
 
Bocs hogy közbe"szólok" de az hogy nagyobb az nálad mit jelent?Nekem ugyanis van egy pár (szerintem "nagyobb")motorom,ami a printerben levőkhöz hasonlít,s van rajtuk áttétel is.
(#) Slope válasza nyulbul hozzászólására (») Jún 20, 2006 /
 
gondolom 1Nm körüli motorokra gondolt, ami manapság a printerekben van azok bóvlik...
(#) Sebi válasza öreg hozzászólására (») Jún 21, 2006 /
 
Milyen készülékekről lenne szó?
Ha nem nagy fáradság, egy listát feltehetnél ide, hadd lássuk.
(#) sirály12 válasza Slope hozzászólására (») Jún 21, 2006 /
 
Olyan 0,5 Nm körüliek már bőven jók lennének nekem. Egy kis masina lesz, nem egy nagy batár.

Asszem régebbi nagyobb mátrixnyomikban ilyenek vannak.
(#) G-Lex válasza sirály12 hozzászólására (») Jún 21, 2006 /
 
Helló!
Én répcelaki vagyok.
Milyen cuccokról lenne szó?
(#) öreg válasza G-Lex hozzászólására (») Jún 21, 2006 /
 
Teljesen változó.Pc alap,Pc táp,nyomtató,fax,kismagnó,kazánvezérlő,beltéri egys.,külön panelek,stb.
(#) szabi83 válasza öreg hozzászólására (») Jún 25, 2006 /
 
**UP**
(#) Norberto válasza öreg hozzászólására (») Jún 25, 2006 /
 
Jelenleg milyen bontanivaló alkatrészeid/paneleid vannak, amiket el lehetne hozni? Engem elsősorban ez érdekelne most
(#) Balu válasza Norberto hozzászólására (») Júl 15, 2006 /
 
Semmi esetre se küldesz postán? (tudom már mondtad...)

Nem lehetne megoldani mégis? Megbeszélnénk. :dumcsi: +a többiekenek is jó lenne

Ha lenne lista akkor léci
(#) source2 válasza Balu hozzászólására (») Júl 15, 2006 /
 
a posta nem drága (persze mi fizetjük),

B)
Postacsomag szabványos 0-20kg: 690,- Ft

ha valami listát feltennél, azt szerintem sokan megköszönnék, többek közt én is
(#) finenet válasza öreg hozzászólására (») Júl 17, 2006 /
 
Helló!

Nekem kéne egy tesla tekercshez való cucc minden küld utánvéttel anyagi ok Finenet@freemail.hu-ra dobj egy e-mailt lécci és beszélünk
(#) öreg válasza source2 hozzászólására (») Júl 17, 2006 /
 
Sajnos annyi minden van,hogy ezekről képtelenség listát készíteni.M:nemtudom:agam is csak akkor látom a
konkrétumokat,ha előveszek valamit bontani. Már volt aki személyesen meg tudott keresni és azt hiszem,hogy nem bánta meg. Azért is nem tudok postán küldeni,mert nincs lehetőségem arra,hogy konkrét kérés esetén kutassak a cuccok között. Ezért csak személyesen!BOCS!
(#) Thom válasza öreg hozzászólására (») Júl 21, 2006 /
 
Aki esetleg győri vagy Győr környéki és érdekelné egy 0,5mx1m-es 2mm vastagságú alumínium lemez (ideális pl. erősítő építéshez), akkor az szóljon!
(#) G-Lex válasza Thom hozzászólására (») Júl 21, 2006 /
 
Na akkor én is teszek egy felajánlást!
Akit érdekelnek kapcsolási rajzok, az priviben dobjon egy postai elérhetőséget és küldök DVDn rajzokat.

Jövő hétre készítek egy listát.
(#) Programmer hozzászólása Júl 28, 2006 /
 
Üdvözlök minden kedves fórumozót! Miután egy nyitott témám kapcsán kaptam kérdeseket programozással kapcsolatban lenne egy felajánlásom. Programozással foglalkozom 4 éve, akinek szüksége lenne valamilyen kis, közepes komplexitású programra szívesen segítenék. Gondolok itt főleg LPT re való programozásra. Például stepper motorok kezelése, egyéb saját készítésű perifériák programozása. Esetleg egy emeletes képlet 30 változóval ami minden nap kell -> csak beírod a megfelelő értékeket és kidobja az eredményt. Ha van rá igény kérem jelezzétek.:yes:
(#) Norberto válasza Programmer hozzászólására (») Júl 28, 2006 /
 
Köszönjük a felajánlást!

Biztosan lesz rá igény, nem fogsz sokat unatkozni
(#) Programmer válasza Norberto hozzászólására (») Júl 29, 2006 /
 
Remélem azért nem lesz minidg ien nagy az igény. Alig birom.:no:
(#) Tomee válasza Programmer hozzászólására (») Júl 29, 2006 /
 
kb. milyen anyagi vonzata lenne egy egyszerübb soros portos proginak?
kb annyi kéne, hogy pár vezérlő utasítást + egy max 100 byteos sztringet elküld a picnek soros porton.
Amit sztringet elküld azt meg felhasználói igény szerint el lehetne menteni filébe majd később újra megnyitni, módósítani és újra elküldeni.
Esetleg üzleti, kereskedelmi célra fellehetne e használni?
(#) Antauri válasza Programmer hozzászólására (») Júl 29, 2006 /
 
Hello Programmer!
Kicsit eltérő jellegű kérdés: assembly és basic programozást tanultam anno ( jó régen ), most szeretném felfrissíteni az ismereteimet. A neten van rengeteg kezdőknek szóló szoftwer de talán sok is. Talán tudsz segíteni: mivel érdemes kezdeni ha az alapokat akarom megtanulni? Igazából a PIC programozás érdekel, de szeretném magam írni a programokat és úgy gondoltam előbb a szoftveres oldalát nézem át.
Köszönöm!
(#) Programmer válasza Tomee hozzászólására (») Júl 29, 2006 /
 
Tomee! A programodhoz hozzá is foghatunk de előbb mindent pontosan tisztáznunk kell. Miden apró részletet. Sztem ezt inkább priviben kéne! Anyagiakról és licenszről : a programot felhaszanálhatod, terjesztheted, kereskedelmi célra is felhasznélhatod !! DE !! nem módosíthatod nem fordíthatod vissza és az eredti csomagban terjesztheted csak! (Tehát benne kell maradjon minden amit én írtam hozzá! Readme, Help stb.). A programok REKLAMWARE szoftok tehát reklámozd a programot és persze szerzőjét ahol csak tudod!
(#) Programmer válasza Antauri hozzászólására (») Júl 29, 2006 /
 
Kedves Antauri! Foglalkoztam assemblyvel de csak nagyon kezdő szinten. Viszont rengeteg Pascalből kivett assembly betétet tudok neked küldeni. Olyanok mint óra átállítása, párhuzamos port kezelése vagy akár a tick periódus felülírása! Ezeket tudom ajánlani. Mondom ezek nem komplett progik sajnos. De el lehet vele indulni.
(#) Programmer válasza Programmer hozzászólására (») Júl 29, 2006 /
 
ÉS egy link ahol szétnézhetsz, itt találsz assembly-t webprogramozás, delphi, hardware szóval szinte minden!CodexOnline
(#) Programmer válasza Programmer hozzászólására (») Júl 30, 2006 /
 
Belinkelek pár képet egy lehetséges PIC égető progiról. Természetesen a menüket, funkciókat ti határoznátok meg. Ezek a képek csak bemutatásra szolgálnak, remélem felkelti az érdeklődéseteket.Kep1
Kep2
Kep3
Kep4
(#) Frankye válasza Programmer hozzászólására (») Júl 30, 2006 /
 
Váó! Ez NAGGGYYYON tuti!!!!!!!!!!!

Egy ilyenre én is beneveznék, ha lehet!
Következő: »»   1 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem