Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   9 / 146
(#) llaci56 válasza gg630504 hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
Ne csodáld! 310 Ft az E...
(#) Danaman válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
Én megyek mert be kell gyüjteni egy kevés csövecskét
(#) llaci56 válasza Danaman hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
És a pénteki börzére ki jön?
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
Pénteki?! Hol lesz az? Megyek, ha tudok! Szombaton tuti leszek! Akkor már tuti leszünk hárman Matyival és Danaman-nal!
(#) llaci56 válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
Nem tudom, figyelmesen olvastál-e, pénteken lomtalanítás lesz az első kerületben. (Hogy ott hol, azt még ki kell deríteni.) Persze ha jössz, ott a helyed! (Az eljutásban segítek!)
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
Valaki fentebb pénteki börzét említett, nem pedig lomtalanítást! Amúgy mindegy, mi a program, csak "szakmabeliekkel" legyek!
Remélem nem lesz sértő: akkor pénteken egy- két csöves csövelni megy?!
(#) llaci56 válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
Ha nem is csövelni, de csövet gyűjteni, - meg ilyeneket...
(#) Danaman válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
Mennék én de megfogadtam hogy ebben a hónapban nem lógok egy napot se suliból délutánra meg már elrámoljhák a lényeget :no:
(#) llaci56 válasza Danaman hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
Minden fogadalom csak addig tart, amíg megszegjük.
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
Már ne is haragudj, de milyen suliba jársz (csak az életkorod miatt), ahonnan nem lehet lógni?
szerk.: ez Danaman-nak ment!
(#) llaci56 válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 17, 2009 /
 
Nem azt mondta, hogy nem lehet, csak megfogadta, hogy ebben a hónapban nem fog. De akkor még nem tudta, hogy lesz lomi. Már erősen gondolkodik a dolgon, és elkezdte átszámolni a Gergely naptárt, és átcsoportosítani a hétfőket péntekre, a szerdát vasárnapra, és így kijöhet egy szünnap. Különbenis... Nincs már sok ebből a hónapból! (február csak 28 nap... Sokkal szebb lenne a fogadalom egy másik, legalább 30 napos hónapban!)
(#) Imi65 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Idézet:
„Nem mellékesen, az I. kerületbe szívesebben mennék, mint pl. Lőrincre...”

Miért, mi bajod Lőrinccel (azon felül, hogy a város másik végébe van)? Ejnye.
Lőrincnek csak egyes részei problémásak, ahol én lakom, ott semmi vész. Csak itt már az Orion-Videoton modulos színeseket szokták mostanában kihajigálni (meg már pár műa. TV-is szokott lenni), csöves technikának már évek óta semmi nyoma.
(#) llaci56 válasza Imi65 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Idézet:
„csöves technikának már évek óta semmi nyoma”

Ezzel elszomorítottál. Pszt. Lóriccel csak az a bajom, hogy amikor elindulok itthonról, Bp-re érve nem abba botlom épp. Ahogy mondtad, a túlsó vége. Emellett még az I. mellett szól az is, hogy - bár VI. kerületi voltam, (Köbüki szomszédja,) de - mindig az I.-be jártam suliba. Nekem az olyan, mint a szülőföldem.
(#) Frankye válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Jelen! Szívesen megyek, ha tudok.
(#) llaci56 válasza Frankye hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Akkor mondd le gyorsan a pénteki óráidat! (én már megtettem!)
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Megszivatott a neptunos órarendem! Úgy volt, hogy pénteken csak 9:40-ig leszek, erre kiderült, hogy 13:20-ig vagyok bent suliban! És lógni sem tudok, mert labor gyakorlat lesz. Gondolom mire odaérek az első kerületbe, már minden és mindenki köddé válik...
(#) Imi65 válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Nem baj, majd szombaton bepótolod a hiányt. Én is tervezem a börzét.
(#) llaci56 válasza Imi65 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Én akkor kivel megyek gubizni???? :rinya:
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Én mennék szívesen, de délutáni órákban már elég kevés lenne az esély arra, hogy találunk valamit. De ha mondtok egy korai időpontot, mondjuk 6 óra , akkor szívesen kimegyek, mert akkor elintézem,hogy csak 10:45-re kelljen bemennem suliba!
(#) zolee1209 válasza Imi65 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Örülnék neki! Múltkor csak a vége felé találkoztunk, és mire egy kört megtettünk, addigra elmentetek haza enni! Szóval most nem vásárolni megyek, hanem beszélgetni és nézelődni! :yes:
(#) Imi65 válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Így jár az ember, ha a csemetéire bízza a saját szállítmányozását. Lelkesen elvisznek, de ez a lányoknak eléggé "uncsi" terület, így elég hamar nekem szegezik a kérdést: No, akkor mehetünk haza!?
(#) zolee1209 válasza Imi65 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Akkor hozni kell a lányoknak valamit, amivel lekötik magukat, amíg mi elbeszélgetünk.Néhány napon át... Nem bálamadzagra gondoltam!
(#) llaci56 válasza Imi65 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Idézet:
„No, akkor mehetünk haza!?”

Mehettek.
(#) DuMatyi válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Egyszerű: egy papír, és mind két oldalára ráírod: "fordíts"
Esetleg egy-két női magazin... Mondjuk múltkor beszéltük, hogy szüleinket el kellene hozni. Onnantól kezdve (minden összehasonlítási alap kérdése!) mindnyájunk szobájában rend és tisztaság lenne! Szóval akkor most úgy néz ki, én Bajáról a 4:35-kor induló busszal megyek fel. 8-ra érek a Népligethez. Valaki lesz arrafelé?
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 18, 2009 /
 
Akkor én is oda megyek, majd onnan elgyalogolunk! (remélem odatalálok! )
(#) llaci56 hozzászólása Feb 19, 2009 /
 
Tudja valaki pontosan, hogy az I. kerületben hol lesz a lomi?
És ki jön?
(#) SzervízMacska válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 19, 2009 /
 
Úgy rémlik, nem szokták felosztani. Elég kicsi kerület.
(#) zolee1209 hozzászólása Feb 19, 2009 /
 
Előre is kellemes guberálást mindenkinek, aki megy, én nem tudok menni! De a szombati börzén ott leszek! :yes:
(#) SzervízMacska válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 19, 2009 /
 
Na, azt én is meglesem, úgy felcsigáztatok a múltkori képekkel. Amúgy sem voltam még ilyenen, de még a Novák-piacon sem a Verseny utcában.
(#) pici hozzászólása Feb 19, 2009 /
 
Sziasztok

Van aki visz is eladó árut a Puskás Börzére, és nem csak beszerezni megy?
Következő: »»   9 / 146
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem