Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Adatlapot keresek
 
Témaindító: Thom, idő: Feb 23, 2006
Lapozás: OK   9 / 30
(#) mark.budai hozzászólása Ápr 9, 2009 /
 
Sziasztok! Nem pont adatlapot keresek, hanem azt, hogy van-e a SAMSUNG TECC2985VA14A tunernek HF kimenete, és ha van, melyik láb?
És ugye a +B-re kell a 12V?
Köszi!
(#) Jackass hozzászólása Ápr 15, 2009 /
 
Üdv!

Olyan problámába ütköztem, hogy egy régi IC datasheetjét sehol de sehol nem találtam meg. Az IC pontos megnevezése: SI1540HD Már rég nem gyártják...Ha valaki tudna ebben segíteni annak nagyon örülnék! Előre is köszönöm
(#) zolika60 válasza Jackass hozzászólására (») Ápr 15, 2009 /
 
Aztán ez a kérdés miért nem fért el az ez milyen alkatrész című topicban?
(#) vizor válasza Jackass hozzászólására (») Ápr 15, 2009 /
 
A gyártója SANKEN, egyes helyeken linear ic-ként emlegetik, ami utalhat műveleti erősítőre. Sokat segítene a válaszolóknak egy kép az áramköri környezetről ahol az ic található.
(#) Jackass válasza zolika60 hozzászólására (») Ápr 15, 2009 /
 
Kedves Zolika60!

Ez milyen alkatrész és a mi az alkatrész adatlapja úgy gondolom távol áll egymástol. Fel tudom ismerni az alkatrészeket. Ha nem tudnám valószínűleg azt a kérdést tettem volna fel, hogy ez mégis micsoda?
Köszönöm a korrigáló szándékot.
Szép napot!
(#) Jackass válasza vizor hozzászólására (») Ápr 15, 2009 /
 
Üdv!

Az áramköri környezet egy rádió ami erősítő is vagy fordítva. Igazság szerint egy 7294 el akarom helyettesíteni és emiatt kéne a lábkiosztás. A többi lényegtelen. De ha nagyon fontos akkor dobok fel képet az áramkörröl is.Előre is köszönöm!
(#) jocy0823 hozzászólása Ápr 25, 2009 /
 
Sziasztok! valaki nem tudja nekem megadni az AK1025 Microchip lábkiosztását?
(#) kobold válasza jocy0823 hozzászólására (») Ápr 25, 2009 /
 
Elég félrevezető volt a "Microchip" szó, mert egy olyan gyártóra utal, amelyiknek köze sincs a termékhez.
Wiki szerint ez az ATJ2091 klónja, adatlap a linkről kiindulva található.
(#) Menyét hozzászólása Ápr 27, 2009 /
 
Üdv mindenkinek!

VAn nekem egy OKI MSM65344A MCU-m beépített 16x4-es lcd vezérlővel, az adatlapját megtaláltam (több helyen megtalálható) de nem ír arról hogy hogyan programozható, regeszterei stb.
Esetleg nincs valakinek erről infója?
Előre is köszönöm.

MSM65344A.pdf
    
(#) Topi hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Virtuálisan meghívom egy sörre azt a nemes fórumozó kollégát, aki előkeríti nekem a következő készülék felhasználói kézikönyvét.

Bitatek PLS-2100B lézeres vonalkód olvasó. Adatlapját megtaláltam, de volt hozzá egy kis könyv, amiben a konfiguráló vonalkódok voltak. Egy kis könyv, tele vonalkódokkal, amit csak be kellett olvasni vele a beállításhoz.

Én vagy két óra guglizás után meguntam, és írtam a gyártónak is, megkerestem az európai forgalmazót és még válaszra sem méltattak egy hét alatt...

Előre is köszönöm!
(#) dferencz2009 hozzászólása Máj 11, 2009 /
 
HELLO,felszeretnem hasznalni a b7s3 tipusu oszciloszkop csovet es szuksegem van egy bekotesi rajzra ! koszonom
(#) dferencz2009 hozzászólása Máj 12, 2009 /
 
hello,kapcsolasi rajzot keresek a B7s3 szkopcsonek
(#) Peti.Janka hozzászólása Máj 18, 2009 /
 
Sziasztok! Én egy TDA3619-es ic-hez keresek adatlapot,de sehol nem találok. Tudnátok nekem ebben segíteni? Előre is köszi a választ!
(#) didyman válasza Peti.Janka hozzászólására (») Máj 18, 2009 /
 
Az a gond vele, hogy egyedi, megrendelésre gyártott IC. Mihez kéne az adatlap, mit szeretnél kezdeni vele?
(#) Peti.Janka válasza didyman hozzászólására (») Máj 18, 2009 /
 
ez egy wolksvagen ventó lámpamagasság álítójában van. ami beázott És ezt probálom javítgatni. néhány ellenálás a felismerhetetlenségig rozsdásodott meg itt ott a panel is megfáradt. Ahhoz kellet volna adatlap. hátha maga az ic nem halt meg. a moci már feltámadt.
(#) illestibor hozzászólása Máj 18, 2009 /
 
H valaki tudna nekem segiteni egy seiko gyartamyu eepromal kapcsolatban.S2100 vagy S2444, a kapcsolasi rajzuk vagy leginkabb az hogy hogy lehet oket programozni?
vlami rajz?Elore is kosz!
(#) Menyét válasza illestibor hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Hello! ha egy nyolclábú jószágról van szó, akkor talán ez lehet az. Elvileg benne van minden ami kell.

s2100.pdf
    
(#) mark.budai hozzászólása Máj 26, 2009 /
 
Sziasztok! CD2003GP adatlapot keresek. Az alldatasheet.com-on nem találtam.
(#) mindenes válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Hello!
Mi akarna az lenni IC, tranyó ?
(#) mindenes válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Ha IC akkor lehet Tda2003 vagy Ta 2003 is !?
(#) Tetye hozzászólása Jún 13, 2009 /
 
sziasztok!
Van egy akkutöltöm amit tesóm sikeresen kinyírt.
Ezzel kapcsolatban kérném a segitségetek, nem találok alkatrészt. 2db to220 tok pukkant el ill egy biztos szerintem valami dióda lehet a tipusa:y20100dn gyártója wxdh, a másik talán egy fet lehet tipusa: rfp60n06. Egyikhez sem találok adatlapot sem utalást hogy mi lehet.
Tudnátok segiteni benne?
köszi.
(#) lapose válasza mark.budai hozzászólására (») Jún 14, 2009 /
 
Szia!

Tessék!

CD2003GP.pdf
    
(#) lapose válasza Tetye hozzászólására (») Jún 14, 2009 /
 
Szia!

Ennyi volt.
A másik lehet egy 20A-es 100V-os dióda.
(#) Tetye válasza lapose hozzászólására (») Jún 14, 2009 /
 
Köszi szépen, és mivel tudnám helyettesiteni őket?
(#) Peti.Janka hozzászólása Jún 14, 2009 /
 
Sziasztok! Én egy ford autórádió erősítő ic-hez keresek adatlapot, de sehol nem találtam pedig a google a barátom. az ic-n ezek szerepelnek:
70966fb
N7H8A8
HSE07401

Másik ic:
7007*Ab
N7H7ES
HSE07362

Mind a kettő ic cserélve volt már, de most megint elromlott és nem találok hozzá adatlapot! Előre is köszi a segítséget!!!
(#) Peti.Janka hozzászólása Jún 14, 2009 /
 
Azt elfelejtettem írni, hogy a második ic első sorában a csillag az egy behelyettesítés mert nem tudtam elolvasni, hogy mi szerepel ott.
(#) VRubenX válasza Peti.Janka hozzászólására (») Jún 14, 2009 /
 
Szia!
Ha esetleg leírnád a rádió pontos típusát akkor lehet, hogy lenne hozzá kapcs.rajz az alapján lehet, hogy meglenne.
(#) Peti.Janka válasza VRubenX hozzászólására (») Jún 14, 2009 /
 
hali! Tipusa ford6000 cd
model: single cd-kw2000
(#) VRubenX válasza Peti.Janka hozzászólására (») Jún 14, 2009 /
 
Szia!
Nem vagyok benne biztos de lehet hogy ez a rajza de ebből sem derül ki sajnos számomra viszont azt hiszem, hogy (7007*Ab) nek a helyettesítője ez lesz
(tda 8587J) mellékelem a rajzot amit találtam.
(#) lapose válasza Tetye hozzászólására (») Jún 14, 2009 / 1
 
Szia!

BUZ-344
BUZ346S2
STP50N06L
STP53N06
STP55N06L
STP60N06-16
STP60N06BUK436-60A
BUK456-60H

Ha a dióda dual dióda volt(három lába volt, pl.
MBR20100CT
Következő: »»   9 / 30
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem