Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   116 / 432
(#) zolika60 válasza c27 hozzászólására (») Aug 4, 2010 /
 
Itt van néhány új. Nem olyan nagy technikai csoda az a páka. Ha ezek nem tetszenek, keress.Bővebben: Link :google:
(#) SzervízMacska válasza c27 hozzászólására (») Aug 4, 2010 /
 
(#) c27 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Aug 5, 2010 /
 
De akkor fűtőbetétet nem lehet sehol se kapni? Vagy nem látott senki se ilyet valahol? (Sajnálnám kidobni mert unom is már kicsit azt a szöveget: "ha elromlott dobd ki és vegyél újat" inkább jobb lenne ha az ember úgy gondolkodna, hogy ha lehetséges csináld meg!) Elsősorba betétet keresnék, egy új páka csak legutoljára jönne szóba. Már kisebb cuccokhoz van 2 páka, de nagyobbakhoz kéne egy ilyen.
(#) c27 válasza c27 hozzászólására (») Aug 5, 2010 /
 
Amúgy ezekhez van fűtőbetét is? Lehet ezeknek a fűtőbetéte jó lenne ebbe.
(#) ha8bs válasza c27 hozzászólására (») Aug 5, 2010 /
 
Körbe nézek talán van, pár nap.
A teljesítményt kitudod számolni. mérd meg a rosz össz ellenállását P=U*I előtte I= U/R mért ells.
Jakab
(#) ha8bs válasza c27 hozzászólására (») Aug 5, 2010 /
 
Valószínűleg 180 W-os kellene. "30/300W-os van.
Méretek: belső D 18mm 60mm hosszú
külső: 36 mm
szár:115mm kerámia+ 20mm bekötés

Jakab Gerla /Bcs VIII.,/
(#) SzervízMacska válasza c27 hozzászólására (») Aug 5, 2010 /
 
Itt, zolika60 linkjén találsz fűtőbetéteket is, csak végig kell bogarászni a listát. Amit én linkeltem, az "olcsó" címszóval, az egyszer használatos. Valószínű, a kapcsolója fog hamar tönkremenni / szétolvadni. Ezt kiiktatva még tovább használható egy darabig. A hosszútávú típus szerinti alkatrész utánpótlás a márkás cuccok ( Weller, Ersa stb. ) jellemzője. Az Ersa 150S-t anno a Nóniusz Kft-nél vettem. Hosszú évekig hibamentesen szolgált egy autóvillamossági műhelyben, egy hegy cserével. Sajnos, nóniusz megszűnt, esetleg érdemes volna utód cégüket felkutatni, hátha 1-2 ezrest spórolhatsz a conradhoz képest. Nagy árkülönbség nem lesz, ez az ár nagyjából reális.
(#) jenci2007 hozzászólása Aug 5, 2010 /
 
HEL B776 végfok Transistort keresek. csak nem találok

magyar oldalt.:S
(#) ERST1 válasza jenci2007 hozzászólására (») Aug 5, 2010 /
 
Szerintem ez 2SB776 lesz. Ez már valami régi tranzisztor de a paraméterek alapján lehet hasonlót keresni amivel lehet helyettesíteni .
(#) Sendi hozzászólása Aug 5, 2010 /
 
Üdv.
Tudna e valaki segíteni, hogy laptop töltő dugót (vékonyat és vastagat is ) hol lehet kapni, mert azok nem szabványos táp dugók.
Köszönettel.
(#) hapro válasza Sendi hozzászólására (») Aug 5, 2010 /
 
szerintem hqvideo és elektrokontha
(#) Sendi válasza hapro hozzászólására (») Aug 5, 2010 /
 
Köszönöm, de az elektrokonthaban nincs. Pontosabban külső átmérő OK, de a lyuk túl nagy.
(#) jeges hozzászólása Aug 5, 2010 /
 
sziasztok!
hol lehet jo áron beszerezni stannol 0.5mm 60/40 ont?
elég ritka ez a márka igy hiányos magyar forgalomba de hátha tud valaki......
(#) szamóca hozzászólása Aug 6, 2010 /
 
Üdv!
Hol lehet beszerezni KSS-213BA/F-NP tipusú laser fejegységet Sony CDP XB 630QS lejátszóhoz?

Itt találtam az elejével megegyezőt, de nem tudom a többi rész mit takar.
(#) vikipapa hozzászólása Aug 6, 2010 /
 
Helló mindenkinek. Lenne egy kérdésem. A csatolmányban lévő kapcsolót hol lehet beszerezni? Vagy valami hasonló "műanyag nyeles" típust? Előre is köszönöm.
(#) zolika60 válasza vikipapa hozzászólására (») Aug 6, 2010 /
 
Mondjuk itt, ha ez tetszik.Bővebben: Link
Vagy: :google:
(#) vikipapa válasza zolika60 hozzászólására (») Aug 6, 2010 /
 
Köszi szépen! Tökéletesen megfelel. Ez pont jó is lesz a sapkához amit kaptam.
(#) c27 válasza ha8bs hozzászólására (») Aug 6, 2010 /
 
Helló.
A teljesítmény nem olyan nagyon vészes, de majd megnézem az ellenállását.
A rézhegy átmérője 9mm pontosan fejből nem tudom milyen hosazú betét kell bele olyan 60-70mm, de viszonylag elég jó tűrése van mert, szerintem 80mm-es jó, de inkább 60-70. (Amint időm engedi pontosítok, de sztem használható adatok. A részhegy átmérője úgy rémlik 9mm sztem az biztos.)
(#) SzervízMacska válasza jeges hozzászólására (») Aug 6, 2010 /
 
Hogy a viharba ne! Parancsolj!
(#) c27 hozzászólása Aug 6, 2010 /
 
Valaki nem tud véletlenül L profilú alumíniumost 40x40x4mm-est? Valami olyan bolt kéne ahol levágnak 1m-t is, de nem olyan drágán, hogy a vágási költségből megvehetnék egy teljes rudat? (Valami olcsó helyet kerestem volna a metallo globus vagy mit találtam nyíregyházán, jobb lenne Debrecenben vagy a közelében.)
(#) erobi82 válasza c27 hozzászólására (») Aug 6, 2010 /
 
Debrecenben az Orosz és társa ilyen szinesfém cuccokkal foglalkozik. Pont tegnap voltam náluk. Elköltöztek a Bihari utcáról a Monostorpályi útra. Van honlapjuk is.www.oroszbt.hu
(#) c27 válasza erobi82 hozzászólására (») Aug 6, 2010 /
 
Értem, kösz. A honlapjuk nem a legjobb se árlista se más nem jön be rendesen, de akkor L aluminium van ugye?
(#) pz87 hozzászólása Aug 7, 2010 /
 
Sziasztok!
Nem tud valaki egy helyet ahol M63101FP motorvezérlő ic-t lehet kapni?
Vidoóban elszált a meghajtómotor ic-je. Vagy érdekelhet kompletten motor is GVC-033A a tipusa.
(#) bbb hozzászólása Aug 8, 2010 /
 
Sziasztok!

A képen látható csatlakozót - Olympus E rendszerű kamerák 12 tűs "USB" csatlakozója - tudja valaki hol lehetne beszerezni?
Vagy marad a "vegyek egy kábelt és azt berheljem szét" megoldás, ha valamit szeretnék (pl. a Topi féle villámkioldót, cak az én fényképezőmhöz )?
(#) erobi82 válasza c27 hozzászólására (») Aug 8, 2010 /
 
Szerintem van, de egy telefont megér. Én még régebben vettem tőlük 25X25ös alu zártszelvényt, meg alu pálcát, szerintem van nekik L profil is
(#) c27 válasza erobi82 hozzászólására (») Aug 8, 2010 /
 
Aha, jó, már írtam egy e-mailt nekik, majd válaszolnak. Kösz a segítséget.
(#) ivicz hozzászólása Aug 10, 2010 /
 
Szasztok,

TDA4680 video dekóder IC-t hol érdemes megnézni? 1db kellene, Sini-nél néztem, ott van 2,400Ft-ért, de hátha lenne máshol kevesebbért.
(#) kadarist válasza ivicz hozzászólására (») Aug 10, 2010 /
 
Szia! Máshol sem olcsóbb, a HQ-nál 2463 Ft az ÁFÁ-s ára.
Én azért még kutakodnék a tévédben, márcsak azért is, mert nem volt állandó a hiba.
(#) gabriel80 hozzászólása Aug 11, 2010 /
 
LED – LCD – PLAZMA TV-k, melyiket vegyem?

Üdv Mindenkinek!
Az lenne a kérdésem, mert több kereskedővel beszélve, mert mindenki mást mond, hogy ez azért jó, amaz meg azért, ez már elavult (pedig tavalyi széria), az idei meg már maga a tökéletes, miközben számomra nem sok a látható különbség ( hozzá teszem, nem nagyon értem azt a sok kép-hang javítót gyártónkén más-más megnevezéssel, mi mit is jelenthet…).
Engem a végeredmény érdekelne: (Kábel TV jel van ) Jól és élesen látni sokáig, ne csak a garancia idejére, ha meg x év múlva, csere lenne, akkor meg azért mert tényleg elavult, s akkor jó lesz máshova…

Arra meg hogy, melyik lenne a jobb Led, Lcd, Plazma, mindenki mást mond, sok a fogyasztása a Plazmának, még ha mást mondanak, a Lcd kiforrva, a Led gyerekcipős, meg valamelyikben már internet is van, (igaz csak képnéző, vagy YouTube, stb…) de csak tv-t, és videót akarok nézni mondtam…itt feladtam. ( Előzmény. Hogy van egy jó 2Tuneres PIP-es sima tv, ami kezd hibásodni, de az itteni segítségeknek köszönhetően, még jó. Ja 2Tuneres tévé már új típusokba nincs!? )

Ha valakiknek vannak tapasztalataik: LED - LCD – PLAZMA TV-kre, és egyéb extra tudásokra, amiket érdemes figyelemben venni vásárláskor ( és esetleg hol? BP), új, vagy régi kiadásokban, az kérem, írja meg.

Köszönöm: Gábriel
(#) gabriel80 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Aug 11, 2010 /
 
Hali, ide lett pakolva, nem én raktam ide, csupán a vélemények, és tapasztalatok érdekelnek...
az hogy esetleg hol lehet venni, az már mellékes, de jó plusz.
A személyes tapasztalatokra, s véleményekre vagyok kíváncsi.
Illetve, persze a forrasztás is..., de közben meg meg nézzük egy jó videót, meg focit...aztán maratás...
Gábriel
Következő: »»   116 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem