Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   342 / 432
(#) Kovidivi válasza attila1 hozzászólására (») Dec 7, 2017 /
 
Vagy vegyél HeStore-tól normális cellát kb. 1500-2000Ft-os áron, és nem fogsz csalódni!
(#) andras99 hozzászólása Dec 10, 2017 /
 
Sziasztok!
Tudja valaki hol tudnék beszerezni értelmes áron a képen látható piezo hangszóróból?
Konkrétan ilyenre lenne szükségem, viszonylag nagyobb mennyiségben. Akár hazai akár külföldi forrás is érdekel.
(#) tomikapc válasza pjg hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Köszönöm a választ! Mennyire károsíthatja így a többi elektromos eszközt a közelben? Ha ki szeretném váltani valamivel, akkor mit tegyek bele? Mert pont ilyent nem találtam sehol...

Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Dec 10, 2017
(#) granpa válasza tomikapc hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Nem károsít, csak zavar (búgás, csíkozás). Bármilyen hasonló értékű megfelel, amit a boltban adnak, legfeljebb huzalozni kell a helyéhez. (És külön rögzíteni!)
(#) tomikapc válasza granpa hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Köszi!
(#) attila1 hozzászólása Dec 10, 2017 /
 
Sziasztok!
Haverom 230V-os led reflektorja eléggé halványan világít. Szétszedtem,a Led panelra menő belső tápján 47V feszt mértem. Panel mérete:48x98mm,és 30 Led van rajta. A táp feszültsége az reális lehet? És honnan tudnék másik ilyen panelt keresni? Ebayen 12/24V-osakat találtam,de ilyet nem.
(#) Bakman válasza attila1 hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
A feszültség normális lehet, nagy valószínűséggel az áramgenerátor beállt amaximális kimenő feszültségre. Mekkora telejsítményű a reflektor?
(#) attila1 válasza Bakman hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Egy 30W-os alkonykapcsolós refi lenne.
Valamiért csak félig módosult az előző beírásom. A az smd cuccot tartalmazó panel egy solar vezérlőhöz tartozik,amiben néhány alkatrész kikészült. Amit már találtam,az a K80E08K3,de ami a képen van, 1HC feliratú smd,nem tudom mi lehet...
(#) nedudgi válasza attila1 hozzászólására (») Dec 10, 2017 1 /
 
Remélhetőleg ez az 1HC
(#) attila1 válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Köszönöm,én is remélem. Honnan lehetne valami katalógust letölteni,amivel a kódok,helyettesítő alkatrészek kisilabizálhatók lennének?
(#) nedudgi válasza attila1 hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
(#) attila1 válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Hálás köszönet!! Ha minden alkatrész megjön a solar vezérlőhöz,hogy tudom óvatosan életre kelteni műhely körülmények között? Látni szeretném,ha valami még nem stimmel vele.
A hozzászólás módosítva: Dec 10, 2017
(#) nedudgi válasza attila1 hozzászólására (») Dec 10, 2017 /
 
Óvatosan. Ha valahol nagy áram folyhat, ellenállással korlátozd. De én nem értek hozzá.
(#) MrBrown hozzászólása Dec 14, 2017 /
 
Sziasztok,
Sasszira rögzíthető 4 pólusú 3.5mm-es jack aljzatot keresek (mint a képen).
Ebayen / googleon már természetesen futottam egy kört sikertelenül.
A képen látható 5,5 USD lenne + szállítás...
Hátha itt valaki tud olcsóbb forrást.
Köszönöm.

IMG_0386.JPG
    
(#) Doky586 válasza MrBrown hozzászólására (») Dec 14, 2017 / 1
 
(#) MrBrown válasza Doky586 hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Köszönöm szépen, holnap hívom is őket!
(#) Doky586 válasza MrBrown hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Ha fővárosi (v környéki) vagy, egyszerűbb ha besétálsz hozzájuk.
(#) MrBrown válasza Doky586 hozzászólására (») Dec 14, 2017 /
 
Majd 20 évig 500 méterre dolgoztam tőlük, de most a II. Kerületből nem indulok neki kérdezés nélkül hátha megrendelős a dolog.
De mindenképp nyert ügyem van az 5.5 dollárhoz képest!
Üdv.
A hozzászólás módosítva: Dec 14, 2017
(#) vikipapa hozzászólása Dec 18, 2017 /
 
Sziasztok. Ilyen fajta csatlakozó házat nem tudjátok hol lehet venni? "Type .110" és "Hitachi conncector"néven találtam angol és amerikai oldalakon, de magyar boltban nem találtam. Az érintkezők sima 2,8mm-es anyu-apu csúszósaruk, a házakkal vagyok bajban. Motor kábelkötegekben találkoztam vele eddig és erre is szeretném használni. Segítséget előre is köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Dec 18, 2017
(#) nedudgi válasza vikipapa hozzászólására (») Dec 18, 2017 /
 
Mutass képet, mit szeretnél, könnyeb lesz segíteni.
(#) vikipapa válasza nedudgi hozzászólására (») Dec 18, 2017 /
 
Az "ilyen" alatt belinkeltem, de tessék külön a link: Bővebben: Link , plusz itt még van belőle pár fajta ami érdekelne Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Dec 18, 2017
(#) Doky586 válasza vikipapa hozzászólására (») Dec 18, 2017 /
 
Ha jól értem olyan csatlakozó kell ami:
- 6 pólusú
- papa-mama is kell
- nem kell semmihez alkalmazkodni
- színe lényegtelen
- áramerősségről nem esett szó: tehát lényegtelen
- törpefeszültség (érintésvédelem nem szempont)

Ilyen csatlakozókból szerintem Dunát lehet rekeszteni bármilyen boltban. Például vegyél UTP kábelhez való dugót és aljzatot, azon 8 érintkező is van..
(#) vikipapa válasza Doky586 hozzászólására (») Dec 18, 2017 /
 
- Kell 2, 4 és 6 pólusú
- Igen, kell anyu-apu
- Kell alkalmazkodni a gyári köteg maradványához és pótalkatrészekhez (mint írtam motor újrakábelezésről van szó, például önindító relé behúzótekercse, gyújtáskapcsoló, blokkból kijövő kábelköteg, CDI csatlakozás ami műgyantába öntött), plusz nem szeretném a meglévő összes csatlakozást lecserélni, emellett alkatrész cserekor ha nem kell, nem szeretnék mind új alkatrészt krimpelni.
- Színe mindegy
- Áramerősség: max kb 5A (fényszóró), 0,75 mm2-es vezetékekhez
- Igen, 12V-os rendszerben lesz (kivéve gerjesztő tekercs csatlakozása ami lényegtelen)
(#) zolika60 válasza vikipapa hozzászólására (») Dec 19, 2017 /
 
Itt találsz megfelelőt.
(#) Doky586 válasza vikipapa hozzászólására (») Dec 19, 2017 /
 
(#) vikipapa válasza zolika60 hozzászólására (») Dec 19, 2017 /
 
Köszönöm szépen, megnézem!
(#) MrBrown válasza Doky586 hozzászólására (») Dec 19, 2017 /
 
Ez az árvill úgy látszik mindent tud, bárcsak felvennék a telefont...
(#) Doky586 válasza MrBrown hozzászólására (») Dec 19, 2017 /
 
Ez egy apró kisker bolt, talán csak ketten vannak, eggyikük kiszolgálja a mindig ottlevő embereket. Nincs idejük-energiájuk telefonálgatni apró cseprő kérdésekre válaszolgatni, hagy van-e egy bizonyos 20Ft-os dióda vagy nincs, de azt 5percig kellene keresgélni az ezernyi fiókban. A weblapon ott a elektronikus nyilvántartásuk (van-nincs). Főleg így szabadságolási időszakban. Oda kell menni és megvenni ami kell. 3-4 ajtóval arrébb pedig van egy másik elektronikai bolt is mellettük.
A hozzászólás módosítva: Dec 19, 2017
(#) MrBrown válasza Doky586 hozzászólására (») Dec 19, 2017 /
 
...meg öt percre a harmadik (mikronika)
(#) patrick97 hozzászólása Dec 25, 2017 /
 
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni hogy valaki nem e találkozott olyan időzítős relé modullal amely 12V-ról üzemeltethető, lehetőleg van benne elem ami a beállításokat tárolja, és a legfontosabb hogy a napok közötti váltást is tudja kezelni. Ezt úgy értem hogy a relének pl 2017.12.25én 17:00kor meg kellene húznia, és 2017.12.26-án reggel 7:00-kor elengedné. A legegyszerűbb megoldás tudom az alkonykapcsoló lehetne ,de az most nem kivitelezhető, az emberi tényező miatt.
Ilyet már vettem tökéletesen működik csak nem úgy ahogy nekem kellene, nem tudja egyben kezelni a 23:59 után érkező napot , év.hó.nap beállításos...
Következő: »»   342 / 432
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem