Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   742 / 967
(#) granpa válasza Gafly hozzászólására (») Feb 4, 2017 1 /
 
Éreztem, hogy nem találtam el (szarva közt a tőgyét).
(#) Moderátor hozzászólása Feb 4, 2017
 
Urak! Befejeznétek?A humornak, viccnek már csak kényszeredett nyomai lelhetőek fel, és lassan személyeskedésbe hajlik a társalgás.
(#) ticseboy hozzászólása Feb 4, 2017 /
 
Egy kicsit más, az utolsó pár hozzászólogatáshoz képest.Bővebben: Link
(#) konyak6 hozzászólása Feb 4, 2017 /
 
Akkor most valami vidámabb.
Bővebben: bebabcsinya
(#) Hetope hozzászólása Feb 4, 2017 / 1
 
Forrasztani tudni kell!!!
Led teszt
(#) AMD válasza Hetope hozzászólására (») Feb 4, 2017 /
 
Biztos ívet akar fogni mint hegesztéskor.
(#) Hp41C válasza Hetope hozzászólására (») Feb 4, 2017 / 1
 
Egy kommentből: Új alkatrész család születik: SED: smoke emitting diode
(#) lelkes amatőr válasza Hetope hozzászólására (») Feb 5, 2017 / 1
 
Kovács lehet az eredeti szakmája, csak nem kapott sehol kalapács alaku forrasztópákát.
(#) gyuszo válasza lelkes amatőr hozzászólására (») Feb 5, 2017 /
 
Képzeld el, hogy ez készít neked tetoválást .
(#) Bakman válasza Hetope hozzászólására (») Feb 5, 2017 /
 
Szerintem nem vicces, szándékos bénaság minden irányból. Ilyen videót bármelyikünk tud készíteni.
(#) pucuka hozzászólása Feb 5, 2017 / 1
 
Jó vicc:
Bővebben: Link
(#) teddysnow hozzászólása Feb 5, 2017 /
 
Na most már tudom mi van egy régi videóban.
(#) Remci válasza teddysnow hozzászólására (») Feb 5, 2017 /
 
Bakker, ez valami új típus lehet, az enyémben nem találtam ilyen dolgokat
(#) nagym6 hozzászólása Feb 5, 2017 /
 
Hideg télben egy kis melegség.

Konn.jpg
    
(#) elektroncso válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 5, 2017 /
 
Elosztódoboz felsőfokon:
(#) Szárnyas hozzászólása Feb 6, 2017 /
 
Kis malőr:
Bővebben: Link
(#) zolika60 válasza nagym6 hozzászólására (») Feb 6, 2017 /
 
Ismétlés a tudás anyja.
(#) nagym6 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 6, 2017 / 1
 
Na ja. Ez nem onnan van, de enyémnél a fázis van a csavarhoz bekötve, nem a nulla.
(#) szikorapéter hozzászólása Feb 7, 2017 /
 
Haverom küldött egy hasonló kaliberű képet,és közben mondta: "milyen jó lenne ez magyar tankkal". Így hát elkészítettem ezt a képet.
(#) jocko hozzászólása Feb 7, 2017 1 / 1
 
A második nálam az abszolút humor kategória győztese...
(#) kérdező hozzászólása Feb 12, 2017 / 1
 
DVB-S Satellite, azaz műholdas digitális TV
DVB-C kábeles digitális TV
DVB-T Terrestrial, azaz földi digitális TV
DVB-ET Extraterrestrial, azaz Földön kívüli digitális TV, kifejezetten földönkívüliek számára készült műsorokkal. Elképzelem, ahogy jó nagy parabolaantennákkal küldik a jeleket, miközben a képernyőn csészealjak repkednek.
A hozzászólás módosítva: Feb 12, 2017
(#) Orbán József hozzászólása Feb 15, 2017 / 2
 
Üdv! Elnézést, hosszú mese következik.
Valamikor a ' 70 években valamelyik sörgyár készített egy alkoholmentes sört.
Reklámozták, dejó, mit tesz isten, egyszer egy ebéd után ittam egyet. Megittam, megbántam.

Valamelyik korabeli kabaréban így emlegették:
- Hallotta, majdnem betörtünk az arab piacra a remek alkoholmentes sörünkkel! De megbukott az ügy...
- Mi történt, drága volt?
- Á, megkóstolták.
Így járt mindenki, aki bedőlt a reklámnak. Aztán okos a más kárán tanul.
Ám más téren vannak olyan önjelölt ipari próféták is, akik a saját kutyulmányukat a Szent Kehelyként élik meg...De, ha valaki a saját ízlésének, szemének, fülének hisz...? Az eléggé el nem ítélhető szokás.

II. Kacor király tortát hegeszt

Hol volt, hol van, él Kacor király a neves tortahegesztő kircsi.
(ez egy mese, ipari mese, ha nem vette volna észre valaki)
Éldegél a király, birodalma szinte végtelen, az üveges sörön innen és az operációs rendszeren túl.
Második Kacor király módfelett kényes a tekintélyére, ha hírét veszi, hogy valaki rosszat mondott róla, hipp-hopp, ott terem és Mardel nevű királydingóját is ráuszítja. Aki mellesleg jövő, halott, szellem, kísértetlátó, szerinte ezek mindig üldözik is...sátán kutyája...nem is, mmmm... sántakutya, na az. Ketten aztán cincálják a felségsértőt, míg a világ világ és 3 nap. Kircsi bármi észrevételt tortáival kapcsolatban terrortámadásként él meg, ekkor az árulóra, felségsértőre ráküldi a névtelen fekete sereget.

Érti a kritikát, meg a humort is, csak nem tűri. Még szép, királynál több már úgy sem lehet, innét csak lefelé lejt az út.
Kacor királyunk – próbálok én is idomulni, mit lehet tudni – valami frenetikusan ért a tortahegesztéshez, birodalmát ebből gyarapítja a mai szintre.
Ha olyan dolgokkal jössz elő: A szakácskönyvek egyikében sem így van...Felséged 2-őt lapozott...a kifestőkönyvében lehet, hogy így van talán… - véged.
A Király híres és felséges tortáit mindenhol dicsérik, de vannak mások is, aki még jobb tortát készítenek. Csak azok nem szidolozzák magukat, csinálnak és kész. A Király biztonság kedvéért minden reggel odaáll a kedvenc serpenyője elé és belekérdez:
-Serpenyő - persenyőm, mond meg nékem, ki hegeszti a legjobb tortát a világon?
A konyhaedény illedelmesen megtörli zsíros öblét, mindannyiszor azt feleli:
– Csakis te, Királyom.
(egyszer eltévesztette, rögtön a szelektívben találta magát, onnét horgászta vissza a portyázó aztékok elől kegyesen a Király)
Azt találta mondani – a részeg mindig igazat mond és előtte bólé folyt bele, mindenütt az folyt – Szépet, jót hegesztesz, de vannak akik 100x jobbat, szebbet hegesztenek, úgymint… Eddig tudta mondani, de...
A kircsi földhöz vágta széles mérgében, bele is rúgott egy nagyot és sántikálva vitte, go a szelektívbe.

Aztán a fenséges tortái alapja a fűrészpor! Ugy-e csodálkoztok, mi? Na azért. Ettől drága, mahagóni, dinsztelt fűrészpor, némi facsiszolattal vegyesen. Ez adná a bukéját és az árát...
A Király zsenialitása abban áll, hogy a sok tortahegesztés után eltalált egy egész jó középarányt, vagyis,ahogy mondják sok cukorral meg lehet enni kevés …t.
Szerencsére mindig voltak naiv plebejus alattvalók, akik a tortákat készítőt gazdagon megfizették a hegesztett tortáért. Aztán dicsérték egymásnak, vegyen más is, ne csak ő járjon rosszul.

Készült is ám torta tucatjával! Azonban egy napon nagy baj történt!
A Király éppen kidoboltatta az új, röntgennel átvilágított, kadmiumozott dobostortát, mesterművét!
De nem ám csak a ponthegesztett torta, hanem a tálaló készletet is, önfényező mini kolomppal, komplett főétkezési mesterművet, piros lézerrel paprintva. Szerényen, csak a „legrosszabb„ tulajdonságokat említette, mutatta be, úgymint a gojzer varrott bőr tortakés, szegő zsírpapír, bodzafa forgósziréna, meg a hozzá felszolgált bólé, ami olyan dicsfénnyel bírt, hogy a gyanútlan tortaszerető csakis népies bádog napszemüvegen át tudta nézni. Vagyis burkolatlanul dicsekedett, szokásosan. Erre különösen büszke volt a Király, a híres bóléjaira. Ne nézzetek görbén, így van! Nála ez úgy folyik, mint lyukas cipőbe a hólé.

Mivel senki nem esik hasra tőle – kivéve, aki még nem ettek, láttak tortát - ízetlennek, semmit mondónak gondolják – ezek külön királyi fegyelmit kapnak. Mert a bólé rettentően fontos! Épp csak megközelíti fontosságban, de el nem éri az ősrobbanás a bólét, az ám!
A többi csak Bólénélkülijancsika – pórnép, megannyi törpe.
A kész műnél aztán történt egy kis gixer…Nem is kicsi, nagyon lényeges! Az együttes együtt ehetetlen volt, pudvás száraz ízű, a sok cukor sem segített, nem volt megelégedve az alattvaló… Ezért ő, II.Tiborc alattvaló eléggé el nem ítélhető! Az, hogy szekérderéknyi pengő forintokat áldozott a „Műre” nagy botorság... bizony így járt!
Amint ez napvilágra került – a lázadó rossz fényt vető jóvoltából - a Király összevonta szemöldökét és a pórnép alattvalóhoz intézte királyi kérdését.
- Aztán netalán ettél is a hidegtálamból? Ezt nézni kell, pár hétig, mire bejáratódik...a szemed.
Ilyen képtelenséget, még jó, hogy nem hallgatni, vagy gurítani akartad, vagy dobolni rajta. Ott cseszted el, tehetek én arról, hogy ilyen kényes az ízlésed? Másoknak jó, te meg itt finnyákolsz?
Az alattvaló zavarában csak halkan motyogta:
- Mitől olyan nagy a te szemed, Királyom, haragszol?
- Hogy jobban lássalak - felelte a Farkas.
- ....és mitől ilyen rettentően nagy az arcod, szád? Ezek után…? Na mindegy. A füledet már meg se kérdezem.
*

Ajjaj, összekeveredtek a meséim! Csakis egy bug lehetett. Bug a Jakab… Összeakadtam a Piroska & Farkas-sal, még a Hófehérből is van részlet. Így jár, aki sok mesét olvasott..
Műszaki okokból egy ideig átalakítás, újratervezés miatt zárva a mesetár!
(#) granpa válasza Orbán József hozzászólására (») Feb 16, 2017 /
 
Rám is rossz hatással van ez a hosszú hideg tél (vagy az exem idegsített fel, azért fáj a fejem)? Öltözz melegen, óvakodj a zaszonytól, ha rájön a hoppáré! Ja; és a kialvatlanság is okoz ilyeneket.
Újkori vicc (lehet, sokan ismerik; de legalábbis tapasztalják): Régen a sárkányt kellett megölni, hogy elvehesd a szüzet, ma már nincsenek szüzek, a sárkányt kell(ett) elvenni.
A hozzászólás módosítva: Feb 16, 2017
(#) szucsistvan123 hozzászólása Feb 18, 2017 /
 
Proci pasztázáshoz egy kis segítség: Bővebben: Link
(#) Gigapixel hozzászólása Feb 18, 2017 /
 
Arra gondoltatok már, hogy Columbo feleségének
összes kedvenc sztárjáról kiderül, hogy gyilkos,
akit ráadásul a férje buktat le?
(#) kistee válasza Gigapixel hozzászólására (») Feb 19, 2017 /
 
Nem tudom... majd megkérdezem Chuck Norrist. Ő az egyetlen, aki már látta Columbo feleségét...
(#) elektrorudi válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Feb 20, 2017 /
 
Elég gyorsan mozog a videó, de úgy látom, ez a Hellman's ez valami majonéz. Nem?
(#) djusee válasza elektrorudi hozzászólására (») Feb 20, 2017 /
 
Igen az, de szerintem nem helyesen mutatja, igy nem terül szét egyenletesen a processzor lábai közöt a cucc
(#) pucuka hozzászólása Feb 20, 2017 1 /
 
(#) nagym6 válasza elektrorudi hozzászólására (») Feb 20, 2017 /
 
Élelmiszeripari valami, gondolom reklám, hogy a proci is szereti.
Következő: »»   742 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem