Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   822 / 967
(#) sonajkniz válasza nagym6 hozzászólására (») Márc 10, 2020 / 3
 
Lopásvédelemre én más trükköt alkalmaztam.
A gyújtás vezetékét egy rejtett kapcsolóval megszakítottam. A motortérben elhelyeztem egy kürtrelét, aminek a tekercsére párhuzamosan rákötöttem egy combosabb kondit. Ha a relé behúzott, áramot adott a gyújtásnak. A relé pedig akkor húzott be, ha önindítóztak. Az önindító behúzótekercséről egy 5A-es diódán keresztül kapott feszültséget a relé tekercse és a kondi. A motor pöccre indult, de csak addig járt, amíg a kondi kisült és a relé kiejtett. Újabb indításra megint indult. Persze megint leállt pár másodperc múlva. Így max. az akksit meríthették le, de saját lábon az autó nem jutott messzire.
(#) nagym6 válasza sonajkniz hozzászólására (») Márc 10, 2020 /
 
A tolvaj az akkuról egyből ad áramot a gyújtásnak fél perc alatt a motortérben, utána indít, ezzel gyújtásmanipulációk áthidalva. Régen így kezdték, volt náluk egy darab drót két végén csipesszel.
(#) Gafly hozzászólása Márc 11, 2020 / 6
 
(#) Frankye válasza Gafly hozzászólására (») Márc 12, 2020 / 1
 
És tényleg...Erről jut eszembe az az idióta vicc, miszerint: "A munkahelyemen divatba jött, hogy az ételeknek a hűtőben nevet adnak. Ma megettem egy Zoltánt és egy Jánost."
(#) jucsaba hozzászólása Márc 14, 2020 /
 
Ne itt vegyetek konzervbontót!
(#) sargarigo válasza jucsaba hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Nem tették mellé az AA elemet hogy látható legyen a mérete, így inkább leírták egzaktul!
(#) witi hozzászólása Márc 14, 2020 / 1
 
Tegnap reggel munka előtt... dohánybolt, vásárolok, fizetek. Közben kollégám is bejön, jó reggelt-jó reggelt, kezet fogunk...Mire az eladó hölgy kiakad, hogy kerüljük a kézfogást,fertőzésvezszély stb stb . Megkérdezem tőle hogy az nem baj, ha az elkövetkező 8-10 órát egymás mellett töltjük, egy szerelőasztalnál és közös szerszámokat is használunk??? Erre néz rám bamba arccal...
(#) orcika70 válasza witi hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Akkor ahhoz mit szólt volna az eladó hölgy, amit a szupermarket friss pékárú pultnál láttam, frissesség és állag ellenőrzést végzett egy vásárló a zsemlyék között. Na innentől az ömlesztett pékárúból sem veszek terméket.
(#) Gafly válasza orcika70 hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Az napi gyakorlat felénk, hogy kivesz egyet, megnyomkodja hogy nem száraz-e.
Ha megfelelőnek itéli, akkor visszateszi és elvisz egy "szüzet"
(#) pucuka válasza orcika70 hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Az Óbudai piacon láttam még ősszel egy feliratot a szilvás rekeszen:
Ne nyomkodd, ez nem csengő!
Ennél érdekesebb volt, mikor egy öregasszony szagolgatta a konzervdobozos készételeket, mikor válogatott.
A hozzászólás módosítva: Márc 14, 2020
(#) orcika70 hozzászólása Márc 14, 2020 /
 
Nagyon úgy látszik egyeseket egyáltalán nem érdekli a vírusok terjedése, ők azok akik teljesen egészségesnek érzik saját magukat. Remélem majd mikor ők ugyan ezt tapasztalják vásárlás alkalmával hogy a kiszemelt terméket pont az előttük lévő vásárló teszteli, akkor mi lesz a reakciójuk.
(#) nedudgi válasza pucuka hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Lehet, hogy rossz a mámi szeme.
Én jártam már úgy konzervvel, hogy csak nagyítóval tudtam felfedezni egy lyukat a dobozán.
(#) Remci válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
És mi késztetett arra, hogy lyukat keress rajta,pláne nagyítóval?
(#) nedudgi válasza Remci hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Tulajdonképpen semmi, hacsak az nem, hogy egy tócsa keletkezett az asztalon, miután vizet töltöttem bele.
A hozzászólás módosítva: Márc 14, 2020
(#) Remci válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Ja,így már értem. Komolyan azt hittem,hogy a boltban, vásárláskor
(#) nedudgi válasza Remci hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Azt nem, de én is megszagolom.
(#) nagym6 válasza orcika70 hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Undorító. Nálunk is volt ilyen tahó, majdnem az összes kiflit megfogdozta, nyomkodta, mire egyet elvitt volna. Csak akkor mondtam neki, valamelyikbe fújtam az orrom. Annyira elborultam ettől a manusztól, egyébként sosem mondok ilyen durvát.
(#) zsoltee0001 válasza witi hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Kiváncsi vagyok, a nagy spájzolás, hogy hat ki a bagósokra, mert eddig ugye minden nap kellett venni egy dobozzal, nem lehetett megvenni előre több dobozzal, mert gyorsan romlik.
Ezért vannak nyitva ünnepnapokon is, kaját azt nem lehet kapni, de cigike mindig legyen.
(#) bbb válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Én arra lennék kíváncsi, hogy azt a rengeteg WC papírt mi a fenére használják fel? Múmiát játszanak? Gyakorlatilag egy posztapokaliptikus élmény volt tegnap a boltban járni.
Zöldség/gyümölcs - csak a méregdrága cuccokból mutatóban (na jó, avokádó 450-860 forintért az volt, de ennyiért kenjék a hajukra)
WC papír - nulla készlet (csak az üres raklapot láttam)
Hűtőláda - nulla húskészlet!!! Szó szerint kongott az ürességtől!
Fagyasztóládák - majdnem üresen ácsingóztak, a szerintem túlzottan sós kapros túrós töltött bigyóból volt készlet, de amúgy szinte semmi
Vitaminok - pezsgőtabletta formában esetleg
Kézfertőtlenítő - nulla készlet (szerencsére nekem két-három éve ott pihen a kocsiban, mert jobban leviszi az olajos/fékporos koszt, mint a sima szappan, s így még van is belőle)
Olaj - nem tudom mit csinálnak vele, talán fürdenek benne? Persze olívából azért még volt mutatóban...
Cukor/liszt - biztos rengeteg piskóta fog készülni... (mi egy évben talán elhasználunk 1/2-1kg cukrot és 2-3kg lisztet, olajból meg 1l idétlen időkig elég)
Tejföl - szintén nulla készlet (érdekes, hogy kefir, meg mindenféle joghurt az viszont bőven volt)

Gratulálok félelemkeltő média! Az emberi hülyeségre remekül alapoztatok, s nektek köszönhető, hogy a tömeg ész nélküli felvásárlásba kezdett. A boltok meg dörzsölhetik a markukat, hogy
a máskor két hétig kitartó készletet fél nap alatt elviszik (szó szerint erről beszélgettek az árufeltöltők)
(#) Gafly válasza bbb hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Az a vicces, hogy nemcsak WC papir nem volt, hanem macskaalom sem.
Kolbász, szalonna, rizs és só is nuku...
Tojás az még volt valamennyi, de csak a drágábból.
(#) bbb válasza Gafly hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Valóban a kutya- és macskakaja részleg is kongott az ürességtől...
Viszont szeszesital az dögivel volt, pedig terjed a mém, hogy az alkohol megvéd a vírustól
(#) Egri Frédi válasza bbb hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Mivel papírzsepi sincs, az kiválóan helyettesithető WC papírral.
Annó mi is ezt csináltuk a koleszben: Papírzsebkendőt nem adtak, de WC papír korlátlanul kaptunk a portán. Orrot fújni az is jó volt ...
(#) nagym6 válasza bbb hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Nálunk minden élelmiszerbolt dugig tele mindennel mint régen. Nem is tudtam, hogy spájzolási téma megy.
Sok a szájmaszkos ember, csak pillanatnyi ránézésre már az orr mellett centis hézag kétoldalon. Ott megy a levegő, a vírus kissé megszédül a kacsakaringósabb, de szabad úton.
(#) erbe válasza bbb hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Úgy látszik, mi civilizáltabb környezetben lakunk (nyugatabbra). Tele vannak az üzletek, semmiből nincs hiány (egyelőre).
(#) Remci hozzászólása Márc 14, 2020 / 1
 
Tegnap mentem az egyik céghez dolgozni és a portán csak úgy engedtek be, hogy a kocsi ablakon ki kellett nyújtanom a kezem és lefújták valami trutyival. Nehogy be vigyem a vírust. Mikor megkérdeztem hogy mi értelme az egésznek,mert megint megfogom a kormányt, a sebváltót, a szerszámokat amikkel addig dolgoztam, valamint a ruhámon is bevihetem, akkor furcsán néztek rám. Főleg mikor megemlítettem hogy valami belső fertőtlenítőt is adhatnának. Szeszipari cég volt
(#) Egri Frédi válasza Remci hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Esetleg próbáld meg belsőleg az Ultra Solt
(#) tbarath válasza bbb hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
A média csak beszámol arról, ami érdekli az embereket. Az embereket pedig ez érdekli. Ennyi.
Ha csak pár apró hír lenne a koronáról (teljesen eltagadni azért nem lehet), akkor is ez lenne.
(#) bbb válasza tbarath hozzászólására (») Márc 14, 2020 /
 
Idézet:
„média csak beszámol”

Aha, persze. Ha csak tényszerűen beszámolna, akkor nem lenne pánikkeltés és felfokozott hangulat. Ezzel szemben a híradásokban (ha véletlenül nem kattintok át rajta azonnal) csak a pánkkeltő, beleszugeráló, szajkózó világvége hangulatot keltő megnyilvánulások ömlenek.
Kedvencem az volt, amikor talán ?hírtv? riportere Debrecenből "tájékoztatott", a stúdióban ülő meg terelgette:
- ugye nagyon félnek az emberek?
- ugye pánik uralkodik közöttük?
- nem látod véletlenül az embereket egymást taposva?
- mintha megemelkedett volna a forgalom, ugye?
- nem úgy tűnik, hogy a patikában harcolnak a gyógyszerért?

A helyszíni meg mondhatott akármit
Na erre mondom, hogy gusztustalan pánikkeltő sz* média.
(#) tbarath válasza bbb hozzászólására (») Márc 15, 2020 /
 
Amit leírtál az durva. De én a médiáról beszéltem, és ebbe az én - szubjektív - definícióm szerint nem tartozik bele se a pártsajtó (inkább propaganda), se a bulvár. Ezeket én nem fogyasztom, szóval kb. fogalmam sincs arról, hogy ott mi megy. Néha szembejön facebook-on, vagy ha nagyon túltolják, akár máshol is, mint pl. a tv2 tegnapi teljesítménye, de leginkább fogalmam sincs, hogy ott mi megy.
Az általam fogyasztott média leginkább beszámol a tényekről, a véleményekről, leírják hogy ki mit mondott. Olyan cikket is olvastam korona témában, ahol két szakértő két, egymással ellentétes véleményét is leírták, a cikkíró nem érezte úgy, hogy eldöntse, kinek van igaza.
(#) bbb válasza tbarath hozzászólására (») Márc 15, 2020 /
 
Alapvetőén én se nézem ezeket, de már nagyon kíváncsi voltam mi késztette a tömeget erre a felvásárlós viselkedésre, mert nem értettem (én orvosok véleményét hallgattam meg inkább).
A média viszont sajnos azt jelenti, ami a nagy tömeghez eljut, az pedig a korábban leírt dolgokra utazik.
A hozzászólás módosítva: Márc 15, 2020
Következő: »»   822 / 967
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem