Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   836 / 969
(#) sany válasza FIGIRI hozzászólására (») Ápr 30, 2020 /
 
Lehet, hogy a lámpát nem kellett volna feltalálni.
(#) gyerek67 hozzászólása Ápr 30, 2020 /
 
Valami miatt úgy érzem, itt az ideje, hogy kipihenjétek a hét fáradalmait....
A hozzászólás módosítva: Ápr 30, 2020
(#) nagym6 válasza sany hozzászólására (») Máj 1, 2020 /
 
Most már cseszhetjük. A feltalálónak kellett volna előtte gondolkodni, hogy az izzólámpát én nem fogom feltalálni. Meg szólni másoknak, hogy ők se tegyék.
(#) tothbela válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 1, 2020 / 1
 
Azz izzólámpa nem tehet semmiről, hiszen a bányákban karbidlámpával is dolgoztak. Mondjuk ott nem számított hogy éjjel van vagy nappal.
Valahol olvastam, hogy a probléma melegágya máshol keresendő. Valahogy így szólt:

-Két dolgot nem értek.
Egyik, hogy ki volt az az eszement aki kitalálta az éjszakás műszakot?
A másik pedig az, hogy miért nem verték rögtön agyon?
(#) sany válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 1, 2020 /
 
Habár, akkor gyertya lett volna.
(#) FIGIRI válasza tothbela hozzászólására (») Máj 1, 2020 / 1
 
Olvastam valahol ( valamelyik rádiokabaré évkönyvben) hogy az éjszakás műszaknak azért van létjogosultsága, mert nagyobb a hatákonysága, mint a délelőttösnek. Az indoklás az volt, hogy azért, mert éjszaka nincs benn egy főnök sem, hogy akadályozza a termelést.
(#) Egri Frédi válasza FIGIRI hozzászólására (») Máj 1, 2020 /
 
Idézet:
„éjszaka nincs benn egy főnök sem, hogy akadályozza a termelést.”

Ez így igaz ! És a sok *** munka védelmist már nem is említem. Füldugó és védőszemüveg. Ezt a kettőt tudták hajtogatni. Szerencsére 10 percnél tovább nem bírták a körülményeket, mi meg nem is hordtuk tovább 35 - 40 °C ban, fröcsögő víz közepette.
Pénz persze nem volt a körülmények javítására.

Ejnye már!
A hozzászólás módosítva: Máj 4, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) antikzsolt válasza Egri Frédi hozzászólására (») Máj 1, 2020 /
 
Hu azokat én is szerettem de leginkább az auditorokat a gyárakban de nagyon. csomagoló sor egy telefongyárban. User guidok előttem a dobozokban. Meghatározott sorrendben jobbról az első volta legalsó bal szélső meg a legfelső. Na ez még nem volt gond de amikor rendszeresen 7 pappírt kellett berakni azért ciki volt hogy nem megy. Másnak sem. Megoldottam végül. Két kézzel szedtem a papírokat. Méghozzá ketté osztottam a dobozokat. Középen volt a legalsó balra mellette második. Jobbra a második doboz a 3 fűzetett rejtette. És így végig. Egyedül a mi sorunk tudta a napi normát lehozni még így is hogy nem kaptunk segítséget. Minden másik sor még 2 embert kért hogy megközelítse a normát. Mondjuk mi kiváltságosak voltunk emiatt. Bónusz szünetek 10-15 percesek óránként. (megvolt az órai limit.) Egészen addig a hülye kínai ránk nem kényszerítették az ő *** megoldásukat. Mind a két értelemben szűklátókörűek voltak. Mondjuk azóta sem "hajtottam a legyet". Nem is hiányzik. Viszont a társaság az már igen.

Tényleg muszáj ezt?!
A hozzászólás módosítva: Máj 4, 2020
Moderátor által szerkesztve
(#) Gromit válasza tothbela hozzászólására (») Máj 1, 2020 / 1
 
Én rendszeresen jártam bányába, de nem tudom mivel világítottak, mert mindig nappal voltam ott.
(#) tothbela válasza Gromit hozzászólására (») Máj 1, 2020 / 1
 
Megesik az ilyen, én egy olyan klubba jártam napokig, ahol a lányok vetkőznek. Persze ők éjjel vetkőznek, én pedig délelőtt jártam oda. Nekem csak a világítás felújítása jutott. A csirkejava már nem nekem járt.
(#) Rosszmáj válasza tothbela hozzászólására (») Máj 2, 2020 /
 
Akkor Te örültél volna az éjszakás műszaknak.
(#) tothbela válasza Rosszmáj hozzászólására (») Máj 2, 2020 /
 
Ja! Vagy talán mégsem. Bár nincs nagy tapasztalatom az ilyesmi szórakozásról, de feltételezem hogy az "éjszakás" műszak legalább annyival rövidíti meg az urak tárcáját mint amennyivel én lettem vastagabb. Hacsak nem egyeztem volna meg a tulajjal természetben történő ellenszolgáltatásban. Annyi "dugipénzem" pedig nem volt hogy az éjszakás műszakot is vállaljam. A zasszonyról nem is beszélve, mert lett volna nemulass a mulatozás után.
(#) sonajkniz hozzászólása Máj 2, 2020 / 2
 
Ezen besírtam.
(#) sargarigo válasza sonajkniz hozzászólására (») Máj 2, 2020 /
 
Ez kész! Valami nagyon félrement
(#) pucuka válasza tothbela hozzászólására (») Máj 2, 2020 / 1
 
Nekem volt igazi ilyen élményem, de az előzmények.
Kertes házban laktunk fiatal házasként apóséknál. Kitalálta apósom, hogy az összegyűlt hamut (fatüzeléses cserépkályha) ássam el a kertben, kijelölt az egyik sarokban egy 2 × 1,5 m -es területet, hogy oda ássak egy másfél méter mély gödröt. Ki is ástam, mikor eszébe jutott, hogy van a kertben egy elszáradt sárgabarack fa, inkább azt szedjem ki, és annak a helyéra kéne tenni a hamut.
Mikorra ez is megvolt, jött az asszony, hogy vele, a húgával és az akkor még a húga udvarlójával vigyem el őket este a széna téri night klubba. Persze mit tehettem. Olyan este 11 felé meg is érkeztünk, és leültünk a foglalt helyünkre.
Aztán jött a műsor, de én már addigra nem sokat láttam a tőlünk néhány méterre ugrabugráló félmeztelen lányokból, mert a fáradságtól a sötéttől, a vibráló fényektől, még gyufaszál feltámasztásával is alig tudtam nyitva tartani a szememet.
Úgyhogy jól megjártam, életemben először, és utoljára láttam, ill. nem láttam ilyen műsort, asszonyi engedéllyel. Soha többet nem kaptam engedélyt.
A hozzászólás módosítva: Máj 2, 2020
(#) nagym6 válasza pucuka hozzászólására (») Máj 2, 2020 /
 
Idézet:
„Soha többet nem kaptam engedélyt.”

Nem kell engedély. Régi mondás: "Amit szem nem lát, szívnek nem fáj.
(#) pucuka válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 2, 2020 /
 
Na de azért a zsozsó is korlátoz. Ajándéknak elmegy, de hogy fizessek is a szemfényvesztésért, azt azért nem.
(#) tothbela válasza pucuka hozzászólására (») Máj 2, 2020 /
 
Írtam verset ide a topikba. Büszke voltam rá, ezért megmutattam az asszonynak. Azóta néha benéz az oldalra. Meg amúgy se nincsen semmiféle csupaszkodós sztorim, ezért nem is tudok mit írni. Utolsó emlékem valahol 27 éve történhetett, akkor még nőtlen voltam.
(#) Massawa válasza tothbela hozzászólására (») Máj 2, 2020 /
 
Tudod mi az ilyenkoruak sex-e?

Egy közös vacsora kettesben.
A hozzászólás módosítva: Máj 2, 2020
(#) nagym6 válasza Massawa hozzászólására (») Máj 2, 2020 /
 
Utána.
(#) antikzsolt válasza antikzsolt hozzászólására (») Máj 4, 2020 /
 
Bocsi a káromkodás miatt. Véletlen volt.
(#) Gafly hozzászólása Máj 4, 2020 / 2
 
(#) yulo5310 válasza Massawa hozzászólására (») Máj 5, 2020 1 /
 
-Két nyugdíjas a piacon egymásnak vetik a hátukat,előbb-utóbb az egyikük csak elmegy!
(#) FIGIRI válasza Gafly hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Mikor az állatnak több esze van mint az embernek.
(#) gyerek67 hozzászólása Máj 5, 2020 /
 
Pár kép, csak a keddi ebéd levezetése érdekében
(#) sargarigo válasza gyerek67 hozzászólására (») Máj 5, 2020 / 1
 
Szerintem más is nézi a napiszart
(#) gyerek67 válasza sargarigo hozzászólására (») Máj 5, 2020 /
 
Bocsi, nem tudtam / gondoltam!
A hozzászólás módosítva: Máj 5, 2020
(#) Gafly válasza gyerek67 hozzászólására (») Máj 6, 2020 /
 
Az sem mindegy, hogy kivel kezd el kötözködni az ember.
(#) gyerek67 válasza Gafly hozzászólására (») Máj 6, 2020 /
 
Bocs, de ezt most nem értem.
Eszem ágában sem volt kötözködni senkivel!
(#) Gafly válasza gyerek67 hozzászólására (») Máj 6, 2020 /
 
Semmi, engedd el. De vicces a dolog.
Következő: »»   836 / 969
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem