Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   968 / 969
(#) Udvari Zsombor válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 14, 2024 /
 
Lehet, hogy valami olyasmi cellára gondolta, mint ami digitális mérlegekben van?
(#) elektrorudi válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 14, 2024 /
 
Ebben mi a vicces?
Nem olvastam végig az egészet, de ez a szövegrész, a mérlegekben alkalmazott nyúlásmérő bélyegek működését magyarázza. Minél nagyobb a terhelés (pl. minél nehezebb teherautó áll a hídmérlegre), annál nagyobb lesz a bélyeg ellenállása, amit egy Wheastone-híddal a legegyszerűbb mérni.
(#) pipi válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 14, 2024 /
 
A terhelés alatt súlyterhelést ért, nem elektromos terhelést

https://hu.wikipedia.org/wiki/Ny%C3%BAl%C3%A1sm%C3%A9r%C5%91_b%C3%A9lyeg
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Máj 17, 2024 /
 
(#) 24bitponthu válasza xxxyyy hozzászólására (») Máj 18, 2024 /
 
Az semmi, lásd a képet...
(#) nagym6 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 18, 2024 /
 
Kakasunkból ezért lett leves. Ebből tanult, utána csendben maradt.
(#) Udvari Zsombor válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 18, 2024 /
 
Anyám mesélte, hogy mikor kicsi volt, eredetileg úgy vettek két baromfit, hogy elvileg az egyik tyúk, a másik kakas, de ahogy nőttek fel sajnos hamar kiderült, hogy mindkettő kakas, állandóan versenyezni akartak egymással. Először álmennyezetet szereltek a ketrecekbe, hátha úgy nem tudnak kiegyenesedni a kukorékoláshoz, de úgy is zajongtak. Azután következett valamiféle zsák, de úgy se maradtak nyugton. Végül egyszer, mikor Anyám nem volt otthon, leves lett belőlük, mert Nagyapám megelégelte a zajongásukat. Nem is vettek többé semmilyen baromfit.
(#) Massawa hozzászólása Máj 19, 2024 /
 
Igy is lehet.

(Fát szállitani. )


Favágók
(#) lazsi válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 20, 2024 /
 
Ha már kakas...

A gazda az öreg kakas mellé vesz egy fiatalt a baromfiudvarba.
Az öreg kakas köszönti a jövevényt:
- Tiszta sor, hogy a gazda azért hozott ide téged, hogy engem lecseréljen. Ezzel nincs semmi gond, de előtte versenyezzünk. Ha te nyersz, önként átengedem neked az összes tyúkot, ha én nyerek, akkor csak a két legöregebbet pitélheted.
- Rendben!
- De mivel én vagyok itthon, és te vagy az új, adj nekem 2 méter előnyt! Ha utolérsz, nyertél, ha körbefutom az udvart és előbb visszaérek ide, akkor én nyertem.
- Persze!
- Akkor kezdjük!
Elindulnak. Kinéz a gazda az ablakon, és látja, hogy az új kakas nem a tyúkokat kergeti, hanem az öreg kakast. Odaszól a feleségének:
- Asszony, ma is kakaspörköltet eszünk! Már megint egy b..i kakast sóztak rám!
A hozzászólás módosítva: Máj 20, 2024
(#) nagym6 válasza Massawa hozzászólására (») Máj 20, 2024 /
 
"Fát szállítani"-ról jut eszembe: Egy faluban voltunk vendégségben, reggel egy nő az utcában teli torokból üvöltötte valakinek, hogy holnap fa szállítás lesz. Itt a nők döntik el, hogy mikor.
(#) lazsi válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 21, 2024 /
 
Azért abban van valami pikáns, ha egy nő az utcán kiabálja, hogy jön a "fa szállító". Különösen, ha a két szót nem tagolja eléggé...
(Remélem itt, a vicces topikban ez még belefér...)
(#) mnyugger válasza lazsi hozzászólására (») Máj 21, 2024 /
 
"fa szállító" -> tutajos
(#) jani1987 válasza lazsi hozzászólására (») Máj 21, 2024 /
 
Anyám csinált régen talán piskótát. A tálat mint egy gyerek mindig kinyaltam. A szomszédaim kint voltak és majdnem elszólta magát, hogy gyere nyalni.
(#) somitomi válasza Massawa hozzászólására (») Máj 21, 2024 /
 
Azt jól érzékelem, hogy nincs kormányösszekötő, hanem a két vezető folyamatosan igazítja a kormányösszetartást?

Szerk: abban a tömény zweitaktfüstben jó lehet erőlködni
A hozzászólás módosítva: Máj 21, 2024
(#) Massawa válasza somitomi hozzászólására (») Máj 21, 2024 /
 
Istenem de finnyás vagy . Méghogy füst meg kormányösszekötö. Azok az emberek meg értik a másikat..
(#) nagym6 válasza lazsi hozzászólására (») Máj 21, 2024 /
 
Én is pikánsan gondoltam, csak nem mertem egybe írni.
(#) nagym6 hozzászólása Máj 21, 2024 1 / 1
 
Tyúkom átment a szomszédba randizni. A kutya fogadta. Két heti ápolás után felépült.

Pipi.jpg
    
(#) mateatek válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 21, 2024 / 1
 
Brutális lehetett. Mi lett a kutyával, ha a baromfi így néz ki? Két hétig lábadozott az eb?
A hozzászólás módosítva: Máj 21, 2024
(#) nagym6 válasza mateatek hozzászólására (») Máj 21, 2024 / 2
 
Átdobtam a kakast, a kutyát tegnap temették, a kakasleves elfogyott.
Ez csak vicc, a kerítést kellett megcsinálnom, az én hibám volt.
Még egy kép őfelségéről. Olyan szép lenne, ha nem lenne ilyen csúnya. Már tojik.

ui. A kutya várja a következőt, német juhász.
A hozzászólás módosítva: Máj 21, 2024

Tyúk.jpg
    
(#) lazsi válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 22, 2024 /
 
Idézet:
„ui. A kutya várja a következőt, német juhász.”

Inkább német tyúkász...
(#) Kera_Will válasza mnyugger hozzászólására (») Máj 23, 2024 / 1
 
Valamikor a koleszban az egyik jànyt mindenki is csak tutajosnak hívta ! ( nem csak ő volt az egyetlen leányzó) ...
(#) robis01 válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 23, 2024 /
 
Szerintem ez csak a valós események elferdítése, a kakas önmagáról alkotott kép jobb színben való feltüntetése végett.

tyukok.jpg
    
(#) nagym6 válasza robis01 hozzászólására (») Máj 23, 2024 /
 
Amit linkeltél, szerintem válás utáni képek. A kakas jó passzolna a tyúkomhoz.
(#) jani1987 válasza robis01 hozzászólására (») Máj 24, 2024 /
 
Ez igaz a pénzügyre is.
(#) HeZ válasza nagym6 hozzászólására (») Máj 24, 2024 /
 
Ha így néz ki a tyúk a kutyalátogatás után, akkor a kutya csak ismerkedett vele, komolytalanul, röhögve viccelődött, eljátszogatott, megtollászkodta .
A hívatlan szárnyas komolyabb fogadásakor másodpercek alatt halk csontreccsenések kísérte szétszórt tollkupac lett volna, végül pörkölt. A tyúkcsont a 20 kilogramm feletti kutyáknak rágcsa, könnyen törő ropi.
(#) kaqkk válasza HeZ hozzászólására (») Máj 24, 2024 /
 
Nálunk a szomszéd 6 kg os kandúrja kb 5 másodperig "bírta" az ismerkedést . Törött gerinccel tette le a kutyám 3 mozdulat után . Igaz előtte hetekig "beszélgettek" a kerítésen keresztül , de egyszer csak felbátorodott a cicus .
(#) cua válasza HeZ hozzászólására (») Máj 24, 2024 /
 
Komolyabb kutyanal par masodperc utan mar porkolt sem lesz belole, csak nehany szallingo tollacska..
(#) nagym6 válasza HeZ hozzászólására (») Máj 24, 2024 /
 
Túlélte a kutya is, szerencséjére megzavarták az akciót. Ne nézzük le a tyúkomat, meg van sértődve ezért .
(#) kaqkk válasza sakrafi hozzászólására (») Máj 24, 2024 /
 
Ahhoz képest hogy több hétig nem tudtam miért morog nyüsszít a 80kg os németjuhász , tényleg vicces hogy a "nagyon bátor" macska csak odaállt a nála 10* nagyobb kutya elé mert azt hitte hogy biztonságban van és a kutya nem éri el ....
A hozzászólás módosítva: Máj 24, 2024
(#) Gafly válasza HeZ hozzászólására (») Máj 24, 2024 /
 
Annó szomszéd néni tartott még baromfit amikor ideköltöztünk.
Mi meg kaptunk apósom közvetítésével egy felnőtt németjuhász csajt (ingyen vihető/ajándék, állítólag törzskönyve is volt, de erre bizonyíték ugye nincsen).
Egyszer átjött az egyik jószág, mire észleltük, addigra már elkapta a Lili.
Tényállás az volt, hogy a némethuhász hasalt, két melső mancsa között a tyúk.
Nyalta mint a fene, és a tyúk maga a nyelvén mondott csúnyákat/lehet irányította, hogy még a szárnyam mögött is.
Elég nedvesen és sértődötten kapta vissza a néni, másnapra csili-vili állapotban volt, mit a Salamon micsodája.
Következő: »»   968 / 969
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem