Fórum témák

» Több friss téma
Fórum
Keresés
Lapozás: OK   1 / 1
(#) SKY válasza Hp41C hozzászólására (») Feb 28, 2013
Szia!
Összehasonlítva a pickit2 szkópot egy "hangkártya" szkóppal, melyik lenne a jobb? Hol lehet elérni ezt a sok ügyes módosítással bővített szoftvert?
(#) SKY válasza BarnaPili hozzászólására (») Feb 11, 2013
Az első furatszerelt klónból sok példányt építettem és használtam is őket, ez a verzió csak egy kicsit különbözik tőle a nyáktervben. Egy kicsit már ezt is kipróbáltam és nem volt vele gond eddig.
(#) SKY hozzászólása Feb 11, 2013
Terveztem egy jobb nyákot a furatszerelt watt klónhoz. Az SMD FET lábához írt szám mutatja hol kell lennie a lábnak felülnézetből.
(#) SKY válasza kaqkk hozzászólására (») Feb 7, 2013
Szóval ez csak az eszköz azonosítására szolgál? Hibát, vagy rendellenes működésre akkor nem utal?
Amúgy pontosan hol is van a "beállítás menü"?
Kösz a választ.
A hozzászólás módosítva: Feb 7, 2013
(#) SKY hozzászólása Feb 7, 2013
Sziasztok!
Volt egy is problémám egy új pickit klón építésével és azóta a pickit programja így érzékeli a programozót: PICkit 2 connected. ID = IOHoss
Mire utal az ID=IOHoss kifejezés?
(#) SKY hozzászólása Jan 27, 2012
Hello!
Megépítettem a "watt" féle klónt furatszerelt kivitelben. Eddig működőképes volt. Csatolom a nyáktervet. Az opa helyére MCP601-I/P való. Az smd tranzisztorok helyett pedig BC337 és 327-es típusok kerültek beültetésre. A két smd fet maradt.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem