Fórum témák

» Több friss téma
Fórum
Keresés
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Bakman válasza Fats Domino hozzászólására (») Márc 12, 2024
Itt találsz infót: Bővebben: Link.
(#) Termi válasza tufatofu hozzászólására (») Szept 1, 2022
Ugyan ez a cég üzemelteti az azsiacenter pont com oldalt is. Ugyan így néz ki a honlap. Ott sajnos buktam 900 Forintot. Tavaly rendeltem pár töltésvezérlőt, de azóta sem jött meg. E-mailben ígérgette, hogy újraküldi, de aztán semmi nem történt.
(#) uniman válasza Josi777 hozzászólására (») Ápr 24, 2022
Olvasnivaló e témában: Bővebben: Link
(#) Bakman válasza Suba53 hozzászólására (») Aug 23, 2021
Némi infót lehet róluk találni: Bővebben: Link, Bővebben: Link.
(#) Suba53 hozzászólása Aug 23, 2021
Sziasztok!
Találtam volna egy FG-100 DDS függvény generátort, ami a videók alapján használhatónak tűnik, és az ára is baráti.

Ismeritek az azsiacenter.com oldalt? Kínai motyók valami európai gyűjtőhelye lehet.
Elvileg megrendeltem ott, kitöltöttem minden adatot, banki átutalással lehetne fizetni, de semmi visszaigazolást átutaláshoz adatot nem küldtek.
A honlapon megadott telefonszámot ha hívom, az a válasz, hogy az adott telefonszám még nincs hozzárendelve előfizetőhöz.
Gyanús, hogy adathalász oldal, vagy átverős, nem tudom.

Sikerült már valakinek onnan rendelni bármit?
Vagy az említett FG.100 műszert már sikerült valahonnan beszerezni?
(#) nedudgi válasza elektrorudi hozzászólására (») Márc 20, 2020
Az azsiacenter egy közvetítő, aki a Te címedre küldeti az AliExpressen megrendelt dolgokat. Annyit tesz a dologhoz, hogy magyarul rendelhetsz, nem angolul, vagy más nyelven. Lefordítja a termékleírásokat, kommunikál az eladóval, többet nem tud tenni.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem