Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolóüzemű táp 230V-ról

Témaindító: cimopata, idő: Szept 13, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   771 / 771
(#) GPeti1977 válasza dara hozzászólására (») Kedd, 8:35 /

Nézd meg Skori weblapját!
(#) dara válasza GPeti1977 hozzászólására (») Kedd, 9:29 /

Néztem már,melyik kapcsolásra gondolsz?
(#) GPeti1977 válasza dara hozzászólására (») Kedd, 11:25 /

(#) Ge Lee válasza dara hozzászólására (») Kedd, 14:08 /

Akkor trafó nélkül nem biztos hogy menni fog, mert egy sima step down-nak majdnem sok is az az áttétel, és akkor nem fog alacsony feszről elindulni. De miért kell 600V-ra? Mert feleannyira veszel egy dugasztápot és kész.
(#) dara válasza Ge Lee hozzászólására (») Kedd, 14:51 /

Mint írtam a 600V főtápból kell a segédtápot előállítanom mert a segédtápnak kell elöbb felállnia.Ha a főtáp áll fel elöbb hibára fut a készűlék.Soros fetes áteresztő?Bár 600-30 at?Ha jól emlékszem te készítettél valamikor ilyesmit.Végül is eléglenne 7-800mA.Nem kell leválasztottnak lennie.Az alacsony fesz meg olyan 200V körül lenne jó.
(#) lorylaci válasza dara hozzászólására (») Kedd, 19:09 /

Ha főtápnál van sok kondid, akkor ez biztos gyorsabban fog felállni.
(#) dara válasza lorylaci hozzászólására (») Kedd, 19:48 /

Azért valami ötlet?
(#) habazutty hozzászólása Kedd, 21:58 /

Sziasztok!

Van egy összetett vezerlőpanelem, aminek a segédtápja elhalálozott. Egy STR-G6551 meghajtó ic elfüstölt. Itt az adatlapja Bővebben: Link
Mivel értelmes helyről nem beszerezhető, az lenne a kérdésem, hogy helyettesíthető lenne-e másik meghajtóval?

Előre is köszönöm a segítséget!
(#) rascal válasza dara hozzászólására (») Sze, 14:59 /

Szia! A főtáp és a fogyasztó közé nem lehet berakni valami kapcsolót (relé, triak, tranzisztor), amit a segédtápról üzemelő áramkör vezérel? Akkor mindegy melyik táp üzemkész hamarabb, ráerőltetheted a helyes sorrendet.
(#) dara válasza rascal hozzászólására (») Sze, 15:47 /

Igen,ezt akartam,akarom elkerülni.
Következő: »»   771 / 771
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem