Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Erősítő mindig és mindig
Mielőtt kérdezel, a következő két dolgot ellenőrizd! I. A helyes tápfeszültségek megléte. II. A kimeneten van-e egyenfeszültség. Élesztés.
Lapozás: OK   142 / 2489
(#) szamóca válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Mert ilyeszgetik!
(#) djloui válasza szamóca hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Én is arra gondoltam amit írtál, de akkor miért nem így van ez minden erösítőnél?

(#) Imi65 válasza djloui hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Mert sokkal költségesebb.
(#) ber-45 válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Mondj légyszives olcsó és jó erősítőt, ami tud 500W RMS-t!
(#) szabi83 válasza ber-45 hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Idézet:
„500W RMS-t”


szerintem, kevés lesz!
(#) oregtamas0202 válasza ber-45 hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Üdv. 500W -RMS??Van.1-2-4db hangszórót akarsz?Aksid? Tipusa Ah? Inditó árama?500W RMS ha tudja az 500w -ot akkor az 40000Ft-től indul. De TE szeritem zenei 500-ra gondoltál. Öreg Tom
(#) ber-45 válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
1 hangszóró
75AH
1 F
Zenei 1500w
(#) oregtamas0202 válasza ber-45 hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Tipusa-gyártója és a megadott RMS teljesítménye? Zenélni akarsz ,vagy hangnyomás is ?
(#) lamalas válasza ber-45 hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Kocsiba zenei 1500W? Nemtom, hogy sirjak vagy nevessek .... inkabb utobbi
(#) Magorh hozzászólása Máj 8, 2008 /
 
Nincsen valakinek a NE116A elnevezésű KIT-re valami emészthető dokumentációja?
Rendeltem az SOS-től és amit küldtek hozzá az Cseh nyelven van. Sajnos pont azt nem beszélem.
(#) Ginuwine hozzászólása Máj 8, 2008 /
 
hellou en azt szeretnem kerdezni hogy pc tapjarol max hany wattos erositot tudok meghajtani???elore is kosz
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Talán az lehet a baj, hogy meg kellene találni az átszámítási szorzót autóhifiből, ténylegesbe.
Akik régebb óta jelen vannak tudják már, hogy minden hónapban van egy-két wattomán egyed.
(#) Istike88 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
eddig volt a homo-sapiens-sapiens, most megjelentek az új fajok: homo-sapiens-wattoid, homo-amplofon-wattus
(#) oregtamas0202 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Üdv Köbzoli.Nézd meg. A bemenő áram 6x30A.
(#) oregtamas0202 válasza Istike88 hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Üdv.Most meg vannak W-tok is.www.acr.hu/ demo autóink.
(#) szamóca válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Üdv Öregtamás!
Valóban lehet találni giga erősítőket a gogle-val /picike/
csak jelenleg az itt lévők jó része nem látja értelmét a watthajhászásnak.
Nem beszélve arról hogy az erősítő csak az első lépés, a hozadéka a spirálaksi + F-os kondik, vaskos vezeték és a bazi hangszórók, amik kitesznek árban még egy erősítőt.
Aztán elő a zajvédő 40dB-es fültokot és be lehet ülni hallgatni(borzadni). De aláírom van akinek ez kell.
(#) Doncso válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Azt hogy horpad az akksi illetve hogy ki be kapcsolgat az erősítő mert elfogyott az áram
(#) oregtamas0202 válasza szamóca hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Üdv.Csak példa és van.Amit irtál az mind igaz,de fentebb is számolgattak és ha tovább számolgatnak marad a végére2x5w mint a TDA2005 -nél.Igen megveszik,használják,kábek átmérő 35-50m2/ aksi 3db75Ah ebbő 2dbspirál ,inditó árama:3000Ah.Igaz az ára 80 000Ft/db, de ha kellll akkor kellll és van.Ez nem zene hallgatás, ez másés ezt nem neked bizonygatom.Az igaz hogy ZAPCO-ból Hazánkba sem vettek még,legalábbis nem tudok rólla.1 500 000Ft/4KW.
(#) oregtamas0202 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Zoli ez nem csöves erősítő. És nem is TDA7250/100W!szivesen megmutatom nem 1-15kHz-en ,hanam 60Hz-n is . ÖregTom.
(#) oregtamas0202 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 8, 2008 /
 
Nem vitatkozok, az autóba max: 4x25w-t hallgatok a 60-ból.Ez a beszélgetés délelőttről maradt,ill. fejlődött.Tisztelettel Öreg Tom.
(#) Ginuwine hozzászólása Máj 9, 2008 /
 
nemtudna nekem valaki egy jou kis 5.1es erosito rajzot fellokni???de v mi komolyabbat,es szerinteteke elmenne egy pc tapjarol???elore is kosz
(#) Brandyman válasza Ginuwine hozzászólására (») Máj 9, 2008 /
 
A PC-tápról úgy hírlik, nagyon zajos erősítók meghajtására. De nem próbáltam.
(#) szidom válasza Brandyman hozzászólására (») Máj 9, 2008 /
 
Én próbáltam tényleg zajos!
(#) Ginuwine válasza Brandyman hozzászólására (») Máj 9, 2008 /
 
zajos??az mit jelentsen?es nemlehet vhogy megcsinalni hogy ne legyen zajos???
(#) oregtamas0202 hozzászólása Máj 9, 2008 /
 
Útoljára a W-ról--Hz-ről .Valaki -valakik meghetározták, mások ráirták úgy a csöves erősítőre ,az autó erősítőre és a zenekari erősítőkre is.Nem én, nem Köbzoli , nem Coccero és nem Szamóca. Mi csak használjúk maximum.Hogy melyik mennyire valós??Aki tudja az tudja aki nem az nem, de minden viszonyitás -összehasonlítás kérdése.Az hogy a 10-100-1000W-ot hogy állapították meg/ labor körülmények között,vagy szélsőséges értékekkel amit többetnem lehet előállitani és csak pillanatnyi érték, ami nem üzemszerű az is egy dolog.De mindent a maga kategóriájába és azonos körülmények között kell összehasonlítani is.Akkor és csak okkor szabad véleményt mondani arról hogy mennyire valós ,vagy ki mekkkorát hazudott.Legyen az International hordozható magnós rádió a maga 100W-já-val ,benne 2db8cm hangszóróval amire 1W van ráirva,de 0,25w-ot sem tud. Igaz csak 100w -van ráirva és nem az hogy a leadott,vagy fel vett teljesítmény.Használok csöves15w és házimozi5x100w-ot,de autó erősítőt is Öreg Tom
(#) szamóca válasza oregtamas0202 hozzászólására (») Máj 10, 2008 /
 
Teljesen korekt, hogy a valós teljesítményt mérésekkel kell meghatározni. De mint te is utaltál rá, vannak gyanús jelek egy készüléken, amik igencsak megkérdőjelezik a ráirt, és a vélhetően mérhető adatokat.
Tisztelettel: László
(#) szamóca válasza Ginuwine hozzászólására (») Máj 10, 2008 /
 
Elég nagy ellenmondás amit kérdezel.
Idézet:
„valami komolyabbat, egy pc tapjarol”
Ahogy írták a pc táp nem igazán alkalmas erre a célra. Az hogy neked mi a komoly, ezt nem tudhatjuk.
Ehez nincs elég "input-unk".
(#) Ginuwine válasza szamóca hozzászólására (») Máj 10, 2008 /
 
akkor majd meghajtom egy rendes taprol csak kene vmi kapcsolas stb egy jou kis 5.1 esre es komolyabb alatt azt ertem hogy pl. 5x20 es 1x 50watt kb de lehet mas is elore is kosz
(#) szamóca válasza Ginuwine hozzászólására (») Máj 10, 2008 /
 
Néz körül itt , találhatsz elég sokfélét csak válasz. Ha egyszerűt de jót akarsz, ráadásul olcsón, akkor én személy szerint a VF2 ill. a VF3-at ajánlanám.
(#) Ginuwine válasza szamóca hozzászólására (») Máj 10, 2008 /
 
VF2,VF3???? ez mit jelent????elore is kosz
Következő: »»   142 / 2489
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem