Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   275 / 642
(#) Tyutyu 49 válasza Gabó hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Először is elnézésedet kell kérnem,hogy csak most válaszolok! A fox mehet van ilyen lehetőség a SPAR-ban,bár ilyent még nem csináltam.Helyileg én Hódmezővásárhelyen lakok / Csongrád megye/,tehát messze.Kedden tudom feladni mert akkor vagyok szabados.Remélem akkor még nem késő?
(#) Gabó válasza Tyutyu 49 hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Nekem ok a dolog, a többit privátba.
(#) zsozso72 válasza golem hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Köszönöm, túl nagy a távolság.
(#) mineral hozzászólása Márc 16, 2019 / 1
 
2 sugaras szkóp ingyen elvihető!
Nem én hirdetem. Csak láttam a jófogáson és gondoltam, hogy megosztom itt veletek.
Bővebben: Link
(#) jani1987 válasza mineral hozzászólására (») Márc 16, 2019 / 1
 
És innen hogyan tovább?
(#) mohinger válasza jani1987 hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Szerintem már elvitték és levették a hirdetést.
(#) mineral válasza mohinger hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Igen. Úgy tűnik, hogy már elvitték.
(#) mikrodigit válasza mineral hozzászólására (») Márc 16, 2019 / 1
 
Elkéstetek, én még láttam 15 óra körül. Egy ősrégi csöves szkóp volt, hatalmas külső tápegységgel. Egyszer egy ismerősöm felajánlott nekem is egy ilyet, de nem fogadtam el, mert rengeteg helyet foglalt és hatalmas súlya volt.
(#) Gafly válasza mikrodigit hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Barátomnak is volt.
1980 magasságában királyság volt.
Gurulós kocsi alján a tápegység, felül a szkóp.
(#) pucuka válasza Gafly hozzászólására (») Márc 16, 2019 /
 
Zsúrkocsi. Fűtés helyett is prímán beválik, és még szkópolni is lehet vele. Nyáron egy kicsit gáz, többször ki kell menni levegőzni. Az 77 cső rendesen fűt, a fogyasztása sem elhanyagolható.
(#) silent15 hozzászólása Márc 17, 2019 /
 
Sziasztok!

Valamikor egy rádióból bontottam ezt a panelt. A VFD kijelzőt szerettem volna letermelni róla, de már letettem róla idő hiányában. Aki kéri annak odaadom. Fót - Újpest - Óbuda - Kőbánya-Kispest területeken fordulok meg.

Ami érdekes lehet még egy 1F-os kondi rajta.
(#) rectamas válasza mineral hozzászólására (») Márc 17, 2019 /
 
Évek óta keresek egy ilyet, egyszer találtam, de azt horror áron adták volna...
(#) GARFIELD13 válasza golem hozzászólására (») Márc 17, 2019 /
 
Szia!
Technics CD + távra jelentkeznék.
Az átvételről majd pü-ben.
Üdv.
(#) neogeo2 hozzászólása Márc 18, 2019 /
 
Sziasztok!
Békéscsabán elvihetőek a képen látható cuccok...
(#) dolargaan válasza neogeo2 hozzászólására (») Márc 18, 2019 /
 
Szia!

Postázás semmiképp nem jöhet szóba?
(#) neogeo2 válasza dolargaan hozzászólására (») Márc 18, 2019 /
 
Sajnos nincs időm postára menni.
(#) dolargaan válasza neogeo2 hozzászólására (») Márc 18, 2019 /
 
Ok, köszi.
(#) zsozso72 válasza neogeo2 hozzászólására (») Márc 19, 2019 /
 
Szia!
Mikor nem zavarlak, mikor tudnám elhozni.
Üdv. Zsolt
(#) neogeo2 válasza zsozso72 hozzászólására (») Márc 19, 2019 /
 
5 óra után ma vagy holnap is jó. Privátban egyeztessünk. A telefon már gazdára talált, ha arra lett volna szükséged, akkor elnézést. Találtam viszont még egy régebbi PCI express videokártyát a csomaghoz.
(#) golem hozzászólása Márc 19, 2019 /
 
GARFIELD13 Technics cd lejátsót el vite.
(#) mark.budai hozzászólása Márc 19, 2019 /
 
Srácok, nagyon meguntam a kerülgetését. Kell valakinek ingyen ez a bárszekrény? Jó állapotban van, Pacsirta rádió van benn, de bontani nem adom oda, mert azt én is meg tudom oldani. Győrtől nem messze, Bősárkányban van, postázás kizárt, egy kombi autóba befér, vagy lehajtott hátsó üléssel bármibe, ha akarod, leszerelem a lábait, és kérésre méretet is tudok mondani. Jófogásra nemrég felrakott valaki egyet 250-ért, ehhez képest én 3 éve nem tudom 10 ezer Ft-ért eladni. Pedig szép állapotban van. Nem mondom, egy polír ráfér, de aztán a ház dísze is lehetne. Nem az udvaron van. A garázsomban tároltam, de nem fér el, kell a hely, nem tudok rendesen dolgozni tőle.

pacsirta.jpg
    
(#) Robin2 válasza mark.budai hozzászólására (») Márc 19, 2019 /
 
Szia. Engem érdekelne. Köszönöm.
(#) zolika60 válasza mark.budai hozzászólására (») Márc 19, 2019 /
 
Valamint engem is, ha megvan a belseje.
(#) Moderátor hozzászólása jani1987 hozzászólására (») Márc 20, 2019
 
Ezt privátban rendezzétek, nem a fórumra tartozik!

Szerk.: Ennek a történetnek itt és most, ezzel vessünk véget! Akár mi is a tárgya, ami nem a fórumba tartozik, annak itt semmi keresnivalója!
A hozzászólás módosítva: Márc 20, 2019
(#) Patópali hozzászólása Márc 21, 2019 /
 
A képen látható két darab elektroncső ingyen elvihető.
Kinézetre nem használtak. Én is kaptam. Sajnos a szovjet cső anód sapkája hiányzik, de a kivezetése hozzá férhető. Talán látszik a képen is.
Nem viszem és nem küldöm sehová. Ha szeretnéd érte kell jönni.

100_0763.JPG
    
(#) ronin75 válasza Patópali hozzászólására (») Márc 21, 2019 /
 
Szia. Engem érdekelne. Köszönöm.
(#) Patópali válasza ronin75 hozzászólására (») Márc 21, 2019 /
 
Szia írok privátban.
Üdv.
(#) gernerakos hozzászólása Márc 23, 2019 / 1
 
Ingyen elvihető az alábbi Lo-70-es orosz szkóp.
Anno én is innen kaptam, OFK kollégától, de már van helyette jobb, így megválok tőle. Tökéletesen működik, nagyjából 1Mhz-ig tud megjeleníteni. Még elektroncsöves.
Első szkópnak tökéletes.
Posta nincs és nem is lesz, személyesen elvihető dunakesziről, vagy hétköznaponként a BP nyugati - Harminckettesek tere útonalról előre egyeztetett időpontban.
(#) ronin75 válasza gernerakos hozzászólására (») Márc 23, 2019 /
 
Szia. Engem érdekelne. Köszönöm.
Következő: »»   275 / 642
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem